Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enes Batur - Hayal mi Gerçek mi? - FRAGMAN

Flime bugün gittim, Gerçekten güzel yapmışlar. Emek var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Filme +13 koysalar kimse gitmez la.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Baya emek var film bütçesi 5-15.000₺, daha önce belki tiyatroda bile rol almamış 2-3 ergenin çektiği bir film. Güldürme ya ne emeği :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 00:02)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Flime bugün gittim, Gerçekten güzel yapmışlar. Emek var.
güzel film ::dD
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapılan şey sonuçta bir emek ve bu filmin yapımcılarının oynayan kişilerin vs. sizin böyle emeğe saygısız yorumlarınıza ihtiyaçları yok ama eleştirinizide seviyeli bir şekilde yapın. Madem burada bir emek yok siz yapın bu adamın yaptığını? Yan gelip yayılmayın bilgisayar koltuğunuzda.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 03:38)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baya emek var film bütçesi 5-15.000₺, daha önce belki tiyatroda bile rol almamış 2-3 ergenin çektiği bir film. Güldürme ya ne emeği :D

Yusuf önyargını yıkman gerek. Biz onlara göre çok daha vasıfsız kalırız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 19:10)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-01-2018 Saat: 03:38)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Baya emek var film bütçesi 5-15.000₺, daha önce belki tiyatroda bile rol almamış 2-3 ergenin çektiği bir film. Güldürme ya ne emeği :D

Önyargı değil fragman yeterliydi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gittim ve gayet de güzel olmuş bence. Beğendiğim filmler arasında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 19:23)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-01-2018 Saat: 19:10)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Önyargı değil fragman yeterliydi :D
Filmin tamamını izledin mi? Bence izlemedin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emek tabi ki var, kimseyi kimseyle kıyaslamayın. Oyuncuların hepsinin de yeteneği var ki sergilemişler, Filmi izlemedim fragmanı izledim, o da gayet güzeldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 02:39)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Filme +13 koysalar kimse gitmez la.
Yoo ben giderim. 13 yaşında değil miyim ? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Açıkçası Enes Batur’u izlemeyen kişilerin, Enes Batur’un yaptığı işlere saygılı olmasını bekliyorum. Adamın hitap ettiği kitle belli, yaptığı iş belli. Kendisini izleyen ya da izlemeyen kişilere herhangi bir saygısızlığını görmedim fakat izlemeyen arkadaşlar sürekli Enes Batur’a ve kitlesine sürekli saygısızlık yapıyor. Bu adamın Ferit’le HoG evinde tartışmasını izlemem böyle bir görüşe sahip olmama yetti.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya tamam emek vermiş olabilirler ama çok saçma ve yapmacık gösteriliyor. Emek vermişler ohoho hadi sizde yapabiliyorsaniz yapın değil zaten film yapan/yapacak kişiler tiyatro vb okuyor. Bunların ki birtane film şirketi geliyor teklif ediyor adamlar zaten YouTube'de ünlü hemen kabul ediyorlar daha fazla tanınmak için. Yoksa yiyosa sizde yapın gibi sözler bayağı saçma tamam ortada emek olabilir ama bu filmin kötü olduğu anlamını değiştirmez. Filmi eleştirme hakkına her zaman sahibiz izleyici olarak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hatta beraber gittik güldük eğlendik gayet güzeldi film sonu çok güzeldi ama be.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oyunculara acemi diyorsunuzda, Kendi hayatını flime uyarlamış. Napsın gitsin baturay yerine tarkan mı getirsin? Lol.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2018 Saat: 22:09)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunculara acemi diyorsunuzda, Kendi hayatını flime uyarlamış. Napsın gitsin baturay yerine tarkan mı getirsin? Lol.

Acemi olduğu için Youtube'da paylaşabilir kısa bir film olarak. Youtube'u mahvettiler sıra sinema dünyasında :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2018 Saat: 23:36)Emrys Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-01-2018 Saat: 22:09)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oyunculara acemi diyorsunuzda, Kendi hayatını flime uyarlamış. Napsın gitsin baturay yerine tarkan mı getirsin? Lol.

Acemi olduğu için Youtube'da paylaşabilir kısa bir film olarak. Youtube'u mahvettiler sıra sinema dünyasında :D

Geleneksel medyanın yerini sosyal medya alıyor. 5-10 yıl sonra sosyal medya çok büyük bir güç olacak. Aslında bu korkutucu bir şey gibi görünüyor bakalım ne kadar yön verebileceğiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping