Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
illeg4lizm.org kapatıldı
illeg4lizm.org sunucularına ve 3306 portlarına agır darbe vurularak tamamen kapatılmıstır. kredi kartı ve emek hırsızlarına yönelik operasyonda yöneticiler tarafından ek müdaheleler gelsede yaklasık 1 aydır 23 ayrı ülke noktasından basta admin paneli ve 3306 portu olmak üzere yüksek düzeyli ddos saldırıları gerceklestirilmistir.
Norse Attack Map üzerinden de 18.12.2017 tarihinde ttnet (türkiye) lokasyouna sahip illeg4lizm.org sitesine cok ciddi derecede ataklar sergilenmiştir video çekilmiştir. yakında paylasılacaktır.
Kendilerine bircok uyarı yapılmasına ragmen basta masum insanların caldıkları kredi kartlarını paylasan, bircok emegi gecenlerin ırzına gecen bu siteye nefes aldırılmamıstır.
Ayrıca bircok calıp paylastıgı tema/script sahiplerine calınıp warez seklinde dagıtıldığına dair genis kapsamlı (yargıya intikal edilmek suretiyle) mailler gönderilmistir. Bir cok firma yapılan sikayetlerimiz adına firmalar tarafından bir tesekkürü borç bilip, tanık seklinde ki ricalarını esirgememistir.
Ayrıca cogu insanların övüp durdugu site zaten daha önce hacklenmiş olduğu,bir cok lamer diye hitap ettigimiz kisilerin kendilerini övdügü görülmüs, neticesinde site tamamen erisime kapatılmıstır.
Yapılan isin dogru olmadıgını biliyoruz fakat bircok uyarılarımıza ragmen afedersiniz s..tir cekerek bizi ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaslarını kücük düsürmüstür ve bununda bedeli malesef ki agır olmustur.
darbeturk gibi ses getireceklerini sanmıslar =) 

hepimize hayırlı ugurlu olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Oh canıma değsin :) Emek hırsızlarından kurtulduk.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2018 Saat: 11:53)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oh canıma değsin :) Emek hırsızlarından kurtulduk.

Piyasada bunlardan milyon tane var ve en hafifi bu siteydi ;) Aktivizler, exelance, spyhackerz hepsini takip et ;)()()()

Bu arada, sanırım Sinan askerde 3306 portu mysql portu. Emin misiniz ağır darbe vurduğunuza ? En fazla mysql çöker onunda yedeği vardır illa ki. DDoS ile saldırı yapılan bir site kolayaca geri açılabilir. Yoksa sizde mi Ayyıldız Tim'e özeniyorsunuz :D
Neyse sana şu şarkıyı bırakıyorum
https://www.youtube.com/watch?v=8YgS0WjXWpg
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle başarılı ddos için tebrikler. Fakat birkaç incelemede bulunup birşey diyeceğim;

Öncelikle tamamen kapatma diye birşey yoktur. Bu ne sana ne de bana bağlı birşeydir. Buna karar verecek kişi i4'ün sahibidir. Bu zamanda bile forumu açık tutuyorsa forumu kapatma gibi bir niyeti yoktur host değişir gene açar o forumu ve yedeği yüklemesi sanal makine ile 2 dakikasını almaz boş işler peşinde koşturuyorsunuz. Türkiyenin en büyük botnet ağı şuanda bende. Küçük sitelere vurmayı bırakında büyüklere geçin ne dersiniz? Sen kimsin cismini bile bilmiyoruz gelip burada kapattığını iddia ediyorsun elinde kanıt varmı üstlenmişsin her şeyi? Nereden bilelim senin kapattığını? 
Ayrıca @leojely 'e hak veriyorum.
Ve gövde gösterisi forumu değil burası yaptığın şeylere karşılık bende bir kaç down ettiğim siteyi paylaşayım bari :)
https://i.hizliresim.com/ZO28XA.png
https://i.hizliresim.com/rJYA31.png (Dünyanın en büyük carding forumu)
https://i.hizliresim.com/LOdByb.png (natro.com)
https://i.hizliresim.com/vJYObp.png (siber.pol.tr)
https://check-host.net/check-report/605ee0ckcb2
Hadi kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2018 Saat: 13:24)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle başarılı ddos için tebrikler. Fakat birkaç incelemede bulunup birşey diyeceğim;

Öncelikle tamamen kapatma diye birşey yoktur. Bu ne sana ne de bana bağlı birşeydir. Buna karar verecek kişi i4'ün sahibidir. Bu zamanda bile forumu açık tutuyorsa forumu kapatma gibi bir niyeti yoktur host değişir gene açar o forumu ve yedeği yüklemesi sanal makine ile 2 dakikasını almaz boş işler peşinde koşturuyorsunuz. Türkiyenin en büyük botnet ağı şuanda bende. Küçük sitelere vurmayı bırakında büyüklere geçin ne dersiniz? Sen kimsin cismini bile bilmiyoruz gelip burada kapattığını iddia ediyorsun elinde kanıt varmı üstlenmişsin her şeyi? Nereden bilelim senin kapattığını? 
Ayrıca @leojely 'e hak veriyorum.
Ve gövde gösterisi forumu değil burası yaptığın şeylere karşılık bende bir kaç down ettiğim siteyi paylaşayım bari :)
https://i.hizliresim.com/ZO28XA.png
https://i.hizliresim.com/rJYA31.png (Dünyanın en büyük carding forumu)
https://i.hizliresim.com/LOdByb.png (natro.com)
https://i.hizliresim.com/vJYObp.png (siber.pol.tr)
https://check-host.net/check-report/605ee0ckcb2
Hadi kolay gelsin.

Ayrıca "Norse Attack Map üzerinden de 18.12.2017 tarihinde ttnet (türkiye) lokasyouna sahip illeg4lizm.org sitesine cok ciddi derecede ataklar sergilenmiştir video çekilmiştir."
demiş :D
Ulan o site cloudflare'de barınıyor nerden anlıyorsun Türkiye lokasyonlu olduğunu hey Allah'ım ya :DD
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
leojely yasın ufak oldugu icin sanırım bazı seyleri kavrayamıyosun =) cloudflareye baglı oldugunu bilmeyecek kadar ***** degiliz cok sükür bikere cloudflare nasıl isliyor onu ögren bence
cloudflare sitelerin gercek ipsini gizleyerek kendi lokasyonuna ceviriyor hostu bu nedenle gercek ipsi bulunamıyor tabi bulma metodları cok genis.

Analkin amac gövde gösterisi degildir. Ben (biz) sahıs olarak takılıyouz herhangi bir siteye veya örgüte mensup degiliz.
Ayrıca kibirli davranmıyoruz dünya sizin olsa öldükten sonra bir anlam ifade etmiyor malesef =) Yani dünyanın en iyi botneti sizde olmus olması kimseyi ilgilendirmiyor yapılan islere bakılıyor =) Kapatmıs oldugunuz siteler nedense hepsi Türkiye teskilatımızla alakalı. Akla hakkınızda farklı seyler gelmiyor degil hani =) Kapatmak marifet degildir herkez kapatır herseyi. ddos önlenebilir bi yöntem degildir bu sanalda.. 2 seyin acıgı hicbir zaman kapatılamaz 1 sosyal mühendislik 2 ddos..

Son olarak sürekli host degistirdiler bütün saldırılara acık kapıları kapattılar tabi biz durmadık bu nedenle tamamen kapattılar diye düsünüyorum. Büyük veya kücük insanlara dine saygısı olmayan kim varsa calısmalarımızıda yapacagız. Türkiye teskilatlarına saldırıp teröristce degil milletimizie devletimize insanımıza hainlik yapan kim varsa calısmalarımızda ona göre devam edecektir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(21-01-2018 Saat: 21:20)d25611e589892f34 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: leojely yasın ufak oldugu icin sanırım bazı seyleri kavrayamıyosun =) cloudflareye baglı oldugunu bilmeyecek kadar ***** degiliz cok sükür bikere cloudflare nasıl isliyor onu ögren bence
cloudflare sitelerin gercek ipsini gizleyerek kendi lokasyonuna ceviriyor hostu bu nedenle gercek ipsi bulunamıyor tabi bulma metodları cok genis.

Analkin amac gövde gösterisi degildir. Ben (biz) sahıs olarak takılıyouz herhangi bir siteye veya örgüte mensup degiliz.
Ayrıca kibirli davranmıyoruz dünya sizin olsa öldükten sonra bir anlam ifade etmiyor malesef =) Yani dünyanın en iyi botneti sizde olmus olması kimseyi ilgilendirmiyor yapılan islere bakılıyor =) Kapatmıs oldugunuz siteler nedense hepsi Türkiye teskilatımızla alakalı. Akla hakkınızda farklı seyler gelmiyor degil hani =) Kapatmak marifet degildir herkez kapatır herseyi. ddos önlenebilir bi yöntem degildir bu sanalda.. 2 seyin acıgı hicbir zaman kapatılamaz 1 sosyal mühendislik 2 ddos..

Son olarak sürekli host degistirdiler bütün saldırılara acık kapıları kapattılar tabi biz durmadık bu nedenle tamamen kapattılar diye düsünüyorum. Büyük veya kücük insanlara dine saygısı olmayan kim varsa calısmalarımızıda yapacagız. Türkiye teskilatlarına saldırıp teröristce degil milletimizie devletimize insanımıza hainlik yapan kim varsa calısmalarımızda ona göre devam edecektir.

Haydi ordan ! Siz ve sizin gibilerin yaptigi tek sey mezhep,din ayrimciligidir.Benim islam dinine saygim yok.Ne yapacaksin ? İnternette boş işlerle ugrasacagina git gercek hayatta faydali seyler yap.Anca sisteme aykiri olanlara fetocu diyin durun siz.Senin yaptigin gibi biz de ayrimcilik yapalim o zaman.Ak-çomar sindir kesin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ya hayır anlamıyorsun DDoS boş iş hala DDoS diyorsun ya çok gülünç bir durum.
Ee ne yaptın vurdun DDoS kapattın siteyi eline ne geçti ne kazandın? En fazla hava atabilirsin? Daha başka bir şey yapamazsın bu DDoS işiyle.
Ayrıca ben illegal işlerle de ilgileniyorum bende sana site atayım benim sitemi de kapat istersen sıkıntı yok? Benim için hiç bir sorun da çıkarmaz sen site kapattın diye adamlar yaptıkları şeyden vazgeçecek değillerdir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 02:38)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya hayır anlamıyorsun DDoS boş iş hala DDoS diyorsun ya çok gülünç bir durum.
Ee ne yaptın vurdun DDoS kapattın siteyi eline ne geçti ne kazandın? En fazla hava atabilirsin? Daha başka bir şey yapamazsın bu DDoS işiyle.
Ayrıca ben illegal işlerle de ilgileniyorum bende sana site atayım benim sitemi de kapat istersen sıkıntı yok? Benim için hiç bir sorun da çıkarmaz sen site kapattın diye adamlar yaptıkları şeyden vazgeçecek değillerdir.

Görüslerinize saygı duyuyorum lakin yukarda ki  gosting isimli tenekeye bi cevap vermek istiyorum.

Teneke kardes mezhepcilik dincilik yaptıgım yok beynini kirayamı verdin naptın? gerçi olmayan beyin kirayamı verilir =) senin saygına ihtiyacımız yok zaten cünkü senin gibi zihniyetler sürekli kaybedenlerdir. ateist olsun deist olsun hristiyan olsun saygısı olduktan sonra herkez esittir ama sizin gibi enayiler ancak kaybederler zerre kadar degeriniz yok su memlekette..bir din kelimesi yazdım diye ak comar diyosun neye istinaden diyosun oda belli degil sanki din dersi verdim burda..  saygına ihtiyacımız yok ayrıca fotografda cok güzel cıkmıssın tam sana ve sözlerine yakısan bi poz vermissin =)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 04:36)d25611e589892f34 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(22-01-2018 Saat: 02:38)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya hayır anlamıyorsun DDoS boş iş hala DDoS diyorsun ya çok gülünç bir durum.

Görüslerinize saygı duyuyorum lakin yukarda ki  gosting isimli tenekeye bi cevap vermek istiyorum.

Teneke kardes mezhepcilik dincilik yaptıgım yok beynini kirayamı verdin naptın? gerçi olmayan beyin kirayamı verilir =) senin saygına ihtiyacımız yok zaten cünkü senin gibi zihniyetler sürekli kaybedenlerdir. ateist olsun deist olsun hristiyan olsun saygısı olduktan sonra herkez esittir ama sizin gibi enayiler ancak kaybederler zerre kadar degeriniz yok su memlekette..bir din kelimesi yazdım diye ak comar diyosun neye istinaden diyosun oda belli degil sanki din dersi verdim burda..  saygına ihtiyacımız yok ayrıca fotografda cok güzel cıkmıssın tam sana ve sözlerine yakısan bi poz vermissin =)

Sende kendine yakışan bir resim koymak istesen köpek felan koyarsın heralde.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(22-01-2018 Saat: 04:36)d25611e589892f34 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sanalda ddos ataklari yaparak adini duyurmaya çalişma.Hele ki operasyon hiç deme ! İlleg4lizmi kapattin da ne oldu ? Onlari tanimiyorum ama belli ki sana iyi koymuşlar zamaninda.Git index at o zaman gel senden ozur dileyecegim.Boş konular açma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu tartışmaya gittiğinden dolayı kilitliyorum. Sorunlarınızı kendi aranızda da halledebilirsiniz
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping