Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10TL.NET Tema
Sayın Destek Kullanıcıları,
Bildiniz gibi bir süredir destek.10tl.net tema hazırlıyoruz.Bu temada bir sürü kişinin emeği var.
Tema Yapımcıları: kaRanLık-61,AdigeEmperor,Ares ,SmeaqoL,Time Traveler,Majezik bu listedeki kişilere ayrıca görüşleriyle yardım eden adminim teşekkür ederim.
Sizler'de kullanmaya başladınız.Henüz tam anlamıyla bitirilmedi.Geliştirilmeye devam ediyorum.Eksiklerini en kısa sürede tamamlayacağım.Destek.10tl.net için hayırlı olması dileğiyle güle güle kullanın.
Konuyu İlk Açtığımda Fazla Bişeyler Yazamadım.
Portal Yeni Baştan Kodlandı.Bizzat Tarafımdan.
Arkadaşlarla Farklı Kullanışlı Amacına Uygun Bir Site Tasarımı Yapmaya Çalıştık.Elimizden geldiğince yaptık.Böyle Ortaya karışık bişeyler oldu...
Unuttum Yapımcıları footerde en soldaki destek.10tl.net üzerine geldiğiniz'de bir süre bekleyin yazmaktadır.
Gördüğünüz gibi favikonumuzda mevcut.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2012 Saat: 15:50)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Destek Kullanıcıları,
Bildiniz gibi bir süredir destek.10tl.net tema hazırlıyoruz.Bu temada bir sürü kişinin emeği var.
Tema Yapımcıları: kaRanLık-61,AdigeEmperor,Ares ,SmeaqoL,Time Traveler,Majezik bu listedeki kişilere ayrıca görüşleriyle yardım eden adminim teşekkür ederim.
Sizlere kullanmaya başlayabilirsiniz.Henüz tam anlamıyla bitirilmedi.Geliştirilmeye devam ediyorum.Eksiklerini en kısa sürede tamamlayacağım.Destek.10tl.net için hayır olması dileğiyle güle güle kullanın.

Teşekkür Ederiz Acaba Ne Zaman Bitecek ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2012 Saat: 15:51)ByMekan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-04-2012 Saat: 15:50)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sayın Destek Kullanıcıları,
Sizlere kullanmaya başlayabilirsiniz.Henüz tam anlamıyla bitirilmedi.Geliştirilmeye devam ediyorum.Eksiklerini en kısa sürede tamamlayacağım.Destek.10tl.net için hayır olması dileğiyle güle güle kullanın.

Teşekkür Ederiz Acaba Ne Zaman Bitecek ??
Henüz Belli değil fakat şuan kullanımdadır bilginize..

Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Süper Olmuş Teşekkürler Bu Paneli Göster Eklentisini Admine Mesaj Attım Bakmadı :S
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Az çok arada bakıyodumda temaya bu halini hiç görmemiştim çok güzel olmuş :) yazı alanında yazı yazarkenki font kötü olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hayırlı olsun en kısa zamanda biter umarım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Biz Ne Zaman Kullana Bileceğiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
süper ötesi diyebilirim emeklerinize sağlıkk temada gözüm kaldı sitem için bunun yeşil siyahı olcaktı varya :D Neyse kusura bakmayın hayale kapıldım hayal gibi tema çok ama çok emek harcandığı apaçık ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bilginize sizle bu temayı paylaşmıyacaz.En kısa sürede bitirmeye çalışacağım.
Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkese Hayırlı olsun :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok güzel olmuş hayırlı olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerinize Saglık,süper olmuş,Hayırlı olması dileğiyle.....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesaj editörü hariç herşey değişmiş tekrardan süper diyeceğim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi Güzelde Mesaj Yazarken 4, 5 kere Bekletiyo
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Thumbs Up 
Güzel Olmuş Ellerinize Sağlık... AdigeEmperor Ayrıca Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmus fakat footer alinti gibi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-04-2012 Saat: 18:29)Hyper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmus fakat footer alinti gibi?
Evet Başka Bir Sitede Çok Olana Benziyor.Hatta Aynı Olan Kısımlarında var.Fakat Biraz Daha Farklı Bizim Kullandığımız.

Görevli Kuralları

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel tema yakışmış foruma
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı Olsun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş gerçekten. Destek forumuna yakışır bir tema olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping