Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kayıt Şartı Önerim
Tamam belki bende saçma davranıyor olabilirim ama banada gına geldi artık bu ne mesela;
rOL0bM.png
İsim vermek istemedim, zaten birçok kişi görmüştür son atılan konulardan birine geldi bu yanıt...
Kayıt için en az 50IQ şartı getirilsin bence... ben sadece bir komik video atınca hemen dikkat çekiyorum ancak böyle birsürü kişi var onlar niye dikkat çekmiyor..
Şimdi bunu atınca hemen tepki gelecek, imza konusundada olduğu gibi neden?; millet kirli çamaşırları ortaya çıkınca sinirleniyor...
Sonda neden destek forumu düşüşte, napsın bu durumdayken yükselsin mi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
" 50IQ şartı " adamın IQ nasıl bileceğiz ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
O mecaz anlamlı, ama cidden bu bir problem ve bu problemin bir çözüme ihtiyacı var.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şahsen direk bütün kısıtlamalar kaldırılsın. (Tabi standart forum kuralları dışında)

Sonuçta bu forumda ki yaş ortalaması 15 - 25 arası.

Herkez birbirine sevgi, saygı ve seviyeli davranırsa, hiçbir sorun oluşmaz diye tahmin ediyorum.

Her ne kadar sunmuş olduğum önerimin, destek sitesine birkaç eksi durumlar yaratacak olsa da birlik, beraberlik ve aile kavramı oluşturacaktır.

Herkesin görüş ve düşüncelerine saygı veya kınamaksızın bilgilendirme yapılması, forumda ki aile kavramını daha çok yükseltecektir.

Örnek olarak yaşım 28 olmasına rağmen, benden 10 belkide 15 yaş küçük olan birisine bile siz diye hitap ediyorum. Yardımcı olmaya çalışıyorum. Yaşı küçük veya başka türlü hataları var diye saygımı kesinlikle bozmuyorum.

NOT: Önermiş olduğum bu konuda hiç kimseyi gizli/açık suçlamıyorum. Herkez gibi benimde bir çok hatalarım mevcut. Önemli olan herkez (bende dahil) hatalarımızı arayarak düzeltmektir. Böylece tarafsız bir şekilde aile kavramı oluştururuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
belli bir kural çerçevesinde herkes istediği gibi davranabilir ama bunu engelleyemeyiz ki?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benim dediğim olay cıvıklık, yanlış anlamayın bu kişiler aile ortamı yaratılırsa dahada cıvıyacak ve zıvanadan çıkacaktır.
RawSecuritye sadece şu konuda katılıyorum "NOT: Önermiş olduğum bu konuda hiç kimseyi gizli/açık suçlamıyorum. Herkez gibi benimde bir çok hatalarım mevcut. Önemli olan herkez (bende dahil) hatalarımızı arayarak düzeltmektir. Böylece tarafsız bir şekilde aile kavramı oluştururuz." Tabiikide hatasız kul olmaz ama işler cıvıyor artık..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Oo2az4.png
Ciddi misin? 
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cıvıklık her forumda vardır (CW dahil). Aşırıya ve argoya kaçmamak suretiyle bence yapılmalıdır. En azından birbirimize olan saygıyi niteler.

Hayırlısı neyse o olsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
cıvıklık derken
Kod:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=95051

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-01-2018 Saat: 17:58)therm Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam belki bende saçma davranıyor olabilirim
?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
oOQyaR.png

- Şöyle bir örnek vereyim, bunu en azından en son sizin demeniz gerekli. Fazla sıkmayalım diyoruz, bir ortam oluşsun insanlar bir konuya gelip yorum yaparken bundan keyif almalarından dolayı. Zaten yazdığın konu içeriğinden anladığım kadarı ile yaşına veriyorum normal zamanların bunlar olabilir. Yukarıda yazdıklarımı iyi oku amaç foruma insanları bağlamak. Yoksa isterseniz bunları kaldırırız ortadan herkes resmi makamda konuşuyormuş gibi konuşur? Biraz düşünelim..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu amacından dışarı çıktığından dolayı kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping