Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ForumDisplay İsmini Çekme
Question 
Arkadaşlar merhabalar. Ufak Bir sorum olacaktı. Navbitin Altforum adını çektiği gibi ben de anahtar bot kelime eklentisi için burdaki ismi çekmek istiyorum.

9DMm6r.png

4G7zmY.png

burda $thread[subject] in konu ismini çektiği gibi bende forumdisplay in ismini çekmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aga Yokmu Bilen Acil Lazım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
MyBB'nin öyle bir değişkenine rastlamadım. Ancak forum ID'sini çekebilirsin {$thread['fid']} ile. Onun dışında yapabilmek için sistemde bazı modifikasyonlar yapmak gerekir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
buldum hocam siz buraya bakarken bende kimler çevirim içi kısmına bakıyordum ve bu sayfayı incelediğinizi gördüm
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=94632
Burdan buldum :) Teşekkür Ederim.
{$forum['name']} :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2017 Saat: 23:36)ekitap Nickli Kullanıcıdan Alıntı: buldum hocam siz buraya bakarken bende kimler çevirim içi kısmına bakıyordum ve bu sayfayı incelediğinizi gördüm
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=94632
Burdan buldum :) Teşekkür Ederim.
{$forum['name']} :)

Konu zaten bana ait :)
Ama {$forum['name']} çalışmayabilir haberiniz olsun ama bir deneyin tabi olursa kullanırsınız.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
denedim ve çalıştı :) {$forum['name']} - $thread[subject] yaptım ve qickreplynin altına test amaçlı koydum
sonuç : zJ8jNB.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(30-12-2017 Saat: 23:43)ekitap Nickli Kullanıcıdan Alıntı: denedim ve çalıştı :) {$forum['name']} - $thread[subject] yaptım ve qickreplynin altına test amaçlı koydum
sonuç : zJ8jNB.png

Evet konularda $forum değişkeninin çalıştığını da görmüş olduk bu sayede :)
Sorun çözüldüğüne göre kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping