Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
em theme Güncelleme başlamıştır duyurudur
Yakında ya da bugün beni bekleyin. Em Theme geliştiriyorum. Alıcılarımız için yeni özellikler eklenmiştir. Em Theme konusu kapatılmış. Lütfen tema güncelleme ve yapımı bittiğinde açtığım konuyu kilitlemeyin. Fiyatı net 50 Tl (vov) olacaktır. Herkese iyi geceler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Türkçe altyazı eklenmiştir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helper,Saol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
50 TL Hayırlı satışlar dostum sanki biraz düşük bir fiyat olmuş o tema için ? 200 tl yapmanı öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: RawSecurity , stabil
Hayırlı satışlar çıkarsa hemen nulled yapıcam görürsün sen seni gidi gidi(MiZaH)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bekliyoruz Eline sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:D hmm knk 200 tl demissinde bunu 500 yapsak ? efsane geliyor bence @SunXDizayn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mrkl bklyrz n zm çkr acb?
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BeNcE ÇoQ Spr Olck.50TL Az bnce dz 1k yap.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dalga geçince elinize ne geçiyor arkadaşlar?
Bu işlere hevesli olduğu belli ve kendini geliştirmeye çalışıyor,kırıcı değil de yapıcı yorumlar yaparsanız faydalı yorumlar yapmış olursunuz.Eleştirmek başka dalga geçmek başka bir şey değil mi?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2017 Saat: 22:08)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dalga geçince elinize ne geçiyor arkadaşlar?
Bu işlere hevesli olduğu belli ve kendini geliştirmeye çalışıyor,kırıcı değil de yapıcı yorumlar yaparsanız faydalı yorumlar yapmış olursunuz.Eleştirmek başka dalga geçmek başka bir şey değil mi?

Arkadaş,Türkçe'mizi düzgün kullanması için defalarca uyarılmıştır belki.Türkçemizin kötü kullanımı bizzat zoruma gidiyor bizde hatalar yapabiliriz fakat uyarılınca o hatayı yeniden yapmamaya dikkat etmeye özen gösteririz.

+ Olarak yaptığı şeylere emek gösterdiğini düşünmüyorum.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Belki özel bir sorunu vardır üstelemeyin işte,ben yönetimdeyken de uyarmıştım arkadaşı.Anlamıyorsa kendi haline bırakın.
@RootYntrk
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dalga geçmek değil bu üstad, kendisini bu konuda bir çok kez uyardık, Türkçeyi ısrarla katlediyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-12-2017 Saat: 23:30)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yakında ya da bugün beni bekleyin. Em Theme geliştiriyorum. Alıcılarımız için yeni özellikler eklenmiştir. Em Theme konusu kapatılmış. Lütfen tema güncelleme ve yapımı bittiğinde açtığım konuyu kilitlemeyin. Fiyatı net 50 Tl (vov) olacaktır. Herkese iyi geceler.

Arkadaşlar Tema Güncellenmiştir Ve Geliştirmeler Yavas Yavas Bitirdim yarın kimler burda bakalım Em Theme Kodlama Benim İşim Dir Batlama Yaratacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Discord'ta dediğim gibi renk uyumuna ve simetriye dikkat edersen yapamayacağın bir şey yok :) Temel bilgin var sonuçta.
Başarılar.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2017 Saat: 23:52)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Discord'ta dediğim gibi renk uyumuna ve simetriye dikkat edersen yapamayacağın bir şey yok :) Temel bilgin var sonuçta.
Başarılar.

Renklere Pek Bakılacagını sanma özeliklerini Java Full Kodladım Tema Preimum Dur Bu Arada Hayran Kalıcaksınız ama renk uyumuda kendime göre sectim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2017 Saat: 23:57)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(26-12-2017 Saat: 23:52)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Discord'ta dediğim gibi renk uyumuna ve simetriye dikkat edersen yapamayacağın bir şey yok :) Temel bilgin var sonuçta.
Başarılar.

Renklere Pek Bakılacagını sanma özeliklerini Java  Full Kodladım Tema Preimum Dur Bu Arada Hayran Kalıcaksınız ama renk uyumuda kendime göre sectim

Sabırsızlıkla bekliyoruz. Yılbaşı hikaye...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-12-2017 Saat: 22:37)SnowyNight Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Belki özel bir sorunu vardır üstelemeyin işte,ben yönetimdeyken de uyarmıştım arkadaşı.Anlamıyorsa  kendi haline bırakın.
@RootYntrk

@yusufkoc 'a katılıyorum bu konuda,dalga geçme amacımız yok.Defalarca uyardık belki arkadaşı.
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Em Theme Tamamdır Bazı Button Hatası var Onlar Düzeltilicektir Birzdan Em Theme Sizlerle....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping