Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSDlerinizi Kodlayabilirim...
PSD Tasarımlarınız varsa psd yi atın kodlayacağım ücretsiz kodlayacağım Lütfen Sadece Photoshopdan Yapılan Psd leri kodlayacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışma yaratmaktan maksat nedir? ve Daha önceden yapmış olduğun psd'yi mybbye çevirdinmi bunları konuya ekle ki arkadaşlar güvenip iş yapsın seninle kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2017 Saat: 21:08)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma yaratmaktan maksat nedir? ve Daha önceden yapmış olduğun psd'yi mybbye çevirdinmi bunları konuya ekle ki arkadaşlar güvenip iş yapsın seninle kolay gelsin.

(22-12-2017 Saat: 21:08)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tartışma yaratmaktan maksat nedir? ve Daha önceden yapmış olduğun psd'yi mybbye çevirdinmi bunları konuya ekle ki arkadaşlar güvenip iş yapsın seninle kolay gelsin.

psd niz Varsa kodlayabilirrim. baska yöne cekmeyelim konuyu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Arkadaş bence kendini geliştirmek istiyor. Yani güvenle vs. ilgisinin olmadığını düşünüyorum. O kadar önemli tasarımların olduğu bir şey tabii ki ücretsiz yapacak kişiye verilmez. (Yanlış anlaşılmasın sana sallamak falan değil amacım :) )
- Başarılar dilerim :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorum yapmak için yorum yapıyorsun gibime geliyor. Şuanda tartışma yaratan şuan sensin bunuda biliyorsun değil mi? Bırak arkadaş işini yapsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yokmu psdleriniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gördüğüm bir psd footer tasarımı var, bunu kodlayabilirsin..
şahsen güzel bulduğum bir footer tasarımı, ayrıca tema yapanlarda kullanabilir.

Kod:
http://mybbdepo.com/darkblue-footer-tasarimi-psd-konusu.html
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2017 Saat: 21:26)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Yorum yapmak için yorum yapıyorsun gibime geliyor. Şuanda tartışma yaratan şuan sensin bunuda biliyorsun değil mi? Bırak arkadaş işini yapsın.

Yorum yapmayacaktım ama yapacağım insaflı biri olduğun için bu yorumumu anlarsın gibime geldi benimde..
-Sen şimdi iş yaptırmak istiyorsun birine ücretli veya ücretsiz hiç fark etmez Arkadaş sana demo veya referans sunmadan güvenebilirmisin içinde soru işaretleri vardır o soru işaretlerini gidermek içinde demo veya referans istersin. Ben arkadaşın işine karışmıyorum Arkadaş kendi tartışma çıkarmayın demiş. Cümleyi söylemese kimsenin garezi yoktur tartışma çıkaracak kadar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-12-2017 Saat: 17:03)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: gördüğüm bir psd footer tasarımı var, bunu kodlayabilirsin..
şahsen güzel bulduğum bir footer tasarımı, ayrıca tema yapanlarda kullanabilir.

Kod:
http://mybbdepo.com/darkblue-footer-tasarimi-psd-konusu.html

içinder png var psd yok kandırmaya utanmıyormusun kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kandırmak değilde, görmemiş olabilir. Tartışma yaratmaya çalışmayın/yaratmayın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her konuda tartışma çıkması artık kabak tadı vermeye başladı . Buna artık dur denilmeli .

Kolay gelsin kardeşim .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kandırmak değil, konuda psd yazıyordu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App