Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu butonları lazım
Arkadaşlar sizde konu aç, yeni mesaj gönder, konuyu kapat gibi buton var mıdır acaba? Olan arkadaşlarımdan ricam bana yollamalarıdır. Resim şeklinde olursa daha iyi olur, tema yapmak için kullanacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-12-2017 Saat: 21:48)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar sizde konu aç, yeni mesaj gönder, konuyu kapat gibi buton var mıdır acaba? Olan arkadaşlarımdan ricam bana yollamalarıdır. Resim şeklinde olursa daha iyi olur, tema yapmak için kullanacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düzeltilmiş yazı...
Konu açma,yorum yaz,gönder.
Resimli olan kutular var mı elinizde?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha önce bunun için uyarı aldınız neden hala Türkçemizi katletmeye devam ediyorsunuz? Lütfen iyi kullanmaya özen gösterelim, biz dilimizi böyle kullandıkça daha çok gelişmeyi bekleriz. Gerekli düzenlemeyi yaptım konuda, yapmak zorunda kaldım daha doğrusu.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu kanklar kim bilmiyorum ama adam ne yapsa yaranamıyor. Çok fazla abartılıyor sanki ?
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-12-2017 Saat: 20:33)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu kanklar kim bilmiyorum ama adam ne yapsa yaranamıyor. Çok fazla abartılıyor sanki ?

O değil keşfettiğim açığada sahiplendi :D Sanki çok zormuş gibi flood şeklinde "edit yapma" diyip diyip durdu.

Yaşı küçük sanırım pek ciddiye almıyorum zaten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-12-2017 Saat: 00:38)RawSecurity Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-12-2017 Saat: 20:33)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu kanklar kim bilmiyorum ama adam ne yapsa yaranamıyor. Çok fazla abartılıyor sanki ?

O değil keşfettiğim açığada sahiplendi :D Sanki çok zormuş gibi flood şeklinde "edit yapma" diyip diyip durdu.

beni banladınız  zaman baska hesaptan  ben bulmuştum o açığı ben buldum ama Kapatılmadı diger hesablarıma bi bakın isterseniz.benden sonra kesfetmissin açığı

yaşım 19 benim sen küçüksün ben devlet memuruyum bu sistemlerin meraklısıyım ve ben gerçek bir hackerim benim namımı  yakında herkes duyucak!destek.10tl.net gücenmesin suan sgl açıgı buldumdestek.10tl.net hacklenir Admin panelinizde sql injection açıgı bulunuyor.suan SQL Injection, veri tabanına dayalı uygulamalara saldırmak için kullanılan bir atak tekniğidir; burada saldırgan SQL dili özelliklerinden faydalanarak standart uygulama ekranındaki ilgili alana yeni SQL ifadelerini ekler. (Örneğin saldırgan, veritabanı içeriğini kendisine aktarabilir).Ve suan açık admin panelindedir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

yaşım 19 benim sen küçüksün ben devlet memuruyum bu sistemlerin meraklısıyım ve ben gerçek bir hackerim benim namımı  yakında herkes duyucak!destek.10tl.net gücenmesin  suan  sgl açıgı buldumdestek.10tl.net hacklenir Admin panelinizde sql injection açıgı bulunuyor.suan SQL Injection, veri tabanına dayalı uygulamalara saldırmak için kullanılan bir atak tekniğidir; burada saldırgan SQL dili özelliklerinden faydalanarak standart uygulama ekranındaki ilgili alana yeni SQL ifadelerini ekler. (Örneğin saldırgan, veritabanı içeriğini kendisine aktarabilir).Ve suan açık admin panelindedir.

Kendinle çelişiyorsun. Hem devlet memuruyum diyosun hem hackerim diyip "yakında namımı herkez duyacak" diyorsun :) 

Birkere devlet memuru sıfatını taşıyan bir insanın Hacker'likle işi olmaz. Kaldı ki şuan kime sorarsan sor "ben hackerim" diye övünür.

SQL'in ne olduğunu zaten birçok kişi biliyor. Tıpkı Program yazan adama "çok önemli bişey buldum, bilgisayarı ışık hızında kapatmak için fişini çek" demeye benzedi senin şu anlattığın :D Kaldı ki senin buldum dediğin şey açık değil varolan bir SQL hatasından kaynaklanan bir sorun.

Önemli olan bilmek ve asarım keserim demek değil uygulamaktır. Madem bu kadar çok güveniyorsun kendine, aşağıda ki "www" butonunda sitemin ismi çıkıyor. Gel hackle istediğin kadar zaman ve süre veriyorum sana. Ama lütfen yok ben şöyle yaparım böyle yapıcam deme direk yapacağını yap.

Son olarak sana tavsiyem DEVLET MEMURUNA veya (hackerim diyosun) Hacker sıfatına uygun bir nick bul onu kullan ki sonun HACKED BY OKAN'a benzemesin :D:D

Ayrıca yaşım 28 kardeşim.. Teyit için ne gerekiyorsa verebilirim.. Sitemede beklerim hacklerinizi sergilemeniz için :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu amacından sapmış bu nedir yahu? İstek konusu açılıyor konu tartışmaya sürükleniliyor.

Sözüm her ikinize (RawSecurity - kanklar)

- Konu açık bulup bulmama değil, Açık bulduysanız bildirirsiniz eğer ciddi bir açıksa belki ödül bile alabilirsiniz konuyu tartışmaya hacet yok. Yok ben buldum yok sen buldum Açık Tarama yapıldığında senin bulduğun açığı bulamayacak gibi bir kaidede ortada olmadığı için lütfen ve lütfen düzgün devam edin. 

Sözüm sadece kanklar'a: 

-Devlet memuru veya hacker olman forumu ilgilendirmiyor, madem ki açık buldun bildirirsiniz veya bildirmezseniz kendiniz kullanırsınız bizde kullandığınızı görüp o açığı kapatmak için çaba sarf ederiz. Ayrıca Hacker bir insan kendine hackerim demez.
Bütün konularda tartışma çıkarmaya gerek yok. İstek konusu haricinde her şeye sapmış konu konuyu uzatmayın Konuyu kilitlemiyorum, İstek konusu devam etsin diye bu yorumumdan sonra diyorumki: TARTIŞMAYI DEVAM ETTİRMEYİN. 

Konuyla ilgili yorumum:

Eğer ki lazım olursa Konuyu Aç-Yeni Mesaj Gönder butonları yapabilirim.
İyi forumlar. (Tartışma devam ederse her ikinizede uyarı puanı vermek durumunda kalacağım.)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Quexa son uyarım demişti, nereden bu cesaret?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-12-2017 Saat: 16:59)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Quexa son uyarım demişti, nereden bu cesaret?

Konu Cesaret değil Hacker ve Memur arkadaşı bilgilendirmek amaçlı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır mesele o değil, türkçe konusunda Quexa bir defa uyardı ve son uyarım dedi.
yusufkocun türkçeyi neden katlediyorsun mesajını görünce yazdım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping