Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kimlik Doğrulaması Hatası
İyi günler,
İndex sayfasına mp3 player kodu ekledikten sonra siteye giriş yaptığımda "Kimlik Doğrulaması Gerekiyor" hatasıyla birlikte kullanıcı adı ve şifre istiyor, bu kodu kaldırdığım da ise herhangi bir sıkıntı yok. Yardım edebilir misiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kodları paylaşabilirmisiniz ? İncelemek gerekiyor.

Ayriyetten direk PHP dosyasının içine mi ekliyorsunuz veya index şablonuna mı ?

Bu arada HTML5 Mp3 kodu koymanızı tavsiye ederim. Çoğu tarayıcıda, flash desteği artık kalktığı için "İzin ver" e tıklamadan çalışmayabilir.

Aşağıda ki kodları deneyebilirsiniz sorunsuz çalışacaktır;

HTML5 Mp3, Mp4 Player:

Kod:
<audio controls>
<source src="$1" type="audio/mp3">
Tarayıcınız audio öğesini tanımıyor.
</audio>

Youtube'daki parçaları çalabilen HTML5 Kodu:

Kod:
<embed src="https://www.youtube.com/v/elc1BWWiBaE&autoplay=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="0" height="0"></embed>

NOT: Youtube videosunu ses olarak çalar ve hiçbir yerde gözükmez. /watch?v=123123 kısmını /v/123123 olarak düzelterek  kodu ekleyin. Autoplay=0 olursa hiçbir işe yaramaz (görünmez olduğu için).
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Cevabınız için teşekkürler.
"Ayriyetten direk PHP dosyasının içine mi ekliyorsunuz veya index şablonuna mı ?" 
- Tek sayfalı bir radyo sitesi yapmak istiyorum, bu yüzden ilk olarak radyoyu MP3 şeklinde siteye eklemek istedim. İlk attığınız kodu index.php isimli dosyaya ekleyip radyonun urlsini de ekleyerek siteye attım. Kendime ait WiFi üzerinden siteye giriş yaptığımda herhangi bir sıkıntı olmadan ses geliyor. Ancak mobil veri şeklinde siteye giriş yaptığımda kimlik doğrulama hatası geliyor ve kullanıcı adı şifre istiyor. İndex.php'de sadece MP3 player kodu var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenizin adresini rica edebilir miyim? Kod etiketi arasına alıp yazabilirsiniz.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping