Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kanklar1998 Themes Çıkmıştır
Dalga geçicenize güzelikle demeniz lazımdı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cidfi isen gulunc degilse komik
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 22:37)Swanpol Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cidfi isen gulunc degilse komik
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kardeş şimdi bu tema alınmaz kusura bakma.. dost acı söyler..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 22:44)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kardeş şimdi bu tema alınmaz kusura bakma.. dost acı söyler..

Niye Arkadaş!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
30 tl değerinde değil bu tema
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
1.olarak her yorumda insanlara laf yetiştirmeyi bırakmalısın.Eleştiriye açık olmazsan gelişemezsin.Sözleri kapaksözler sayfasından alıpta buraya gelmek olmaz değil mi?

2.olarak tema 30 tl'mi?,bedava olsa kullanmam ben,ayrıca tema adı çok kötü seçilmiş.

3.olarak postbitte kör oldum şahsen çok rengarenk ve renkler kötü seçilmiş.

4.olarak index güzel ama çok bir özelliği göz alıcılığı yok,ve renkler çok kötü kullanılmış demek istediğim yani koyu yeşille siyah gibi.Duyuru yerinde kırmızı ile kırmızı yazıyı kullanmışsın bu da kötü durmuş.Kullanıcı paneli de bozuk gibi duruyor yani 1990'lardaki temalara benzemiş iyice.Niye kullanıcı paneline adını yazdın ki?Ve niye menü ingilizce?Tamam yarın düzeltçeksin de bence tanıtım konusunda bunları tamamlamalıydın.Bunları düzeltsen güzel olucak gibi.Ayrıca logo neden mybb logosu?Kendi logonu yapsan yada html ile yapsan fena durmazdı bence.Postbit dev gibi olmuş.Ve postbitte diğer başlıklar ne alaka?

5.olarak temalarını yaparken satın alan kişinin yerindeymiş gibi düşünmelisin,yani ben satıcı olsaydım ne arardım bir temada vb. 

NOT : Benim görüşüm bunlar temanda bunları ilk geçmelisin ki para ile satabilesin.Bu yazdıklarımı yanlış algılama ben kötüsün demiyorum.Kendini geliştirmen için tavsiye veriyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 22:44)pro35x Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kardeş şimdi bu tema alınmaz kusura bakma.. dost acı söyler..

warez ile ilgili Destek verilmiyor  Bildim kadarıyla yazı yı kaldır yoksa ban.!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Biraz ucuza veriyorsun sanki? Baya ederi var. İsmi de gayet şekil. Hele o collapse butonu...
Yıldızları butonları zaten hiç söylemiyorum. Temanın 70-80 TL ederi var bence.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 22:53)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz ucuza veriyorsun sanki? Baya ederi var. İsmi de gayet şekil. Hele o collapse butonu...

ben sunu anladım sizin emeğe Saygılı Olmadınıza Sait Oldum...DİYCEK LAF KALMADI
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(12-12-2017 Saat: 22:57)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-12-2017 Saat: 22:53)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Biraz ucuza veriyorsun sanki? Baya ederi var. İsmi de gayet şekil. Hele o collapse butonu...

ben sunu anladım sizin emeğe Saygılı Olmadınıza Sait Oldum...DİYCEK LAF KALMADI

Ben burda ne dedim ki? :) Hatam varsa söyle.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
kilit.tesekürler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Neyse, güldük eğlendik.
-Konu sahibi isteği üzerine kilit.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Konuyu kilitleyen ve konu sahibi kusura bakmasın bir yorum yapmak istedim sadece konuyu okuyup yorumları okudum da bu nedir yahu? Uyarı puanlarına bakıldığında üslup tarzı yanlış yazıyor neredeyse bir çok uyarınca öyle insanlar ders çıkarmaz mi (şuanda üstüne gitmiyorum.) Tema satış konusu açıyorsun millete sallıyorsun? Yok sen yap yok warez değil zaten warezle alakalı bir şey yok emeğe saygı da yokki yani bunu yapmakta ne var yeni başlayan herkes oradan buradan kodları alıp temasına eklerse temayı kendi yapmış olmuyor ki? Sadece 2-3 emek vardır taş catlasa 5 olsun ee sonrası? Öneri yazılıyor dikkate bile almıyorsun yarın bidaha tema konusu acicaksin mesela biraz önerileri dikkate alırsan daha iyi olabilir ve gelişmeni sağlayabilir iyi forumlar iyi geceler.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping