Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gümrükte sorun yaşanır mı ?
Selamlar, 
Bana Umman'dan Bilgisayar gönderecekler, bilgisayarın özellikleri felan herşeyi ayarladım. Toplanıp tek kasa olarak gelecek.
Kasa Umman'dan Adana'ya gelecek, Gümrükte geçerken sıkıntı çıkar mı? Çıkarsa ne gibi sıkıntılar çıkabilir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ödeme ile ilgili bir sıkıntı yoksa gelir eğer ki varsa göndereceğiz diyip 1 ay beklersin hatta 2 ay beklersin sonra bir bakarsın ararlar siparişiniz iptal gibi sorunla karşılaşırsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok ödemesi yapıldı, Sadece gelen kişi beraber kasayı getirecek. birkaç duyum aldım. Ürünlerin Türkiyedeki fiyatları ile aynı değilse sorun çıkar felan diye duydum ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Misal aliexpressden telefon alınca gümrükten geçmiyor ha bazı kaçak sokanlar getiriyor ama genelde geçmiyor
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sorun olmaz sadece vergiye tabi olur.Sadece imei gerektiren cihazlar gümrükten geçerken sıkıntı oluyor.Genelde de geçmiyor.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-12-2017 Saat: 00:38)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Misal aliexpressden telefon alınca gümrükten geçmiyor ha bazı kaçak sokanlar getiriyor ama genelde geçmiyor

Mp3 veya başka bir nesne olarak gösterip geçiyor aslında. Dayım almıştı :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@admin botlar için çözüm sağlanacaktı ama henüz uygulanmadı sanırım. Bununla da uygun vaktinizde ilgilenir misiniz? Önce kurallara uygun spam konu açılıyor ardından backlink içerikli yorumlar yapılıyor.
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping