Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiRaT V1.1 Theme Güncellenmiş
V313jP.pngnJ3J4R.pnglb6bAE.pngvJvJ3p.png1GlGRG.pngLOWOjb.pngrJoJG1.png7yryja.pngİletişim Bilgileri: (murat.sakar4831@gmail.com)

Ücret: 30 Tl
[Ücret Şekili:(Ziraat Bankası)
Açıklama: Tema Default Temasından Tarafımca Yapılmıştır İlgilenenler Mail Aracılığı İle Ulaşabilirler
Ek Güncellemeler: Arkaplan ve Renk Tasarımı Değiştirilmiştir, Postbitteki Çerçeve Kaldırılmıştır. Satın Alan Üyelere Kurulum ve Yardım Konusunda Tam Destek Verilecektir.

Ayrieten Satın Alacak Kişiye Kendi Yaptığım Rank Setide Hediye Edilecektir.
Örnek Rank :   ZOP9Q3.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel bir tema olmuş. Sade, şık ve şeffaflık içeren bir tasarım. Alacak arkadaşlar için kaçırılmaması gereken bir tema.

Hayırlı satışlar dilerim.

Bu arada ufak bir tavsiyem olacak size. Modal arkaplanınıda siyah şeffaf yaparsanız daha şık gözükecektir.

Akıl vermek gibi olmasın ama yinede yazmak isterim (yeni bu işlere başlayanlarda öğrenmiş olur hem) ;

global.css 'de .modal diye aratın.

İçerisinde bulunan background: xxx; kodunu aşağıda ki ile değiştirin.

Kod:
background: rgba(1, 2, 2, 0.8) none repeat scroll 0% 0%;
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 18:44)RawSecurity Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir tema olmuş. Sade, şık ve şeffaflık içeren bir tasarım. Alacak arkadaşlar için kaçırılmaması gereken bir tema.

Hayırlı satışlar dilerim.

Bu arada ufak bir tavsiyem olacak size. Modal arkaplanınıda siyah şeffaf yaparsanız daha şık gözükecektir.

Akıl vermek gibi olmasın ama yinede yazmak isterim (yeni bu işlere başlayanlarda öğrenmiş olur hem) ;

global.css 'de .modal diye aratın.

İçerisinde bulunan background: xxx; kodunu aşağıda ki ile değiştirin.

Kod:
background: rgba(1, 2, 2, 0.8) none repeat scroll 0% 0%;

Öneriniz ve kıymetli yorumunuz için teşekkür ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fiyatları biraz daha ucuz yapmalısın, Bence 30 TL edicek bir tema değil. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güncel halini paylaşmanıza gerek yok konu altına Güncel yazıp konuyu editleyerek devam ettirebilirdiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 18:52)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Fiyatları biraz daha ucuz yapmalısın, Bence 30 TL edicek bir tema değil. Eline sağlık.

Öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için 30 tl bu tema için çok değil diye düşünüyorum. Normalde 40 tlden satışa çıkarmıştım fakat yorumları okuyunca 30 tl ye çektim şimdiki fiyatın fazla olduğunu düşünmüyorum.

(06-12-2017 Saat: 18:52)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güncel halini paylaşmanıza gerek yok konu altına Güncel yazıp konuyu editleyerek devam ettirebilirdiniz.

Farkettim hocam şimdi ötekinde daha dikkatli olurum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bi yerden tanıdık geliyor ama yakalayamadım bi temanın editide hangisi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 19:21)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bi yerden tanıdık geliyor ama yakalayamadım bi temanın editide hangisi.

Yukarıda belirttiğim gibi default temadan yapıldı konuyu iyi okuyunuz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
turkhacks edit bro bu yüzde 1000 turkhacks sitesinden imkan olarak alınmış ayrıca ilham alınan yer securtiy tema yani metehan(!) a ait
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim Turkhacks te bizzat ben çalışıyorum buyur gel bakalım 0 danmı yapıldı yoksa editmi bilip bilmeden konuşmayın şurada !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bende turkhackse üst düzey biriyimfull kanıt basarım konuşturma beni
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lan İşine Bak Hadi Dostum Madem Üst Düzey Yönetimdeysen Nickim Aynı Bebeye Bak
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tartışmanıza özelden devam edin, birbirinize karşı argo kullanmaya devam ederseniz ceza vermek zorunda kalacağım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş gayet,fiyat uygun,renkler güzel seçilmiş.Postbitler konusunda kendini geliştirmelisin.Diğerlerinin temalarına bakarak yaratıcı postbitler çıkarabilirsin bence.Bi dene bakalım :)
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayırlı satışlar menü kısmı degiştirebilirsiniz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 20:41)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bende turkhackse üst düzey biriyimfull kanıt basarım konuşturma beni

Şişt sen yetkili bi abiye benziyon hee
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üyelerle dalga geçmenizi önermem.Üstelik forumda yenisiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping