Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Boos Teması
Yapımcı: Kanklar1998
İndirme Linkleri:
Kod:
http://s8.dosya.tc/server5/uqwmkx/Kanklar1998t.rar.htm
Ekran Görüntüleri:
24946209_1158405550957356_1984936137_o.p...e=5A2A6D50
24883187_1158405720957339_980921399_o.pn...e=5A2A5EC2
24826227_1158406167623961_1121005229_o.p...e=5A2A301E
Saygılarımla.....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tema güzel ancak, her konu başlığında " ' " tırnak işareti kullanmandan bıktım.. Nedir yani space tuşunmu bozuk, klavyen yoksa yollayalım bi klavye...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 16:34)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema güzel ancak, her konu başlığında " ' " tırnak işareti kullanmandan bıktım.. Nedir yani space tuşunmu bozuk, klavyen yoksa yollayalım bi klavye...
Gerçekten hocam çok haklısınız, Türkçe'mizi doğru kullanalım lütfen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
yorumunuzdan'Dolayı'Teşekkürler'Ama.'Vürgül'Kullanırım ben benim fovorim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Türkçeyi düzgün kullanmaya özen gösterin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
türkçeyi kullanmasını bilmiyenlere bir ceza verelim okurken öle öle okuyoz bu nedir ya boos boss yazsa daha iyi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Temaya öyle isim vermiş arkadaş.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 16:56)kanklar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yorumunuzdan'Dolayı'Teşekkürler'Ama.'Vürgül'Kullanırım ben benim fovorim

Geçen sana bir nevi destek olmak istemiştim de vazgeçtim. Senden adam olmaz.

1) Cümlelerin baş harfi büyük harfle başlar.
2) Bir cümlede kelimelerin aralarında boşluk bırakılır.
3) Cümlelerin sonu nokta(.) ile biter.

Üstteki 3 maddeye istinaden daha doğru düzgün Türkçe konuşamayan birinin; virgül nedir, kesme işareti nedir, cümle nerede açılır nerede kapanır bilmeyen birisinin bir temaya İngilizce isim koyması trajikomik bir durumdan ibaret.

yorumunuzdan'Dolayı'Teşekkürler'Ama.'Vürgül'Kullanırım ben benim fovorim
Yorumunuzdan dolayı teşekkürler. Ama virgül(,) kullanırım ben. Benim favorim.

Aradaki farkı anlar mısın diyeceğim de gerisin. Anlamaman normal.

Ya bilerek yapıyorsun, ya da aptalsın. Başka bir açıklaması olamaz. Eşek bile bir saatten sonra "çüş" deyince anlıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Benden başka sorumluluk alacak birisi yok galiba, geldiği günden bu yana her davranışı falso. Uyarılınca teşekkür edip kendini düzeltmek isteyeceğine gereksiz diklenmeleri de vardı. Forum bir kültürdür, ayak uydurulmalı. Forum kültürünü öğrenene kadar(öğrenmek isteyene kadar) cezalı kalman daha iyi olacak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar insanların tarzını eleştirmeyiniz. Herkezin kendine göre bir tarzı, yaşam biçimi vardır. Kaldı ki burası Komutanlık veya Başbakanlık forumu değil. Yaşı küçük olabilir ve buda çok doğaldır. Ben 15 - 18 yaş arasında yazı tipimi görseydiniz heralde küfür edebilirdiniz :) Herkezin istediği tarzı (kurallar çerçevesinde) kabul etmeniz gereklidir yargılayamazsınız.

Hiç kimse bir topluluğa uymak zorunda değildir. Ayriyetten renkler ve zevkler tartışılmadığına göre ASLA YARGILANAMAZ.

Bu onun tercihi, öyle yazmak hoşuna gidiyosa yazabilir. He uyarırsınız ama aşağılayarak değil insanlığa sığmaz (size hitaben konuşmuyorum).

Sırf yazı tipi yüzünden banlanması inanılır gibi değil... Eğer farklı bir davranış sergilediyse tamam ama yazı tipinden dolayı banlanmayı ve aşağılanmayı kimse haketmez..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@rawsecurtiy hukuk okuyorum kardeş son sınıfım bu yazınıda unutmayacağım :D şaka biyana ben sayısalcı biriyim makine mühendisliği okuyorum son sınıfım lakin bu yazıyı okurken ölmeyelim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 18:16)RawSecurity Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar insanların tarzını eleştirmeyiniz. Herkezin kendine göre bir tarzı, yaşam biçimi vardır. Kaldı ki burası Komutanlık veya Başbakanlık forumu değil. Yaşı küçük olabilir ve buda çok doğaldır. Ben 15 - 18 yaş arasında yazı tipimi görseydiniz heralde küfür edebilirdiniz :) Herkezin istediği tarzı (kurallar çerçevesinde) kabul etmeniz gereklidir yargılayamazsınız.

Hiç kimse bir topluluğa uymak zorunda değildir. Ayriyetten renkler ve zevkler tartışılmadığına göre ASLA YARGILANAMAZ.

Bu onun tercihi, öyle yazmak hoşuna gidiyosa yazabilir. He uyarırsınız ama aşağılayarak değil insanlığa sığmaz (size hitaben konuşmuyorum).

Sırf yazı tipi yüzünden banlanması inanılır gibi değil... Eğer farklı bir davranış sergilediyse tamam ama yazı tipinden dolayı banlanmayı ve aşağılanmayı kimse haketmez..

Öncelikle "herkez" değil "herkes", "heralde" değil "herhalde". Belli ki yazı tipin pek değişmemiş, yanlışların devam ediyor. 
İsteyen istediği tip yazar bla bla, kendi forumunda sen de istediğin gibi yazabilirsin dileyen okur dileyen okumaz ama burası bir destek forumu. Burada birden fazla kişiye hitap ediyorsan, bazı şeyleri yordamına göre yapmak zorundasın. 
Ayrıca bir daha benim verdiğim kararı eleştirirken "ASLA YARGILANAMAZ" şeklinde bir ibareyle bana büyük puntolarla yazmazsan hem senin forum içi durumun açısından hem benim açımdan daha iyi olur.
Burada ben banladım doğru mu yaptım arkadaşlar demedim, bilgilendirme yorumu yaptım. Görüşün sorulduğu zaman görüşünü söylersin. Ben sormadım mesela "Yav RawSecurity ben ban attım ama doğru mu üstad bir incelesene?" demedim. Çünkü bu forumda buna da karar veren denetim ekibi var. Yani anlayacağın burada bir düzen var dostum, düzeni bozmaya çalışan düzenin dışında kalır. Kural basit.
İyi forumlar herkese.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok gereksiz bir yasaklama olmuş. Arkadaş ölü foruma can katarken aktif üyeleri banlamak hoş değil. Adam her gün tema yapıp paylaşıyor ve sizden bir şey istemiyor. O kadar emeğin sonunda Türkçeyi düzgün kullanmadım diye yasaklansam açıkçası foruma dönmezdim.

Aktif arkadaşları yasaklamamaya çalışalım. Zaten son zamanlarda okullar nedeniyle aktiflik düşük daha da batırmayın.
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitli konuya yorum atılmayacak diye yönetimce alınan bir kural var. Sen gelip bana bunu özelden söylemek yerine buradan yazıyorsan amacın, ne yapmaya çalıştığın çok net. Ama bil ki ben o yollardan çok geçtim, tökezlemem. Herkes kendi görevini yapsın, sen de dahil. Forumu geliştirelim, güzelleştirelim. Göz kirliliğinin önüne geçelim değil mi? ;) @Ripbyrustavi02
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 22:06)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kilitli konuya yorum atılmayacak diye yönetimce alınan bir kural var. Sen gelip bana bunu özelden söylemek yerine buradan yazıyorsan amacın, ne yapmaya çalıştığın çok net. Ama bil ki ben o yollardan çok geçtim, tökezlemem. Herkes kendi görevini yapsın, sen de dahil. Forumu geliştirelim, güzelleştirelim. Göz kirliliğinin önüne geçelim değil mi? ;) @Ripbyrustavi02

Şuanda burada bir haksızlık var ve göz yumulmaması gerekiyor. Evet, özelden de yazabilirdim ama diğer yetkililere ders niteliğinde olsun. Yapmaya çalıştığım kanklar adlı arkadaşı da foruma katmaya çalışıyorum ve tahammülsüz yetkililerden bu durum mümkün gözükmüyor. Aktif arkadaşları özelden uyarmak yerine direkt yasaklıyorsanız ben de size bildirmeden buraya yazı yazarım.
PGM
Teşekkür verenler:
(06-12-2017 Saat: 22:29)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-12-2017 Saat: 22:06)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kilitli konuya yorum atılmayacak diye yönetimce alınan bir kural var. Sen gelip bana bunu özelden söylemek yerine buradan yazıyorsan amacın, ne yapmaya çalıştığın çok net. Ama bil ki ben o yollardan çok geçtim, tökezlemem. Herkes kendi görevini yapsın, sen de dahil. Forumu geliştirelim, güzelleştirelim. Göz kirliliğinin önüne geçelim değil mi? ;) @Ripbyrustavi02

Şuanda burada bir haksızlık var ve göz yumulmaması gerekiyor. Evet, özelden de yazabilirdim ama diğer yetkililere ders niteliğinde olsun. Yapmaya çalıştığım kanklar adlı arkadaşı da foruma katmaya çalışıyorum ve tahammülsüz yetkililerden bu durum mümkün gözükmüyor. Aktif arkadaşları özelden uyarmak yerine direkt yasaklıyorsanız ben de size bildirmeden buraya yazı yazarım.

Kararın yanlış olduğunu düşünüyorsan, doğrusunu söylersin. Yanlışı yanlışla düzeltemezsin. Disiplinden uzak tavırlarını düzeltmezsen senin hakkını arayacak birileri olmaz. 
Biz her zaman adaleti savunuruz, cezası tartışmaya açıldığında gelir oraya kendi görüşünü yazarsın. Görevini yapmaya devam edebilirsin şimdi. Kal sağlıcakla.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping