Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Admin panel teması hiç degişmiyor
Admin panel teması olan Whisper kaldı hiç degişmiyor default yapdım yeniledim geçmişi sildim tekrar denedim degişik temayı seçtim hiç bişey olmadı yine aynı temada kaldı  yardım edin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tarayıcının çerezlerini silmeyi dener misin?
PGM
Teşekkür verenler:
ctrl + f5 i denedin mi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Site adresiniz?
PGM
Teşekkür verenler:
Site adresi :http://webportal.10tl.net
Şuan kapatıp sorun admin panelde çerezleri silmeyi dendim diyorum crtl f5 yapdım açtım yine aynı içeri girince admin panel teması degistirmeme rağmen hep aynı kalıyor admin giriş yeri degişiyor sadece giriş yapınca whisper teması oluyor yardım edecek varmı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
çözümü çok basit forum ayarlarına basit admin paneli tercihlerine geliyorsun oradan admin paneli tema seçimi yazacaktır onun altındakine tıklayıp default yapıyorsunbaktın bu olmadı pluginlere gir whisper i devre dışı bırak de :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2017 Saat: 20:05)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çözümü çok basit forum ayarlarına basit admin paneli tercihlerine geliyorsun oradan admin paneli tema seçimi yazacaktır onun altındakine tıklayıp default yapıyorsunbaktın bu olmadı pluginlere gir whisper i devre dışı bırak de :D

Sagolasın Eklenti varmış  bende diyorum admin panelden tercihlerinden degistiriyorum olmuyor
eklentide oldugunu ilk defa senden duydum teşekürler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@rankings ne demek ders forumuma kayıt olursan yeter benim için :D
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-12-2017 Saat: 20:15)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @rankings ne demek ders forumuma kayıt olursan yeter benim için :D

-ömden at forumun adresini kayıt olurum :D sagolasın
Konu kilitlenebilir herkes e teşekürler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu , konu sahibi isteğiyle kilitlenmiştir .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping