Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia XZ1 indirime girdi!
141412-phones-feature-sony-xperia-xz1-an...ctyfdk.jpg

Sony'nin amiral gemisi olan Xperia XZ1 indirime girdi. 4 GB RAM, 2.45 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Snapdragon 835 yonga seti içeren cihaz özellikleri ile göz kamaştırıyor. Ayrıca cihaz kutusundan Android 8 Oreo ile çıkarak kullanıcılarına harika bir deneyim sunuyor. 

5,2 büyüklüğünde ve Full HD ekrana sahip olan Xperia XZ1 19 Megapiksel arka ve 13 Megapiksel ön kameraya sahip. Ayrıca cihaz süper yavaş çekim özellikli Motion Eye kamerası ile kendi segmentinin en uygun fiyatlı satılan akıllı telefonu oluyor.

Xperia XZ1, Ay Mavisi, Sıcak Gümüş ve Klasik Siyah olmak üzere 3 renk ile sadece 2,599 TL'den satışa sunuluyor.

Yazar: Yusuf KOÇ
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2.600 ? //edit Küfür.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
+1231234123
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2700 mAh batarya çöp 1 sene sonra bir günü zor çıkarır yoğun kulanımda.böyle bir donanıma yazık oluyor.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2017 Saat: 11:45)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2.600 ? What the //edit Küfür.

Forum dili Türkçe. Türkçe konuşmaya özen gösterin lütfen, her ne kadar şaşırma ifadesi bildirse de sonuç olarak bir küfür/argo var. Normalde böyle bir durumda sözlü uyarı söz konusu bile olamaz ama ben ilk ve son kez tolerans tanıyorum. Tekrarında işlem uygularım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojely Küfür yazmayın lütfen (ingilzice türkçe fark etmez) birdaha.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-11-2017 Saat: 18:53)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @leojely Küfür yazmayın lütfen (ingilzice türkçe fark etmez) birdaha.

Ya kardeşim bir yetkili uyarmış zaten sizin uyarılmanıza rağmen neden ayrı davranışa devam ? @Focus4
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@leojely Kusura bakmayın Asi hocanın mesajına bakmamıştım (o konuda hatalıyım ve özür diliyorum sizden). Küfrü sildim en azından.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çöp bir telefon
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping