Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Guetta ft Akon - Sexy B*tch (HQ)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hakaret içeriyor ban pls :P Yusuf bugünlerde çok sexy'sin :D
- Şaka maka bu adamın şarkıları çok efsane.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 19:41)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hakaret içeriyor ban pls :P Yusuf bugünlerde çok sexy'sin :D

Eyvallah karşim :D :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yusuf uzun zamandır csde koymuyorum sanırsam bu yüzden paylaştın :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 19:49)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yusuf uzun zamandır csde koymuyorum sanırsam bu yüzden paylaştın :D

Yaz tatilini bekle Berart :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 19:49)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yusuf uzun zamandır csde koymuyorum sanırsam bu yüzden paylaştın :D
Hayda. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 19:55)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Anca GO da hava atar, 1.3-1.6 gelse :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 19:58)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yine aynı tablo ya :D Her yerde gelebilirsin :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 20:04)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-11-2017 Saat: 19:58)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yine aynı tablo ya :D Her yerde gelebilirsin :)
Tamam o zaman haftasonu 1.6 indir gel :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 19:44)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-11-2017 Saat: 19:41)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hakaret içeriyor ban pls :P Yusuf bugünlerde çok sexy'sin :D

Eyvallah karşim :D :D :D

İtiraz edersin, kendi kendine havadan nem kaparsın. Baştan belirteyim de.

'Karşim' nedir? Türkçede yeri tam olarak nedir? Neyin anlamına tekabül eder.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 21:21)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İtiraz edersin, kendi kendine havadan nem kaparsın. Baştan belirteyim de.

Saçma sapan insanlar tarafından okulda sağda solda duymaktan midemi bulandıran kelime. bu ve bunun gibiler, ne bileyim kardeşim,  gibi gibi. iğrenç, samimiyetsiz. ayıp olmasın diye sesimi çıkarmadığım o kadar insan var ki. canları cehenneme :D insanlar arasında söylemi en varyasyonel olan hece. Çok masumca söyleyeninden, söylerken ağzını şekilden şekile sokanı mı dersin, herkese vayy karşim diye sesleneni mi dersin vs. vs. Yusuf bunu şaka amaçlı yapmıştır. edit: söylediğim sözler yusufa değil sözüm. bide bunu dışarda söyleyen böyle yalaklık yapan insanlar var onlara sözüm, yanlış anlaşılmasın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-11-2017 Saat: 21:25)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(21-11-2017 Saat: 21:21)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İtiraz edersin, kendi kendine havadan nem kaparsın. Baştan belirteyim de.

Saçma sapan insanlar tarafından okulda sağda solda duymaktan midemi bulandıran kelime. bu ve bunun gibiler, ne bileyim kardeşim,  gibi gibi. iğrenç, samimiyetsiz. ayıp olmasın diye sesimi çıkarmadığım o kadar insan var ki. canları cehenneme :D insanlar arasında söylemi en varyasyonel olan hece. Çok masumca söyleyeninden, söylerken ağzını şekilden şekile sokanı mı dersin, herkese vayy karşim diye sesleneni mi dersin vs. vs. Yusuf bunu şaka amaçlı yapmıştır. edit: söylediğim sözler yusufa değil sözüm. bide bunu dışarda söyleyen böyle yalaklık yapan insanlar var onlara sözüm, yanlış anlaşılmasın.

Bu tür kelimeleri cidden kullanan birini görmedim, arkadaşlarımla ara sıra dalga geçme amacıyla konuşuyorum ben de. Abartmamak önemli tabii :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğlence amaçlı abartmadan kullanılabilir. Sakınca duymuyorum. TDK'nın gözü yaşlı
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne büyüttünüz olayı, altı üstü şaka amaçlı bi kelime kullandık. Akli dengesi yerinde olan biri zaten şaka amaçlı kullandığımı ve günlük hayatta öyle bir kelimeyi ciddi olarak kullanmayacağımı tahmin edebilir diye düşünüyorum. Rahatsız olup, şakadan anlamayan varsa kullanmayalım.
*Türkçe'nin düzgün kullanılmamasından şikayetçi olanlar da nicklerini Türkçe yapsın, o zaman eleştirebilirler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping