Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Forumu bırakıyorum.
Başlıktanda anlaşılacağı üzere forumu bazı kişisel sebeplerden ve ortağım yüzünden bırakıyorum. Birdahada dönemeyeceğim. Burada hayatımın birkaç yılı geçti herkese çok teşekkür ederim çok şey öğrendik beraber ve çok şey atlattık beraber, bunların hepsi BERABER oldu. Ailem oldunuz (gerçekte bir ailem yok artık.) ailem gibi demeyeceğim direk ailem oldunuz diyeceğim. Bu arada domainlerini açmadığım kişiler varsada onlara açmayı düşünüyorum sözümden hiç bir zaman dışarı çıkmadım/yalan söylemedim. Discord adresimi buraya bırakabiliyorsam (yasaksa kaldırabilirsiniz uyarıda verebilirsiniz.) domainini açmadığım arkadaşlar varsa discorddan yazsınlar lütfen. Onları yüz üstü bırakıp gitmek istemediğim için sağlayacağım. Umarım hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleşemicek bir hayaliniz varsa bile o hayalinizi gerçekleştirmek için çabalayın o çaba sayesinde bir çok şey öğreneceksiniz. Kavga ettiğim kişiler varsa da kusura bakmasınlar. (inancım yok ama haklarını helal etsinler.) başka diyecek birşeyim yok hepiniz kendinize iyi bakın. Hepinizi çok seviyorum iyi akşamlar.
Kod:
Lord Graffy Griffin#4171
Sizlere gitmeden de bir müzik önermek istiyorum iyi forumlar:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güle güle.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Güle güle. Seni unutmam :) Başvurunu kapattım. Eğer açmak istersen bana ulaş.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 20:26)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle. Seni unutmam :) Başvurunu kapattım. Eğer açmak istersen bana ulaş.

Bende seni unutmam arda. Gerek yok açmaya dönme gibi bir niyetim kalmadı... Arada discorda gelirim görüşürüz orada.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayatında başarılar Metin, Facebook'ta eklisin zaten görüşürüz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayatınızda başarılar.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sağlıcakla kal.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Vay be abi. Facebookta eklisin zaten. Discordda da eklerim. Konuşuruz.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Hayatında başarılar Metini kendine iyi bak.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kendine iyi bak, üzüldüm.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hayatınızda başarılar.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
Güle güle, hayatında başarılar.
PGM
Teşekkür verenler:
Çok gördük bu konuları 2 gün sonra geri gelir bir şey olmamış gibi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#Drkmy Gereksiz Yorum Atma Boş Boş Konuşma ..

@Anakin Skywalker Hayatınızda Başarılar Metin Hocam ..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Görüşmek üzere Metin, reel hayatında başarılar..
PGM
Teşekkür verenler:
@MeTTo Biraz daha kibar olun lütfen. Kimsenin kalbini kıracak sözler kullanmayın yorumlarınızda.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Focus4 Doğru sööylüyorsunuz yanlız o da alaycı bir tavırla konuşuyor
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu sanırım çözüldü, blöf son bulduğuna göre konuyu kilitliyor çöpe taşıyorum. Yakın zamanda forumu bırakıyorum konularına son vermek için yönetime öneride bulunacağım.
İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitli konuya yorum yazdığım için özür diliyorum, kişinin son bir mesajı vardır. Bunu yollarken taraf tutma gibi bir amacım yok.

https://i.hizliresim.com/9D38d3.jpg

Konu kilitli kalsın, Arge ekibi adminlerimize konuyu iletecek.
PGM
Teşekkür verenler:
(22-11-2017 Saat: 00:03)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kilitli konuya yorum yazdığım için özür diliyorum, kişinin son bir mesajı vardır. Bunu yollarken taraf tutma gibi bir amacım yok.

https://i.hizliresim.com/9D38d3.jpg

Konu kilitli kalsın, Arge ekibi adminlerimize konuyu iletecek.

Kilitli konuya cevap yazdığım için bla bla. Sıkılmadınız mı aynı şablondan? Kural neyse onu uygula ki özür dileme doğru değil mi?
Kişinin son bir mesajı varmış, burada insana saygı ana prensip. Gelsin bana veya başka yöneticilere bildirsin gereği yapılsın. Kilitli konuydu zaten, kilitli kalacak tabii.
Projelerini bırakmış, konuda projelerimi bırakıyorum değil direkt olarak forumu bırakıyorum yazıyor. Veda etmiş gitmeden önce şarkı paylaşmış.
Sonra?
2 gün bu konuya yorum yapmamış, diğer konulara onlarca yorumu var. İlgi çekmek, yönetici olabilmek için böyle şeyler yapmayın gerek yok. Olduğunuz gibi davranın insanları kandırmayın.
Veda konuları forum bütünlüğünü ve huzurunu bozmaya yönelik. Genel anlamda bunun yasaklanması için talebim olacak ilerleyen günlerde. Gerek yok, gidecek adam zaten gider.
Kaldı ki ilgili şahıs resmen alay eder gibi aktifliğini sürdürüyor.
Arge Ekibi konuyu adminlerimize iletecek denmiş, iletilecek bir şey olduğu zaman topluca iletiriz. 
Esenlikle kalın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping