Anket Başlığı: 6 - SE?
iPhone 6
53.85%
7 53.85%
iPhone SE
46.15%
6 46.15%
Katılımcı sayısı: 13 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPhone 6 mı SE mi?
Sebepleriyle birlikte söylerseniz daha iyi olur :)
SE özellikleri daha iyi fakat 3.5 yıl 5S kullandım görünüşü sıktı artık, kararsız kaldım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan elimde 6s var beni idare ediyor :). 6 olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 18:48)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şuan elimde 6s var beni idare ediyor :). 6 olabilir.

6s çok isterdim de bütçeyi aşıyor. Bazen bilgisayar almasamıydım acaba diyorum, şimdi iphone 8 cepteydi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
6 Plus alabilirsen al bende o var şuan harika. 7'ye 8'e o kadar gereksiz para vereceğine, en fazla 6s Plus abak derim. Eğer aşıyorsa seni 6 da çok güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 18:52)Focus4 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 6 Plus alabilirsen al bende o var şuan harika. 7'ye 8'e o kadar gereksiz para vereceğine, en fazla 6s Plus abak derim. Eğer aşıyorsa seni 6 da çok güzel.

Aşmasa da 6 plus almazdım sebebi ise büyük telefon sevmemem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Selam telefoncunuz geldi :D
iPhone serisinde S olmayanları almamalısın. 6 ve 6S arasında bir uçurum fark var. 6 Plusı olan müşteriler elinden çıkarmaya çalışıyor S almak için. SE tabii ki daha iyi ama 5S kullanmandan dolayı bayacaktır. Üstüne ekleyip 6S almalısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
SE varken 7 aldım, pişmanım.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
6 kullanıyorum Ağustosdan beri 256 GB hiç kasma ve donma ile karşılaşmadım onca program yüklüyken
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edit // karar değişti :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
6 var şuan. Gayet ele oturur rahat bi telefon. Se elime uymadı 6 daha güzel bence :) Kasma donmadan ziyade bilmiyorum sizde varmı whatsapp mesajı üstte geliyor ara sıra bugta kalıyor. 2 kere başıma geldi başınıza gelirse home tuşu ve kapatmaya birlikte basılı tutun :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
https://www.apple.com/tr/iphone-se/ :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
6 kullanıcısıyım pişmanım se kullan çünkü 6s le aynı şeyler var sadece boyut olarak farkı var 3d tocuh özelliği se de var o yüzden tercihim se den :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Özellik olarak SE haklısınız da 3.5 sene kullandıktan sonra aynı model (görünüş olarak) telefonu niye kullanayım :) i6 daha mantıklı gelmeye başladı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 22:56)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özellik olarak SE haklısınız da 3.5 sene kullandıktan sonra aynı model (görünüş olarak) telefonu niye kullanayım :) i6 daha mantıklı gelmeye başladı.

6 al bence :) Telefonla çok uğraşmayacaksan, yararlı programlarımı kullanırım yoluma bakarım diyorsan 6 ideal seçim. Büyüklük sıkıntısı var SE'nin. Yusuf'um sana 6 gider :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 22:58)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-11-2017 Saat: 22:56)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Özellik olarak SE haklısınız da 3.5 sene kullandıktan sonra aynı model (görünüş olarak) telefonu niye kullanayım :) i6 daha mantıklı gelmeye başladı.

6 al bence :) Telefonla çok uğraşmayacaksan, yararlı programlarımı kullanırım yoluma bakarım diyorsan 6 ideal seçim. Büyüklük sıkıntısı var SE'nin. Yusuf'um sana 6 gider :D

Berart aşırı kararsızım görüntüsü farklı olsaydı SE alırdım ama büyük ihtimal tasarımdan dolayı 6 alıcam :) Güzel fotoğraf çeksin, kasmasın, iyi oyun oynatsın yeterli.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aradığın her şey var zaten :) iPhone 6 güzeldir :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 23:23)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aradığın her şey var zaten :) iPhone 6 güzeldir :)

Gold mu alayım uzay grisi mi? Gold almayı düşünüyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 23:23)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-11-2017 Saat: 23:23)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aradığın her şey var zaten :) iPhone 6 güzeldir :)

Uzay grisi var bende. Gayet güzel. Siyah kap kullanıyorum :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 23:24)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kap kullanıp öldürmem o güzelim tasarımı :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(20-11-2017 Saat: 23:29)Michael Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(20-11-2017 Saat: 23:24)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Kap kullanıp öldürmem o güzelim tasarımı :D :D

Yere kırıldığında çok güzel kırılacak bir telefon yalnız :D Köşeleri hiç sağlam değil :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping