Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop'a Format Atıyorum WİFİ Hakkında
daha önce format attığımda wifi bağlanamıyordum wifi driver'i yoktu tekrar aynı şeyin başıma gelmesini istemiyorum ne yapmalıyım formattan sonra laptopta wifi yoksa ne yapmalıyım bilgisi olanşar yardım edebilirmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer bir wifi cihazı varsa içinde otomatik kuruyor zaten
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
leojely wifi cihazı derken harici olarakmı pc nin kendi wifi özelliğindenmi bahsediyorsun ben daha önce yaptığımda kendisi otomatik yüklemedi pc nin kendi wifi driver'ini
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 18:23)TexLİeMeD Nickli Kullanıcıdan Alıntı: leojely wifi cihazı derken harici olarakmı pc nin kendi wifi özelliğindenmi bahsediyorsun ben daha önce yaptığımda kendisi otomatik yüklemedi pc nin kendi wifi driver'ini

Eğer desteklenen bir wifi sürücüsü ise otomatik yükler. Sanırım windows 7 ye format atıyorsun eğer windows 7 yse kendin yükleyeceksin windows 10sa içinde 5000e yakın driver var zaten
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnternetten laptop modelini yazıp driverını indirebilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende de aynı durum var, laptop a format attığımda wifi driveri olmuyor tavsiyem şu.
Herhangi depolama cihazına uygun olan driveri indir, (benim kullandığım 'Qualcomm Atheros AR9002WB-1NG Wireless Network')
Formattan sonra ilk iş o driveri kurmak oluyor. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ethernet olacaktır muhtemelen. Kablo varsa modeme bağla ve driverını yükle
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sen en garantisi formattan önce wifinin marka/modeline uygun driver indir, harici sürücüne at. formattan sonra takar kurarsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba,
Formattan sonra başka bir pcden driver booster programı indirip, flash belleğe aktarıp, bilgisayarınıza kurup programdan driverları güncellerseniz hiçbir sıkıntı çıkmıyor. (Ama windows'un varsayılan internet driverını yüklemesi gerekiyor. Genelde yüklüyor zaten. Format atma konusunda hiçbir korkun olmasın.)
Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-11-2017 Saat: 21:20)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Formattan sonra başka bir pcden driver booster programı indirip, flash belleğe aktarıp, bilgisayarınıza kurup programdan driverları güncellerseniz hiçbir sıkıntı çıkmıyor. (Ama windows'un varsayılan internet driverını yüklemesi gerekiyor. Genelde yüklüyor zaten. Format atma konusunda hiçbir korkun olmasın.)
Kolay gelsin.

Driver booster mevcut driverları güncelliyor diye biliyorum. Ayrıca programı kullanmak için internet gerekiyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Algılayıp driverda yükliyebiliyor. Bizzat formattan sonra kendim driver booster ile driver yükledim. Ama internet gerekiyor o doğru.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle Merhabalar ;
Uğraşmak istemiyorsun ama arkadaşların dediği gibi önceden driver'ı flash'a yükleyip bilgisayarına atman gerekir.
Evinde wifi usb flash bellek yada tanıdıklarında varsa onu geçici kullanabilir işini hallettiğinde çıkarabilir ve eski haliyle kullanabilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping