Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtuber Tahmin Et Oyunu Yapmak İstiyorum
kX7d6W.png
Ilk kez android oyun yapicam bu tarz bir oyun yapmak istiyorum bazi arkadaslar karsi cikabilir boyle oyunlar birsuru var diye biliyorum bunlari bende oynadim eger sizde oynadiysaniz eger oyunlarda bölümlerin azligindan sikayetcisinizdir 50 tane youtuber soruyor oyun bitiyor eylencesi kalmiyor oyunun benim amacim sık bir sekilde guncelleme gelen çok bölumlu bir oyun yapmak diger oyunlardan en büyük farkim bu olucak ilkkez yapacagimdan bilgim yok bilgisi olan arkadaşlar bana yardimci olabilirmi bu garz oyunu yapmak icin hangi programi kullanmaliyim hangi eğitim yazilarini okumaliyim püf noktaları neler videolu anlatımlar gibi yardımcı olacak arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
quickninjadan yapanbilirsin yada sen kendin kodlayabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2017 Saat: 08:48)ScaeqX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: quickninjadan yapanbilirsin yada sen kendin kodlayabilirsin

quickninja belli bir yere kadar destek verir. Oyun resmini paylaşmış o oyunu yapan da quickninja zaten arkadaş istiyorki: daha değişik ve güncellebilen birşey yapmak istiyor. Bunu kodlama ekibinden Android Programla bilenlere sorarsanız daha iyi bir cevap alırsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle bu düşünceyi bir geç, bir şeyler yapmak istiyorsan kesinlikle özgün olmalı. Hem neden Google Play'de bir tane "Tahmin Et" varken seninkini oynayalım, değil mi? Öncelikle özgün ol gerisini getirirsin.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2017 Saat: 17:51)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle bu düşünceyi bir geç, bir şeyler yapmak istiyorsan kesinlikle özgün olmalı. Hem neden Google Play'de bir tane "Tahmin Et" varken seninkini oynayalım, değil mi? Öncelikle özgün ol gerisini getirirsin.

Belkide arkadaş ilk olarak hayal etti yapamadı daha sonra başkaları yaptı daha güncelini yapmak isteyip onların önüne geçmek istiyor? İhtimal sayacak olursak birsürü ihtimal ortaya çıkar zaten. Hayaller gerçekleştirelemediği için, hep boş kalıyor işler. Google ilk kurulduğunda büyük bir firmamıydı? hayır değildi veya başka birşey iPhone telefon çıkardı diye samsung telefonu almıyormusun alıyorsun buda aynı şekil.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2017 Saat: 17:53)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2017 Saat: 17:51)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle bu düşünceyi bir geç, bir şeyler yapmak istiyorsan kesinlikle özgün olmalı. Hem neden Google Play'de bir tane "Tahmin Et" varken seninkini oynayalım, değil mi? Öncelikle özgün ol gerisini getirirsin.

Belkide arkadaş ilk olarak hayal etti yapamadı daha sonra başkaları yaptı daha güncelini yapmak isteyip onların önüne geçmek istiyor? İhtimal sayacak olursak birsürü ihtimal ortaya çıkar zaten. Hayaller gerçekleştirelemediği için, hep boş kalıyor işler. Google ilk kurulduğunda büyük bir firmamıydı? hayır değildi veya başka birşey iPhone telefon çıkardı diye samsung telefonu almıyormusun alıyorsun buda aynı şekil.

Aah, aah. Yalnız bu yazılımcı kafası ve her yerde geçerli. Senin verdiğin örnek çok saçma, bir teknolojiyi farklı şekilde yorumlayabilirsin. Ama bir fikri farklı şekilde nasıl yorumlayacaksın? Her türünde aynı kapıya çıkıyor. Fikir sana ait olabilir ama sen bunu gerçekleştirmediğin sürece hiçbir işe yaramaz. Zaten yapılmış bir şeyi tekrar yapıp Google Play'e koymak saçmalık.
computer science
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2017 Saat: 17:59)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Aah, aah. Yalnız bu yazılımcı kafası ve her yerde geçerli. Senin verdiğin örnek çok saçma, bir teknolojiyi farklı şekilde yorumlayabilirsin. Ama bir fikri farklı şekilde nasıl yorumlayacaksın? Her türünde aynı kapıya çıkıyor. Fikir sana ait olabilir ama sen bunu gerçekleştirmediğin sürece hiçbir işe yaramaz. Zaten yapılmış bir şeyi tekrar yapıp Google Play'e koymak saçmalık.

Yazılımcı kafası ile alakası yok örnek vericeğim: Haber sitelerininde uygulaması oluyor misalen onlarda ozaman koymasınlar madem saçmalıkmış :D Kimse koymasın ilk çıkaran işi yapsın böyle birşey mi olur rekabet olmadan iş yapılmazki iş yapsınlar ki rekabet atsın varken gelip saçma demen saçma olmuş. Fikri farklı şekilde yorumlamak değil amacım. Bırakta adam hayalini veya isteğini gerçekleştirsin. Zaten Türkiyede bu yüzden kaybediyor geliyorsunuz onu yapma bunu yapma? ee adam yapabileceği varsada yapmıyor. Yapılmış bir şeyi google playe koymak saçmalıksa ozaman google playdeki şuan eklenen herşey saçmalık?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-11-2017 Saat: 18:25)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-11-2017 Saat: 17:59)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Yazılımcı kafası ile alakası yok örnek vericeğim: Haber sitelerininde uygulaması oluyor misalen onlarda ozaman koymasınlar madem saçmalıkmış :D Kimse koymasın ilk çıkaran işi yapsın böyle birşey mi olur rekabet olmadan iş yapılmazki iş yapsınlar ki rekabet atsın varken gelip saçma demen saçma olmuş. Fikri farklı şekilde yorumlamak değil amacım. Bırakta adam hayalini veya isteğini gerçekleştirsin. Zaten Türkiyede bu yüzden kaybediyor geliyorsunuz onu yapma bunu yapma? ee adam yapabileceği varsada yapmıyor. Yapılmış bir şeyi google playe koymak saçmalıksa ozaman google playdeki şuan eklenen herşey saçmalık?
Ustam neden yeni bir fikir üretmeyip bir fikir üzerinden yürüyorsun? Sen bu şekilde nasıl gelişmeyi planlıyorsun? Senin bahsettiğin şey biz yeni fikir üretmeyelim, aynı fikirle rekabet edelim, saçmalık.
computer science
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hayır alakası yok. Arkadaş bir fikir üretmiş zaten başka fikire yöneltmeye çalışıyorsun umutsuzluk veriyorsun ben ondan bahsediyorum olmayan fikirleri ben zaten üretmeye ve hayata geçirmeye çalışan biriyim fakat arkadaşımız bir fikir üretmiş sadece nasıl yapabilirim gibi soru sordu bize. Aynı fikirle rekabet etmek için daha farklı şey yapmak lazım ve şuanda arkadaşımız daha farklı fikir ortaya koyup rekabete girmek istemiş konuyu tekrar okursanız daha iyi anlarsınız.Ve ona kalsa birsürü dizi,film sitesi var benim kendi sitem aralarında en kalitelisi? Neden çünkü işimi daha iyi yapıyorum fikirler aynı ama düşünce farklı olunca. Geliştirip daha iyiside yapılabiliyormuş? Saçma filan değil. Arkadaşın her kodlamasında yardımcı da olabilirim bu konuda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabi kendim kodlasam güzel olurda benimki bir heves internet dünyasında herseyi deniyorum iyi kotu yani full oyun oynamiyorum bence cok guzel birsey daha ince kendime burda forum actim sonra başka bir 10te.net disi kuruculuk yaptim sobra kendi wordpress sitemi kurdumyani boyle degisik seyleri denemeyi seviyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping