İyi Bayramlar ! (June 15)

Yeni İnstagram Sınırsız Şifresiz Beğeni Scripti
BirimHost - Türkiye'nin en kaliteli ücretsiz hosting servisi
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bill Gates akıllı şehir kuracak

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Bill Gates kendi akıllı şehrini kurmak için çalışmalara başladı!

1510653628_qkgiknprxk-5tkajylsudw.jpg

Kendi akıllı şehrin kurmak için kolları sıvayan Bill Gates, ilk adım olarak ABD'nin Arizona eyaletinde tabiri caizse kocaman bir arazi satın aldı.
Phoenix kentine bir saat mesafede olan akıllı kent için Bill Gates'in yatırım firmalarından biri şimdiden 80 milyon dolar yani 310 milyon TL yatırım yapmış durumda. Bu firmanın hangi firma olduğuysa henüz açıklanmadı.
1510653647_refcb4ldfkqmoljzdtzwka.jpg
Ofis ve inovasyon merkezlerine ev sahipliği yapması planlanan akıllı kentin okullara ve özel mülklere de ev sahipliği yapması bekleniyor.
Belmont adı verilecek akıllı şehirle ilgili Microsoft kurucusu ve dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates'in önümüzdeki günlerde bir açıklama yapması bekleniyor.

Savaşı seçtin, ne olacaksa olacak ve ne olacağını bilmiyoruz. Sadece tanrı biliyor.
( Cengiz Han )
---------------------------
Teşekkür verenler: admin
Taşınıyoruz :)
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Değişim rüzgarı geldimi önünde duramazsınız.

Yüzünü güneşe dön TÜRKİYEM !

Teşekkür verenler: #Lykia
Millet toparlanın arazide bayrak asmaya gidiyoruz :D
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
@ErdemGün :p
Savaşı seçtin, ne olacaksa olacak ve ne olacağını bilmiyoruz. Sadece tanrı biliyor.
( Cengiz Han )
Teşekkür verenler:
Oraya tabiiki insan alımı yapmazlar gibi gibi :) Yapay Zeka gelişiyor akıllı şehir de bundan ibaret olucak bir şey istediklerinde normal bir insanın yaptığını daha az daha kısa sürede yapabilen yapay zeka olduktan sonra akıllı şehir en üst düzeylere gelicektir/geleceğine inanıyorum. Desenize küçükken ki kurduğumuz hayalleri bill amca gerçekleştiriyor. Adamı destekliyorum çünkü bir proje yapınca yarıda bırakmıyor. Merakla bekliyorum.Konu için teşekkürler ayrıca.
@Anakin Skywalker Robot Şehri Felan Olmasın :)
( Cengiz Han )
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 00:05)MeTTo Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  @Anakin Skywalker Robot Şehri Felan Olmasın :)

Bizimkiler robota aşık olur sonra :D tutamayız da zaten Adana önde diğer şehirler arkada :D
@Anakin Skywalker Robatlar Tamamen Tamamlandıktan Sonra - Fatma 005 Diss Ft. Emre 054 :D
( Cengiz Han )
Teşekkür verenler: Anakin Skywalker
Muazzam, geleceğe yatırım.
Hadi uslu uslu oynayalım...Deeermişim
http://geeksmeet.10tl.net/
Teşekkür verenler: Hynes , #Lykia
Başlıktan ünlem kaldırıldı

Dikkatli olalım.
Bana ulaşmak için

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL

Değişim rüzgarı geldimi önünde duramazsınız.

Yüzünü güneşe dön TÜRKİYEM !

Mark Zuckerberg evini akıllı hale getirmişti. Sistematik olarak Bill Gates şehir düzenini de öyle düşünüyordur
# i used to be an adventurer like you, then i took an arrow in the knee.  #My logs
Nasıl olacak acaba merak ettim
Start Date - 03.03.2012
Aynalar yaşlanmış,gösterse bile.
Kiyamet yaklasiyor.:)
Adam

Pandakan
@Swanpol Bu Daha Başlangıç :)
( Cengiz Han )
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal