Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kioh - Avatar İstek
Avatarda Kullanılacak Resim (Slogan): Yok
Yazılacak Yazı: Kioh
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İstediğiniz avatardaki isimle buradaki kullanıcı adı uyuşmadığı için farklı bir yerde kullanacağınız kanaatına vardım ve bu yüzden de konunuzu kilitliyorum.
(06-09-2017 Saat: 03:49)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10TL.NET Dışı grafik isteklerine bakılmaycaktır 10tl.net dışı istek açan olursa ilkinde sözlü uyarı tekrarı halinde ise yöneticilerimiz tarafından ceza alır..
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93363[/b]
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Merhaba arkadaş bana ulaştı, burada kullanmak istiyormuş avatarı kendisi ileri ki zamanlarda sitede kullanıcı adını değiştirecekmiş. O yüzden konuyu tekrar açıyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ay82Jv.png
Font İsmi : Ace Records

http://dosya.co/ysdswbme9jw2/Asuka.psd.html

"Düzenlenme yapılabilir."
Kolay gelsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim verdim repini hocam @Anakin Skywalker
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2017 Saat: 22:39)Rooha Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim verdim repini hocam @Anakin Skywalker

Rica ederim güle güle kullanın :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2017 Saat: 21:48)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba arkadaş bana ulaştı, burada kullanmak istiyormuş avatarı kendisi ileri ki zamanlarda sitede kullanıcı adını değiştirecekmiş. O yüzden konuyu tekrar açıyorum.

Bu tip olayları çok yaşadığım oldu. Neden "ileri ki" zamanda yapılacak bir şey önceden hazırlanıyor ki? Arkadaş doğruyu söylüyor olabilir ancak ortada bir güven yok. İnsan forum açacak, ancak ortada henüz bir şey yokken "logo" isteği yolladı, bu durumda konuyu kaparız değil mi? İleri ki zamanlarda değiştirecekse, değiştirdiği zaman konuyu açması gerekiyor. Yoksa bu şekilde çok fazla "forum dışı" siteye hizmet ederiz.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ortada bir logo istek yok farkındayız değil mi? Bir avatar hani şu resim kullanılabilen.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2017 Saat: 22:48)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ortada bir logo istek yok farkındayız değil mi? Bir avatar hani şu resim kullanılabilen.

Evet hocam, ancak isteğin logo, avatar, banner olması önemli değil. Bunların hepsi "Grafik Tasarım" kategorisine giriyor. Arkadaş -belki- bu yapılacak tasarımı başka bir forumda kullanacak? Olamaz mı? Bir olasılığı var ve bu olasılıklar göz önüne alınmalı. Her grafik tasarım isteğinde de bu davranışı izlersek kuralın bir manası kalmaz.

"10TL.NET Dışı grafik isteklerine bakılmaycaktır 10tl.net dışı istek açan olursa ilkinde sözlü uyarı tekrarı halinde ise yöneticilerimiz tarafından ceza alır.."

Bu kural içinde sadece "logo" için kullanılacak bir kelime yok ortada, ki bu kararınızı kendimce yanlış buluyorum değerlendirmek size kalmış bir durum.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu biraz boşuna uzamış. Kurallar dahilinde yapılması gerekenler insan seçiyor sanırım, bunu Grafiker Liderine ilettim. Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2017 Saat: 22:55)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-11-2017 Saat: 22:48)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ortada bir logo istek yok farkındayız değil mi? Bir avatar hani şu resim kullanılabilen.

Evet hocam, ancak isteğin logo, avatar, banner olması önemli değil. Bunların hepsi "Grafik Tasarım" kategorisine giriyor. Arkadaş -belki- bu yapılacak tasarımı başka bir forumda kullanacak? Olamaz mı? Bir olasılığı var ve bu olasılıklar göz önüne alınmalı. Her grafik tasarım isteğinde de bu davranışı izlersek kuralın bir manası kalmaz.

"10TL.NET Dışı grafik isteklerine bakılmaycaktır 10tl.net dışı istek açan olursa ilkinde sözlü uyarı tekrarı halinde ise yöneticilerimiz tarafından ceza alır.."

Bu kural içinde sadece "logo" için kullanılacak bir kelime yok ortada, ki bu kararınızı kendimce yanlış buluyorum değerlendirmek size kalmış bir durum.

olasılıkkları sayacak isek ohohohoho birsürü olasılık var.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-11-2017 Saat: 23:06)Rooha Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu biraz boşuna uzamış. Kurallar dahilinde yapılması gerekenler insan seçiyor sanırım, bunu Grafiker Liderine ilettim. Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.

Üyenin attığı yorumdan şunu çıkarıyorum. Bir istek yapmış ve atılan yorumlar yüzünden isteği yaptığına pişman olmuş. Daha yeni gelen bir kişinin hevesini kırmışsınız.

Cumhurbaşkanının sözü ile; Eyyy yönetim, bazı şeyleri göz ardı ediniz. ^^
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hay ağzınız bal yesin #Captain-O hocam. Ayrıca dediğim gibi, konu kilitlenirse sevinirim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu istek üzeri kitlendi yeni nicki ile temiz bir başlangıç yapacağınızı umuyorum. Siteye sizin gibi insanları teşvik edip foruma katmaya çalışmakta ayrı bir güzel hoş geldiniz tekrardan.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşın yeni nicki geldiği için konuyu tekrardan açtım.
(13-11-2017 Saat: 23:06)ImKioh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 20:38)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşın yeni nicki geldiği için konuyu tekrardan açtım.
(13-11-2017 Saat: 23:06)ImKioh Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.

Teşekkür ederim, açıkçası pek hevesim kalmadı. Konuyu kilitleyebilir miyiz? @Quexa
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping