Kullanıcı İşlemlerini Aç/Kapat

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kioh - Avatar İstek
Forum Üyesi
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 14
Konu Sayısı: 4
Rep Puanı: 0
Teşekkürler: 3
2 Mesajına 2 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 20₺
Eşya: (Tüm Eşyaları Göster)
Avatarda Kullanılacak Resim (Slogan): Yok
Yazılacak Yazı: Kioh
wisdom begins in wonder.
Teşekkür Edenler:
Grafik Ekibi 2. Seviye
Yorum Sayısı: 9,022
Konu Sayısı: 514
Rep Puanı: 912
Teşekkürler: 663
230 Mesajına 373 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 417₺
İstediğiniz avatardaki isimle buradaki kullanıcı adı uyuşmadığı için farklı bir yerde kullanacağınız kanaatına vardım ve bu yüzden de konunuzu kilitliyorum.
(09-06-2017, 02:49 AM)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  10TL.NET Dışı grafik isteklerine bakılmaycaktır 10tl.net dışı istek açan olursa ilkinde sözlü uyarı tekrarı halinde ise yöneticilerimiz tarafından ceza alır..
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93363[/b]
Teşekkür Edenler: E=mc² , Dream41
*
Yardımcı Admin
Yorum Sayısı: 7,814
Konu Sayısı: 968
Rep Puanı: 272
Teşekkürler: 2099
1004 Mesajına 1440 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 414.69₺
Merhaba arkadaş bana ulaştı, burada kullanmak istiyormuş avatarı kendisi ileri ki zamanlarda sitede kullanıcı adını değiştirecekmiş. O yüzden konuyu tekrar açıyorum.

İpucu: http://destek.10tr.net/showthread.php?tid=71211

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, iletebilirler Amaç burada diğer yetkilileri de uygun şekilde kullanabilmek.

Ana prensibimiz "İnsana Saygı"

İletişim Kanalları:
Ö.M. - E-Posta

Teşekkür Edenler: ImKioh , Pormis
Silver Üye
İzinli
Yorum Sayısı: 764
Konu Sayısı: 126
Rep Puanı: 154
Teşekkürler: 8
272 Mesajına 402 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 62.87₺
Ay82Jv.png
Font İsmi : Ace Records

http://dosya.co/ysdswbme9jw2/Asuka.psd.html

"Düzenlenme yapılabilir."
Kolay gelsin.

Benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum. Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. Benim halkım demokrasi ilkelerini gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir. İsteyen istediği gibi ibadet edebilir. Herkes kendi vicdanının sesini dinler. Ama bu davranış ne sağduyulu mantıkla çelişmeli ne de başkalarının özgürlüğüne karşı çıkmasına yol açmalıdır.
Mustafa Kemal Atatürk
Teşekkür Edenler: Quexa , ImKioh
Forum Üyesi

Teşekkür ederim verdim repini hocam @Anakin Skywalker
wisdom begins in wonder.
Teşekkür Edenler:
Silver Üye
İzinli

(11-13-2017, 09:39 PM)Rooha Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Teşekkür ederim verdim repini hocam @Anakin Skywalker

Rica ederim güle güle kullanın :)

Benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum. Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. Benim halkım demokrasi ilkelerini gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir. İsteyen istediği gibi ibadet edebilir. Herkes kendi vicdanının sesini dinler. Ama bu davranış ne sağduyulu mantıkla çelişmeli ne de başkalarının özgürlüğüne karşı çıkmasına yol açmalıdır.
Mustafa Kemal Atatürk
Teşekkür Edenler:
*
Grafiker Ekibi 1. Seviye
Yorum Sayısı: 1,670
Konu Sayısı: 113
Rep Puanı: 106
Teşekkürler: 343
290 Mesajına 366 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 737.66₺
(11-13-2017, 08:48 PM)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba arkadaş bana ulaştı, burada kullanmak istiyormuş avatarı kendisi ileri ki zamanlarda sitede kullanıcı adını değiştirecekmiş. O yüzden konuyu tekrar açıyorum.

Bu tip olayları çok yaşadığım oldu. Neden "ileri ki" zamanda yapılacak bir şey önceden hazırlanıyor ki? Arkadaş doğruyu söylüyor olabilir ancak ortada bir güven yok. İnsan forum açacak, ancak ortada henüz bir şey yokken "logo" isteği yolladı, bu durumda konuyu kaparız değil mi? İleri ki zamanlarda değiştirecekse, değiştirdiği zaman konuyu açması gerekiyor. Yoksa bu şekilde çok fazla "forum dışı" siteye hizmet ederiz.
Grafiker > Grafiker Ekibi 1.Seviye > Grafiker Ekibi 2.Seviye ( inşAllah )
Hep grafiker, hep grafiker :)
Teşekkür Edenler: ♛ beratdemir ♛
*
Yardımcı Admin

Ortada bir logo istek yok farkındayız değil mi? Bir avatar hani şu resim kullanılabilen.

Haksızlığa uğrayan varsa sırayla diğer görevlilere, sonra adminlere, iletebilirler Amaç burada diğer yetkilileri de uygun şekilde kullanabilmek.

İletişim Kanalları:
Ö.M. - E-Posta

Teşekkür Edenler: ImKioh
*
Grafiker Ekibi 1. Seviye
Yorum Sayısı: 1,670
Konu Sayısı: 113
Rep Puanı: 106
Teşekkürler: 343
290 Mesajına 366 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 737.66₺
(11-13-2017, 09:48 PM)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ortada bir logo istek yok farkındayız değil mi? Bir avatar hani şu resim kullanılabilen.

Evet hocam, ancak isteğin logo, avatar, banner olması önemli değil. Bunların hepsi "Grafik Tasarım" kategorisine giriyor. Arkadaş -belki- bu yapılacak tasarımı başka bir forumda kullanacak? Olamaz mı? Bir olasılığı var ve bu olasılıklar göz önüne alınmalı. Her grafik tasarım isteğinde de bu davranışı izlersek kuralın bir manası kalmaz.

"10TL.NET Dışı grafik isteklerine bakılmaycaktır 10tl.net dışı istek açan olursa ilkinde sözlü uyarı tekrarı halinde ise yöneticilerimiz tarafından ceza alır.."

Bu kural içinde sadece "logo" için kullanılacak bir kelime yok ortada, ki bu kararınızı kendimce yanlış buluyorum değerlendirmek size kalmış bir durum.
Grafiker > Grafiker Ekibi 1.Seviye > Grafiker Ekibi 2.Seviye ( inşAllah )
Hep grafiker, hep grafiker :)
Teşekkür Edenler:
Forum Üyesi

Konu biraz boşuna uzamış. Kurallar dahilinde yapılması gerekenler insan seçiyor sanırım, bunu Grafiker Liderine ilettim. Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.
wisdom begins in wonder.
Teşekkür Edenler:
Silver Üye
İzinli

(11-13-2017, 09:55 PM)Senius Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(11-13-2017, 09:48 PM)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Ortada bir logo istek yok farkındayız değil mi? Bir avatar hani şu resim kullanılabilen.

Evet hocam, ancak isteğin logo, avatar, banner olması önemli değil. Bunların hepsi "Grafik Tasarım" kategorisine giriyor. Arkadaş -belki- bu yapılacak tasarımı başka bir forumda kullanacak? Olamaz mı? Bir olasılığı var ve bu olasılıklar göz önüne alınmalı. Her grafik tasarım isteğinde de bu davranışı izlersek kuralın bir manası kalmaz.

"10TL.NET Dışı grafik isteklerine bakılmaycaktır 10tl.net dışı istek açan olursa ilkinde sözlü uyarı tekrarı halinde ise yöneticilerimiz tarafından ceza alır.."

Bu kural içinde sadece "logo" için kullanılacak bir kelime yok ortada, ki bu kararınızı kendimce yanlış buluyorum değerlendirmek size kalmış bir durum.

olasılıkkları sayacak isek ohohohoho birsürü olasılık var.

Mustafa Kemal Atatürk
Teşekkür Edenler:
*
Eski Lider
Yorum Sayısı: 10,519
Konu Sayısı: 1,927
Rep Puanı: 1,113
Teşekkürler: 0
467 Mesajına 823 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 1.92₺
(11-13-2017, 10:06 PM)Rooha Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Konu biraz boşuna uzamış. Kurallar dahilinde yapılması gerekenler insan seçiyor sanırım, bunu Grafiker Liderine ilettim. Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.

Üyenin attığı yorumdan şunu çıkarıyorum. Bir istek yapmış ve atılan yorumlar yüzünden isteği yaptığına pişman olmuş. Daha yeni gelen bir kişinin hevesini kırmışsınız.

Cumhurbaşkanının sözü ile; Eyyy yönetim, bazı şeyleri göz ardı ediniz. ^^
G L A D I A T O R
Şeytana uymak istemiyorum ama fikirleri hoşuma gidiyor.

http://www.instagram.com/v.cemgokce
http://www.raidcalltr.10tl.net
http://www.expertboss.10tl.net

Teşekkür Edenler: E=mc² , bilsoft-O , Quexa
Forum Üyesi

Hay ağzınız bal yesin #Captain-O hocam. Ayrıca dediğim gibi, konu kilitlenirse sevinirim.
wisdom begins in wonder.
Teşekkür Edenler: Quexa
*
Yardımcı Admin

Konu istek üzeri kitlendi yeni nicki ile temiz bir başlangıç yapacağınızı umuyorum. Siteye sizin gibi insanları teşvik edip foruma katmaya çalışmakta ayrı bir güzel hoş geldiniz tekrardan.

İletişim Kanalları:
Ö.M. - E-Posta

Teşekkür Edenler:
*
Arge E. 1. Seviye
İzinli
Yorum Sayısı: 2,763
Konu Sayısı: 209
Rep Puanı: 46
Teşekkürler: 1183
668 Mesajına 787 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 10.17₺
Arkadaşın yeni nicki geldiği için konuyu tekrardan açtım.
(11-13-2017, 10:06 PM)ImKioh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.
Bana ulaşmak için özel mesaj atabilirsiniz.
#WebAsalet
Teşekkür Edenler:
Forum Üyesi

(11-15-2017, 07:38 PM)Pormis Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Arkadaşın yeni nicki geldiği için konuyu tekrardan açtım.
(11-13-2017, 10:06 PM)ImKioh Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Nick değiştirme satın aldım, yeni nick gelene kadar kilitlenebilir.

Teşekkür ederim, açıkçası pek hevesim kalmadı. Konuyu kilitleyebilir miyiz? @Quexa
wisdom begins in wonder.
Teşekkür Edenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Tema yapımcısı: Metehan Durmuş
Tüm hakları saklıdır. 10TL.Net sistemi için yazılmıştır.