Kullanıcı İşlemlerini Aç/Kapat

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mybb 1.8.13 Yeni özellikleri bu konu altında paylaşalım.
*
Kodlama E. 1. Seviye
Kullanıcı Bilgileri Göster
Yorum Sayısı: 3,909
Konu Sayısı: 650
Rep Puanı: 82
Teşekkürler: 991
843 Mesajına 1139 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 649.9₺
Eşya: (Tüm Eşyaları Göster)
Bu konunun altında yeni özellikleri paylaşırsak herkes haberdar olabilir.

Admin Panelinde Gruplar kısmının renklendirilmesi.

Dün fark etmiş bulunuyorum normalde renksiz gösterirdi ama artık kafanız karışmayacak mesela sarı renkte bir grubu aramak istediğimizde illa isimlere bakarak arıyorduk bu da bir çözüm neticede .

rJNaz7.png

Siz de konu altında nelerin eklendiğini veya düzenlendiğini yazabilirseniz konuya ekleyebilirim.

[leojely] Değişen Şablonlar (63):

calendarcalendar_nextlinkcalendar_prevlinkcalendar_weekviewcalendar_weekview_nextlinkcalendar_weekview_prevlinkeditpostfooterforumdisplay_inlinemoderationforumdisplay_threadheaderincludemanagegroupmember_profile_websitemember_registermember_register_regimage_recaptcha_invisiblemember_resetpasswordmisc_whoposted_pagemodcp_announcements_allowhtmlmodcp_announcements_editmodcp_announcements_newmodcp_findusermodcp_ipsearchmodcp_ipsearch_results_informationmodcp_modlogsmodcp_reportsmodcp_reports_reportmodcp_reports_selectallmoderation_delayedmoderation_approvemoderation_delayedmoderation_deletemoderation_delayedmoderation_openclosemoderation_delayedmoderation_softdeleterestoremoderation_delayedmoderation_stickmycode_urlnewreplynewthreadpost_captchapost_captcha_recaptcha_invisiblepostbitpostbit_classicpostbit_deleted_memberpostbit_editreasonpostbit_statuspostbit_wwwprintthreadprivateprivate_advanced_searchprivate_search_resultssearch_results_inlinemodcol_emptysearch_results_posts_inlinemoderationsearch_results_posts_postsearch_results_threads_inlinemoderationsearch_results_threads_threadshowteam_moderatorsshowteam_moderators_forumshowthreadshowthread_inlinemoderationshowthread_similarthreads_bitusercp_attachmentsusercp_latest_subscribed_threadsusercp_latest_threads_threadsusercp_subscriptionsusercp_subscriptions_threadvideo_twitch_embed
Bana ulaşmak için

Bizi yükselten dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır.

- Abdülhamit HAN

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür Edenler:
Silver Üye
İzinli
Yorum Sayısı: 764
Konu Sayısı: 126
Rep Puanı: 154
Teşekkürler: 8
272 Mesajına 402 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 62.87₺
Paylaştığın özellik var olan bir şeydi zaten 1.6 sürümlerinde vardi.

Benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum. Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. Benim halkım demokrasi ilkelerini gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir. İsteyen istediği gibi ibadet edebilir. Herkes kendi vicdanının sesini dinler. Ama bu davranış ne sağduyulu mantıkla çelişmeli ne de başkalarının özgürlüğüne karşı çıkmasına yol açmalıdır.
Mustafa Kemal Atatürk
Teşekkür Edenler:
*
Kodlama E. 1. Seviye
Yorum Sayısı: 634
Konu Sayısı: 122
Rep Puanı: 34
Teşekkürler: 433
260 Mesajına 410 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 801.58₺
Bu bence yenilik değil sadece geliştirme.. Ve önemli de görünmüyor açıkçası.
Ücretli
Web Site Tasarım | Script/Sistem Kodlama | Tema & (MyBB) Plugin Kodlama

İletişim Kanalları:
Ö.M. - E-Posta
Teşekkür Edenler:
*
Kodlama E. 1. Seviye
Yorum Sayısı: 3,909
Konu Sayısı: 650
Rep Puanı: 82
Teşekkürler: 991
843 Mesajına 1139 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 649.9₺
Konuyu okumadınız sanırım

Kod:
Siz de konu altında nelerin eklendiğini veya düzenlendiğini yazabilirseniz konuya ekleyebilirim.
Bana ulaşmak için

Bizi yükselten dinimize karşı duyduğumuz büyük aşktır.

- Abdülhamit HAN

« İletişim için & Diğer sorunlarınız için  öm(özel mesaj) atınız  »

Teşekkür Edenler:
Silver Üye
İzinli
Yorum Sayısı: 764
Konu Sayısı: 126
Rep Puanı: 154
Teşekkürler: 8
272 Mesajına 402 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 62.87₺
Takip etmedik sadece eklediğin özelliğe yorum yaptık.

Benim bir dinim yok ve bazen bütün dinlerin denizin dibini boylamasını istiyorum. Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. Benim halkım demokrasi ilkelerini gerçeğin emirlerini ve bilimin öğretilerini öğrenecektir. Batıl inançlardan vazgeçilmelidir. İsteyen istediği gibi ibadet edebilir. Herkes kendi vicdanının sesini dinler. Ama bu davranış ne sağduyulu mantıkla çelişmeli ne de başkalarının özgürlüğüne karşı çıkmasına yol açmalıdır.
Mustafa Kemal Atatürk
Teşekkür Edenler: Hamid-i Ensar
Forum Üyesi
Yorum Sayısı: 2,631
Konu Sayısı: 285
Rep Puanı: 52
Teşekkürler: 297
472 Mesajına 590 Teşekkür Edildi.

SanalPara (SP): 36.56₺
Changed Templates (63)
  • calendarcalendar_nextlinkcalendar_prevlinkcalendar_weekviewcalendar_weekview_nextlinkcalendar_weekview_prevlinkeditpostfooterforumdisplay_inlinemoderationforumdisplay_threadheaderincludemanagegroupmember_profile_websitemember_registermember_register_regimage_recaptcha_invisiblemember_resetpasswordmisc_whoposted_pagemodcp_announcements_allowhtmlmodcp_announcements_editmodcp_announcements_newmodcp_findusermodcp_ipsearchmodcp_ipsearch_results_informationmodcp_modlogsmodcp_reportsmodcp_reports_reportmodcp_reports_selectallmoderation_delayedmoderation_approvemoderation_delayedmoderation_deletemoderation_delayedmoderation_openclosemoderation_delayedmoderation_softdeleterestoremoderation_delayedmoderation_stickmycode_urlnewreplynewthreadpost_captchapost_captcha_recaptcha_invisiblepostbitpostbit_classicpostbit_deleted_memberpostbit_editreasonpostbit_statuspostbit_wwwprintthreadprivateprivate_advanced_searchprivate_search_resultssearch_results_inlinemodcol_emptysearch_results_posts_inlinemoderationsearch_results_posts_postsearch_results_threads_inlinemoderationsearch_results_threads_threadshowteam_moderatorsshowteam_moderators_forumshowthreadshowthread_inlinemoderationshowthread_similarthreads_bitusercp_attachmentsusercp_latest_subscribed_threadsusercp_latest_threads_threadsusercp_subscriptionsusercp_subscriptions_threadvideo_twitch_embed
İ7 4. Nesil islemci,GTX 600,GTX 700 GTX 500,HD 6800, HD 7700 serileri hayranı

https://i.hizliresim.com/9DgR1r.gif

Since 2013

"Brooks was here"
Teşekkür Edenler: Hamid-i Ensar

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Tema yapımcısı: Metehan Durmuş
Tüm hakları saklıdır. 10TL.Net sistemi için yazılmıştır.