Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konu açarken editör gözükmüyor, youtube embed yok
(12-11-2017 Saat: 12:18)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://metalyrics.10tl.net/member.php?action=profile&uid=10 adminlik versene iki dk. (sitesini çalacam ehueheuehu)

Napcan lan bana da söyle merak ettim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2017 Saat: 21:43)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:31)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:27)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:19)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Headerinclude şablonunun yedeğini alıp sıfırlayın. Olmazsa yedeği geri yüklersiniz.

Dalga geçmiyorsun değil mi

Yanlış anlaşıldıysa özür diliyorum ama çözüm yollarından birisi bu. O tema editörünün js dosyası headerinclude den çekiliyor eğer orada bir sıkıntı varsa default yaparsanız sıkıntı düzelebilir.

O şablonla alakalı her şeyi biliyorum o js yollarını değiştirmeyi düzenlemeyi denedim zaten. 10 bin mesajı olan biriyim, böyle basit bir şeyi denemişimdir elbet değil mi? Türk mantığıyla her şeyi resetlemek yerine başka şeyleri de düşünmek gerekiyor.

ee 10 bin mesajı olan kişi herşeyi bilecek diye bir kaide de ortada yokken neyin kafası oluyor bu? Arkadaş size destek sunuyor. Arkadaş dalga geçmezken dolaylı yoldan dalga geçer gibi görünmüşsün Mert.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hallettim sorunu ççiğerim, gir seçenekleri düzenleden hallet işini gözüksün editörün :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 12:33)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hallettim sorunu ççiğerim, gir seçenekleri düzenleden hallet işini gözüksün editörün :D

Mert artık rahat kullanırsın adama bahşiş verseydin
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 12:33)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hallettim sorunu ççiğerim, gir seçenekleri düzenleden hallet işini gözüksün editörün :D

Editör gözüküyor, nasıl yaptın? Hala youtube videoları gözükmüyor bu arada.

(12-11-2017 Saat: 12:32)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:43)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:31)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:27)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2017 Saat: 21:19)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Headerinclude şablonunun yedeğini alıp sıfırlayın. Olmazsa yedeği geri yüklersiniz.

Dalga geçmiyorsun değil mi

Yanlış anlaşıldıysa özür diliyorum ama çözüm yollarından birisi bu. O tema editörünün js dosyası headerinclude den çekiliyor eğer orada bir sıkıntı varsa default yaparsanız sıkıntı düzelebilir.

O şablonla alakalı her şeyi biliyorum o js yollarını değiştirmeyi düzenlemeyi denedim zaten. 10 bin mesajı olan biriyim, böyle basit bir şeyi denemişimdir elbet değil mi? Türk mantığıyla her şeyi resetlemek yerine başka şeyleri de düşünmek gerekiyor.

ee 10 bin mesajı olan kişi herşeyi bilecek diye bir kaide de ortada yokken neyin kafası oluyor bu? Arkadaş size destek sunuyor. Arkadaş dalga geçmezken dolaylı yoldan dalga geçer gibi görünmüşsün Mert.
Adam bu yazdığıma cevap vermiyor sen cevap veriyorsun. Karışmana gerek yok benim yazdığım cevaba. 10 bin mesajı olan kişi her şeyi bilecek diye bir kaide var bu arada, var yani kabullen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
herşeyi bilseydin destek almak için konuyu açmana gerek kalmazdı ki? adam senden özür bile dilemişken.. Böyle özgüven nereden geliyor acaba?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 13:54)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: herşeyi bilseydin destek almak için konuyu açmana gerek kalmazdı ki? adam senden özür bile dilemişken.. Böyle özgüven nereden geliyor acaba?

Ben her şeyi bildiğimi iddia etmedim en başta, sen ettin. Topu sana verdim ki mantık hatanı anla.

Youtube videosunu göstermeyi de kullanıcı paneli seçeneklerinden yaptım, meğerse baya basit bir şeymiş ben de taa nerelerde aramışım. Editörü nasıl yaptın o ayar nasıl gözüktü merak ediyorum @metehandurmus

Ve sonuç olarak çözdüm sorunumu daha fazla cevap yazmaya gerek yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konu ve yorumlarda eklenen videoları göster? seçeneği işaretli mi sende?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 13:58)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu ve yorumlarda eklenen videoları göster? seçeneği işaretli mi sende?

Şimdi fark ettim işte onu hallettim, o seçenek nasıl kalkmış acaba.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:01)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017 Saat: 13:58)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konu ve yorumlarda eklenen videoları göster? seçeneği işaretli mi sende?

Dün attığım mesajı okusaydın yapmış olurdun mad-angry-emoticon-for-facebook.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:02)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Senin attığın şeylerle alakası yok ki çözümün? Headerinclude ye girmedim bile ben. İsterseniz kayıtları atsın Mert. Video sorununun çözümü varmış okusaydı onu yapabilirdi o konu da haklısın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:05)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Senin attığın şeylerle alakası yok ki çözümün? Headerinclude ye girmedim bile ben. İsterseniz kayıtları atsın Mert. Video sorununa gelince de konuları okudum o seçeneği işaretleyin vb. bir şey yazmıyor?

Sana kasten söylemedim Metehan. Keyfine yazıyorum.
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=88048&pid=566133#pid566133
Seçenek burda Dream açıklıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:07)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Senin attığın şeylerle alakası yok ki çözümün? Headerinclude ye girmedim bile ben. İsterseniz kayıtları atsın Mert. Video sorununa gelince de konuları okudum o seçeneği işaretleyin vb. bir şey yazmıyor?

Sonradan fark ettim Dream'in mesajını; evet 2. mesajı okusa halledermiş o sorununu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:08)metehandurmus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017 Saat: 14:07)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017 Saat: 14:01)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi fark ettim işte onu hallettim, o seçenek nasıl kalkmış acaba.

Sonradan fark ettim Dream'in mesajını; evet 2. mesajı okusa halledermiş o sorununu

Direk alıntı olarak atsaydı keşke :D O kadar mesaj karmaşasında onu konuya girmeye üşenmiştim, bu da benim kafasızlığım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping