Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"asipatron" Hakkındaki şikayetim
Editlendi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Quexa
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle taraf tutuyorum zannedilmesin yorumda tarafsız yorum yapıyorum. Aldığın 2 uyarıdada haklı olarak aldın,konuyu üstelemek yerine alttan almayı bilmiyor burada bir çok kişi bir çok kişide oldukça asabi bende dahil.(Bundan sebep uyarı ve ban dahi aldım.) Şikayet konunu açmana birşey demiyorum bu senin gayet en doğal hakkın ancak özel mesaj ile konuştuğunuz özel meselenizi buraya taşımanı tasvip etmiyorum. Olgun insanlarsınız aranızda çözebilirsiniz,forumun huzurunu bozmaya ne gerek var?
Not: Konu kilitlenmesin demişsin,ancak büyük bir tartışmaya yol açılacak yorumlarda konuyu ben veya başka bir yönetici arkadaşım konuyu kilitleyecektir.Bilginize.

(11-11-2017 Saat: 18:31)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Quexa

Genel bakıştan zaten görecek konuyu niye boşuna post kasıyorsun? Amaç ne?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2017 Saat: 18:34)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle taraf tutuyorum zannedilmesin yorumda tarafsız yorum yapıyorum. Aldığın 2 uyarıdada haklı olarak aldın,konuyu üstelemek yerine alttan almayı bilmiyor burada bir çok kişi bir çok kişide oldukça asabi bende dahil.(Bundan sebep uyarı ve ban dahi aldım.) Şikayet konunu açmana birşey demiyorum bu senin gayet en doğal hakkın ancak özel mesaj ile konuştuğunuz özel meselenizi buraya taşımanı tasvip etmiyorum. Olgun insanlarsınız aranızda çözebilirsiniz,forumun huzurunu bozmaya ne gerek var?
Not: Konu kilitlenmesin demişsin,ancak büyük bir tartışmaya yol açılacak yorumlarda konuyu ben veya başka bir yönetici arkadaşım konuyu kilitleyecektir.Bilginize.

Teşekkürler değerli yorumun için o günleri biliyorum hatta beni destekliyordun "Grafiker Ekibi 1.Seviye" değil Liderliğide hak ettiğimi söylediğin günler vardı (eskiler eskileer.) İşte dediğim gibi okudunuzmu bilmiyorum ben Kaan'a numaramı verdim yaz sen sıkıntını bende sıkıntımı söyleyeyim ortak bir yön bulalım dedim. bana numara vermekten uyarı verdi birde tehditten? Numara verip korkutmak değildi amacım hala üste çıkmaya çalıştı sorunu çözmek isteyen benim sorunu çözmek istemeyen kaan. ortak noktada buluşmak istedim ama kendisi tehdit algıladı...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar şu kuralı bir okuyabilir misiniz?
http://destek.10tl.net/announcements.php?aid=42
- Şuna uyulsa aslında şikayet konuları kapanmayacak. Devam eden olursa ona da vereceğim cezasını @ASiPaTRoN Kaan'danda şuanda yorum yazmamasını istiyorum akşam gelip konuyu inceleyeceğim şuan çok ama çok meşgulüm geldiğimde bilgilendirici yorumda bulunacağım..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İkinizde bazı şeyleri anlayacak olgunluktasınız. Reel hayatınızda birbirinizi tanısanız belki de sıkı dostlar olabilirsiniz burada birbirinizle atışıyorsunuz. Sevmek zorunda değilsiniz saygısızlık etmeyin. Sevmezsen konularına veya bulunduğu konulara mesaj atmazsın bu şekilde forumda gerginlik yaşanmaz.

@Quexa İsmail o duyuruyu yeni okuyorum. Aynı anda mesaj attık muhtemelen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Emsalsiz, Benim post kasmak gibi bir amacım yok. Sadece etiket attım okadar. Şikayette üst yetkiliyide etiketlemek yasak diye bir kural yok yada ben göremedim aydınlat beni..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Birisiyle özel olarak görüşürken neden telefon vermek istersin ki ? Apaçık tehtit etmişsin . En ufak uyarıda hemen küplere bindiğiniz için aldığınız uyarıları haksız bulmuyorum . Bence konuyu uzatmanın hiçbir manası yok .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2017 Saat: 18:38)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar şu kuralı bir okuyabilir misiniz?
http://destek.10tl.net/announcements.php?aid=42
- Şuna uyulsa aslında şikayet konuları kapanmayacak. Devam eden olursa ona da vereceğim cezasını @ASiPaTRoN Kaan'danda şuanda yorum yazmamasını istiyorum akşam gelip konuyu inceleyeceğim şuan çok ama çok meşgulüm geldiğimde bilgilendirici yorumda bulunacağım..

Sesim geliyor mu?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İsmail hocam, özür dileyerekten bu cevabı yazıyorum. Konu dışı ama; Ya hocam @Miracle İsmail hoca zaten sitede aktif. Genel bakışta görecek illaki, taze bir konu. Öyle bir kural olmasına gerek yok, yetkili olarak bunu bilmelisin. Şimdi aydınlanmışsındır umarım.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Allah'ım yetkililerde ki bu ego bu kendini üstün görme şeysi nerden geliyor yok cevap veremezmişte hey Allah'ım ya..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
evet arkadaşlar nasıl bir akıl var ise numaramı ifşa sitelerine koymuş. Oysaki ben sorun çözmek için yazdım numaramı beni aramak yerine ifşa sitelerine koymanız çok güzel bir ironi neyse açık hat olduğu için sıkıntı değil değiştireceğim numarayi..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hakkımda suçlamalara durmadan devam ediyorsun. Son karar verilmeden konuşmayacağım, beni tahrik edemeyeceksin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi öncelikle şundan bahsedeceğim, destek sitesi haricinde olanlar orada kalmalı, buraya yansıtılmamalı. Sonuçta burası başka bir platform tabii aklının bir köşesine de bunları not düşmek gerekli..

- Özel mesajlar hakkındaki yorumum yine iki tarafın o anki sinir sebebi ile yazışmaları "bence", bitmiş bir konuyu uzatmamak gerekirken özel mesajdan bu denli mesajlarda yollamak pek doğru değil. Uyarı puanları bence yerinde Metin konuyu iyice derleyip toplayıp bakarsan bunun doğru olduğuna sende karar vereceksin , hatta belki pişmanlık duygusu bile oluşmaya başlamış olabilir.

- Ufak bir öneri ; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=71211

- Küçük küçük atıflar yaparak bir birini kışkırtamaya çalışarak bir yere maalesef varamayız, bu kimsenin yararına olmuyor veya işte bu şekilde ortaya cezalar çıkıyor. Amacımız üyeleri foruma küstürmek banlamak değil, foruma teşvik etmek. Bu uyarı sebeplerinde aslında amacı bu bu tür olaylardan caydırmak veya yanlıştan dönmesini sağlamak. Bakıldığında daha uç cezalarda uygulanabilirdi bizim amacımız sadece bu..

- Forumda 1-2 gündür güzel bir ortam oluşmuştu grafikerler isteklere bakıyor, bölüm şefleri yardımlarını arttırıyor, kodlama ekibi gerekli dersleri paylaşıyor, bu ortamı devamlı ve güçlü hale getirmek yerine bu yönlere getirmek sadece birbirinize zarar değil bütün forumun zararına oluyor o yüzden bir yorum yaparken bin kere düşünmek gerekli.

- Bu tartışma ortamı devam ettirmek doğru değil hiç anlaşamıyor iseniz birbirinizi görmezden gelin bu zor değil 1-2 konuya yorum atmamak sizden bir şey kaybettirmeyecek yorum atmak iste böyle sonuçlara yol açacak.

-İkinizi de etiketliyorum son bir sözleriniz var ise bu tartışmayı sonlandırma veya bir barış ortamı oluşturma adına var ise yazabilirsiniz o yüzden konuyu kapatmıyorum.
@Anakin Skywalker @ASiPaTRoN

- Her zaman dediğimiz gibi ana prensibimiz "insana saygı" bu önemli.

- Eğer bir taraf tutmam konusunda bir mesajlarınız olursa benim @ASiPaTRoN ' Kaan ile aramı herkes bilir veya bilmeyenlerde olabilir. Gerektiğince tarafsız olmaya çalışıyorum/z.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben dediğim gibi benim ile sıkıntısı olduysa söyle bende söyleyeyim çözelim dedim. Ama kabul etmedi konuyu kapatabilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Tarafsızlığın için teşekkür ederim @Quexa zira sana her türlü yağı çekmesine rağmen(son açtığı konu bayıltma tekniği vs..) A.S'ın istediği olmadıysa burada tarafsızlığını yargılayacak değilim.
Fakat;
1)Kendi kendine masal uydurup benim zaten uyarı verdiğim screenshot'ları buraya atarak ne yaptığını çözemediğim A.S neyi amaçlıyor bunu çözmüş değilim. Fazla masal kitabı okudu galiba, kurallardan memnun değilsen sonra yine görüşebiliriz demişim değil mi? Numara vermek açık açık tehdit oluyor. Kaldı ki tehdidinden korkacak halim yok.
2)Numarasını bütün forumla açık açık paylaşıyor, konuya eklediği görsellerden kaldırmıyor, bugün tartışma yaşayıp "lamer" diye hitap ettiği kişiye numarasını verebiliyor ve bana diyor ki numaramı dağıtmışsın. Ağlanacak haline gülmelisin.
3)Bilinmesini istiyorum ki benim kimseyle hiçbir şahsi meselem burayı ilgilendirmez.
4)İki kişi tartışırken çoğunluk yaratıp daha sonra savunduğu kişiyle birbirine düşen bir kişiyi bu forum nasıl ciddiye alacak? Lütfen daha ciddi, daha yaşınıza uygun hareket edin.
5)Bugün, bu saatten itibaren kişiden hiçbir şekilde özel mesaj almak istemiyorum. Geldiğinde direkt olarak adminlere yönlendireceğimi bilmesini isterim. Bu boş meseleyle forumu meşgul ettiği için ben onun adına özür diler, iyi forumlar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konu sahibinin isteği üzerine kilit.
(11-11-2017 Saat: 20:43)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: konuyu kapatabilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping