Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix hesabı çekilişi by Anakin S.
Celallenmedimki. Ortada konunun tarihine bir baksanız çekiliş üzerinden 1 hafta bile geçmedi 4 gün geçti ben 4 gün geçtikten hemen sonra çok istek var diye çekilişi yaptım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hani bize bir şey çıkmadımı ^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-11-2017 Saat: 21:40)Quexa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hani bize bir şey çıkmadımı ^^

Sen iste sana çekilişe gerekmi var gülüm bir discord mesajına kurban ^^ :D :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anakin Skywalker sözünde durmazmı?
Anakin Skywalker, 2006 yılından beri Galactic Empire Teknolojisini kullanan dijital bir üyedir ve hiç bir zaman yalan atmaz sözünde her daim durur/duracaktır.
nJap2B.png
Kazanan @Antares 'e özel mesaj ile hesabını yolluyorum. Hayırlı uğurlu olsun sözümde durmak için yorum yaptım geri dönme gibi bir amacım yok hesabın ödemesi yapılmıştır iyi günler. 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-11-2017 Saat: 19:55)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anakin Skywalker sözünde durmazmı?
Anakin Skywalker, 2006 yılından beri Galactic Empire Teknolojisini kullanan dijital bir üyedir ve hiç bir zaman yalan atmaz sözünde her daim durur/duracaktır.
nJap2B.png
Kazanan @Antares 'e özel mesaj ile hesabını yolluyorum. Hayırlı uğurlu olsun sözümde durmak için yorum yaptım geri dönme gibi bir amacım yok hesabın ödemesi yapılmıştır iyi günler. 

Bunuda cc ile almamışındır veya hazır hesap çalma gibi birşeyler yapmamışındır umarım. Milletin başını belaya sokma sonra
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-11-2017 Saat: 20:16)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunuda cc ile almamışındır veya hazır hesap çalma gibi birşeyler yapmamışındır umarım. Milletin başını belaya sokma sonra
heryerde anneme söven ama benim umrumda olmayan Berat. açıkcası diyorum ki S A N A N E. bu kazanan kişiyle benim aramdaki bir mesela ve cc ile almadım boşu boşuna iftira atma. Hesap çalma diyorsunda daha hesabı bugün açtığıma dair hesabı kazanan kişide kanıt atabilir. Bu seni zerre ilgilendirmiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-11-2017 Saat: 20:30)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(23-11-2017 Saat: 20:16)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunuda cc ile almamışındır veya hazır hesap çalma gibi birşeyler yapmamışındır umarım. Milletin başını belaya sokma sonra
heryerde anneme söven ama benim umrumda olmayan Berat. açıkcası diyorum ki S A N A N E. bu kazanan kişiyle benim aramdaki bir mesela ve cc ile almadım boşu boşuna iftira atma. Hesap çalma diyorsunda daha hesabı bugün açtığıma dair hesabı kazanan kişide kanıt atabilir. Bu seni zerre ilgilendirmiyor.

Seni tanısalar bırak netflix kralını dağıtsan yanından geçmezler. Allah'a söven dinsizden ne bekliyorsun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-11-2017 Saat: 20:35)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seni tanısalar bırak netflix kralını dağıtsan yanından geçmezler. Allah'a söven dinsizden ne bekliyorsun

herkesin inancı kendine boş yapma bb.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler tartışma devam ederse iki tarafada uyarı vereceğim. Gidin özelden konuşun ikili muhabbetinizi çok göze batıyorsunuz.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Obaaaa eyv
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-11-2017 Saat: 00:25)Antares Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Obaaaa eyv

Hesabı yolladım. Girdiysen buraya yazar mısın inanmayan arkadaşlar içinde bire cevap olmuş olur. İyi seyirler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping