Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yapacağım tema için önerileriniz
Merhaba dostlarım ben muhammed.
Mehmet'in bana karşı "kolaysa sen yap" türünden ithamı hoşuma gitmediği için cevap niyetinde bir tema projesine girişiyorum. Bu konuda sizlerden yardım almak istedim nereyi nasıl yapabilirim tarzından bana fikir sunarsanız çok mutlu olurum teşekkürler iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş flat renklerde güzel bir header & footer'i olursa güzel olur ayrıca postbit'e ağırlık vermeniz de bir ayrı tasarım katar.

Eğer aklınıza bir şeyler gelmiyorsa önce photoshop vb programlarda çizimini yapın sonra mybb aktarın
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir nevi piyasayı kokla. Ne tür temalar aranmakta ise onlara uygun tema yap. Fikir sormaya kalksan ve gelecek 10 fikirden yalnızca 1 tanesini yapacaksan hiç yapmaman daha iyi. Kendi fikrini kendin oluşturmalısın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Piyasada olmayan tema yapmaya çalış yani eşsiz değişik bir şeyler olsun. Kolay gelsin.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2017 Saat: 21:27)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir nevi piyasayı kokla. Ne tür temalar aranmakta ise onlara uygun tema yap. Fikir sormaya kalksan ve gelecek 10 fikirden yalnızca 1 tanesini yapacaksan hiç yapmaman daha iyi. Kendi fikrini kendin oluşturmalısın.

Sadece birini uyarlamak cidden saçma bir düşünce olur hepsini harmanlayıp bir temaya dökmeyi hedefliyorum inşallah.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2017 Saat: 21:40)webr3yz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-11-2017 Saat: 21:27)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bir nevi piyasayı kokla. Ne tür temalar aranmakta ise onlara uygun tema yap. Fikir sormaya kalksan ve gelecek 10 fikirden yalnızca 1 tanesini yapacaksan hiç yapmaman daha iyi. Kendi fikrini kendin oluşturmalısın.

Sadece birini uyarlamak cidden saçma bir düşünce olur hepsini harmanlayıp bir temaya dökmeyi hedefliyorum inşallah.

Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben böyle bir ithamda bulunmadım. Sen nasıl anlamak istediysen oyle anlamışsın. "Kolaysa sen yap" cümlesini hiç bir zaman kullanmadım, kullanmam da. Böyle bir şey yazdığımı bul ve kanıtla, senden özür dileyip bu piyasadan çekileceğim. Kolay gelsin.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2017 Saat: 23:13)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben böyle bir ithamda bulunmadım.  Sen nasıl anlamak istediysen oyle anlamışsın. "Kolaysa sen yap" cümlesini hiç bir zaman kullanmadım, kullanmam da. Böyle bir şey yazdığımı bul ve kanıtla, senden özür dileyip bu piyasadan çekileceğim. Kolay gelsin.

Kullanabilirsin hiç önemli değil ki? Ne olucak sanki yaptığın iş basit mi zahmetle çizilmiş temaları zahmet edip kodlayıp aynı şekil yapmak basit bir şey mi öyle birşey olsaydı herkes istediğini çizip kodlardı herkesin hayalleri gerçek olurdu. Doğru bir cümle söylenmiş söylendiyse. aynı cümleyi kullanırsanda hiç bir sıkıntı olmaz çünkü yaptığın iş basit bir iş değil ki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping