Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10tl.net'in sunucuları kendi kendine mi yavaşlıyor
Yani sormak istedim, bir youtube embed bile gösteremiyor şu an örnek olarak, http://metalyrics.10tl.net/showthread.php?tid=42
dünden beri böyle sanırım

Başlıkta yavaşlıyor derken, kendi kendine bu kadar fazla otomatik işlem yaptığını bilmiyordum, bunu demek istedim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Youtube ile alakalı da olabilir bağlantı hızı vesaire ...
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-11-2017 Saat: 21:06)Hamid-i Ensar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Youtube ile alakalı da olabilir bağlantı hızı vesaire ...

Pek sanmıyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Saldırı var kontrol ediyorum ^^ ehcp.net sunucuları down olduğunda 10tl.net'de doğal olarak down oluyor çünkü 10tl.net ehcp.net'te barınıyor. Saldırı oluyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım saldırı var. Az öncede ben destek forumuna giremiyordum. Admini etiketliyorum.
@admin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet bu arada onu da yazmayı unuttum, erişim sağlayamıyordum 10tl.net'e bir süre önce, 10 dakikalığına falan
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Admin bir süredir girmiyor. İlgilenilmesi gereken bir husus bu
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-11-2017 Saat: 21:21)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saldırı var kontrol ediyorum ^^ ehcp.net sunucuları down olduğunda 10tl.net'de doğal olarak down oluyor çünkü 10tl.net ehcp.net'te barınıyor. Saldırı oluyor.

Ehcp.net e saldırı olması 10tl sunucularının down olacağı anlamına gelmiyor ayrıca ehcp de failover olduğu için sistem saldırı saldiridan gelen bytelerini normal hizda okumuyorda sinirlama getiriyor. O yuzden yavasliyor sistem saldiri oldugu icin degil. Sistem saldiri verilerini bir anda okursa coker. Failover saldiriyi anladigi an okuma hizina yavaslatma verir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bu aralar yavaşlama çok oluyor geç giriyor 10tl'ye
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destekteki youtube videoları gösteriyor ancak benim sitemde neden göstermiyor? Ya da böyle bir şikayeti olan başka biri var mıdır?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-11-2017 Saat: 23:48)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-11-2017 Saat: 21:21)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saldırı var kontrol ediyorum ^^ ehcp.net sunucuları down olduğunda 10tl.net'de doğal olarak down oluyor çünkü 10tl.net ehcp.net'te barınıyor. Saldırı oluyor.

Ehcp.net e saldırı olması 10tl sunucularının down olacağı anlamına gelmiyor ayrıca ehcp de failover olduğu için sistem saldırı saldiridan gelen bytelerini normal hizda okumuyorda sinirlama getiriyor. O yuzden yavasliyor sistem saldiri oldugu icin degil. Sistem saldiri verilerini bir anda okursa coker. Failover saldiriyi anladigi an okuma hizina yavaslatma verir.

10tl.net'in nasıl down olacağı anlamına gelmiyor? söyle düşün mantıken ve işlevsellik olarak aynı şeyi anlatıyım. Ehcp.net bir sunucu üzerinde barınıyor. 10tl.net ise o sunucuya bağlı bir alt sunucuda yer alıyor ana sunucu saldırı yerse alt sunucu hiç olup down olur zaten. Saldırı veya başka bişey down sitelerinden kontrol ettiğimde down düşmüştü konuyu uzatmaya gerek yoktu ama neyse.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2017 Saat: 19:45)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-11-2017 Saat: 23:48)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

10tl.net'in nasıl down olacağı anlamına gelmiyor? söyle düşün mantıken ve işlevsellik olarak aynı şeyi anlatıyım. Ehcp.net bir sunucu üzerinde barınıyor. 10tl.net ise o sunucuya bağlı bir alt sunucuda yer alıyor ana sunucu saldırı yerse alt sunucu hiç olup down olur zaten. Saldırı veya başka bişey down sitelerinden kontrol ettiğimde down düşmüştü konuyu uzatmaya gerek yoktu ama neyse.

Tamam sen herşeyin en iyisini biliyon en kral sensin biz hiçbirşey bilmiyoz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam kardeşim süpersiniz hepiniz mükemmelsiniz baya şey biliyonuz, çözüme gitsek ya hani
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-11-2017 Saat: 23:01)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamam kardeşim süpersiniz hepiniz mükemmelsiniz baya şey biliyonuz, çözüme gitsek ya hani

lordun sana teşekkür ediyor şeker
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar konuyu amacından saptırıp arkadaşın soru sorduğu konuyu tartışmaya çekmeye lüzum yok. Derdi olan özel mesaj ile halletsin bu konuda değil.
@Anakin Skywalker Kullandığın tabirlere dikkat etmeni rica ediyorum. Bu şekilde kurduğun kelimelerde tartışmayı başlatan sen olmuş oluyorsun. Devamında uyarı puanı vereceğimi bilmeni isterim,iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-11-2017 Saat: 00:03)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar konuyu amacından saptırıp arkadaşın soru sorduğu konuyu tartışmaya çekmeye lüzum yok. Derdi olan özel mesaj ile halletsin bu konuda değil.
@Anakin Skywalker Kullandığın tabirlere dikkat etmeni rica ediyorum. Bu şekilde kurduğun kelimelerde tartışmayı başlatan sen olmuş oluyorsun. Devamında uyarı puanı vereceğimi bilmeni isterim,iyi forumlar.

Konu amacından yapmadı, gayet güzel bir tabirle cevap veriyordum bana karşı gelindiğinde daha da kinli olabilirdim ama ben bu tabirle devam ediyorum gördüğünüz yerde uyarı puanını verebilirsiniz davranış tarzım bu. 19 yıllık hayatımda değişmediyse şimdide değişmez değiştiremeyiz herkesin farklı bir davranış tarzı vardır değilmi ve ayrıca tartışmaya çekende yok tekrardan okursanız saldırının nasıl olduğu veya nereye olduğu hakkında söyleme yaptım. Verdiğim cevabı okumadınız mı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
leojely ile ikili muhabbete girmişsiniz ve zıt düşünceler tartışmaya yol açıyor genelde. Her neyse dediğimi anladığını umuyorum iyi geceler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(08-11-2017 Saat: 00:09)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: leojely ile ikili muhabbete girmişsiniz ve zıt düşünceler tartışmaya yol açıyor genelde. Her neyse dediğimi anladığını umuyorum iyi geceler

leojely sosyal medyada da böyle birisi ben kendisine gayet güzel cevap vermeme rağmen bana karşı sosyal medyada beslediği kine karşılık burada kinini devam ettirip sert cevap veriyor kendisi :D  bende ona uygun bir dille güzelce anlatım yapıp geçtim. Dediğini anladım iyi geceler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping