Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Yardım
LODBNG.png bunu nerden düzenliyecem ftp lazım olduğunu biliyorum ama hangi dosyadan düzenleme yapıcam? @Dream41 @M4rchst @Murat#Baykam
Kod:
http://frmbilgi.ga
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Site adresiniz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ÖM atıyorum

attım hocam ÖM den
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuya ekledim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel Yardım Edermisiniz @Dream41 @M4rchst
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Admin kp ► Temalar şablonlar ► Şablonlar ► kullanılan tema ► index şablonlar ► boardstats şablonlardan düzenleye bilirsin.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2017 Saat: 11:33)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin kp ► Temalar şablonlar ► Şablonlar ► kullanılan tema ► index şablonlar ►  boardstats şablonlardan düzenleye bilirsin.
hayır hocam ben bir ara ftp den yaptım ordan olurmu ki? @Dream41 @M4rchst
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2017 Saat: 16:26)aLoNe12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(03-11-2017 Saat: 11:33)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Admin kp ► Temalar şablonlar ► Şablonlar ► kullanılan tema ► index şablonlar ►  boardstats şablonlardan düzenleye bilirsin.
hayır hocam ben bir ara ftp den yaptım ordan olurmu ki? @Dream41 @M4rchst

FTP'den yaptıysan dil dosyalarını düzenlemişsindir büyük ihtimal. MyBB'de herşey FTP ile yapılmıyor. Dream41'in bahsettiği dizinden, {$lang->bilmemne} gibi yerleri silip yerlerine yazarak düzenleyebilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Düzenlenmesi kolay zaten ftp neden ihtiyaç duydunuz anlamadım.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2017 Saat: 17:05)Hamid-i Ensar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düzenlenmesi kolay zaten ftp neden ihtiyaç duydunuz anlamadım.

Hocam hangi dosya olduğunu biliyormusunz ftp den bir ara düzenlemiştim @Dream41 hocam siteme az siz gelip yaparmısınız yada @Hamid-i Ensar
hocam
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-11-2017 Saat: 17:05)Hamid-i Ensar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düzenlenmesi kolay zaten ftp neden ihtiyaç duydunuz anlamadım.

Hocam hangi dosya olduğunu biliyormusunz ftp den bir ara düzenlemiştim @Dream41 hocam siteme az siz gelip yaparmısınız yada @Hamid-i Ensar @yusufkoc @Helper @Miracle hocam bi bakarmısınız
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorun Çözülmüştür Lütfen Yetkililerden Birisi Konuyu Kitlesin
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform