Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10TL.NET gibi bir sistem yapılabilirmi
Bir vps alsak 10TL.NET forum kurma sistemi yazılabilirmi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç bir sistem yapılamaz değildir ki ^^
- Herkes yapabilir diye de bir kaide yok uğraşılırsa yapılır, baştan yazmak veya direk hazırını yapmak gibi şeyler olabilir misalen: "MyBB Multiforums Script" bunu güncelleyebilirsen 10tl.net gibi sistemde açabilirsin geliştiredebilirsin kendini...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://mybbdepo.com/multi-forums-sistemi-ucretsiz-mybb-dagitma-scripti-konusu.html
Script bu. Sistem gereksinimleride konuda yazıyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapılır php bilginiz varsa.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yapmanızı tavsiye etmem
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 18:52)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapmanızı tavsiye etmem

eski grafiker usta amca beyimiz ^^ ama adam tavsiye istemedi yapılabilir mi diye sordu. çok konu okumaktan gözünüzün feri inmiş liderim ^^ :D zaten yapsalar bile tutturamazlar ki 8 9 yıllık sistemin üzerine geçmeye çalışamazlar merak etmeyin..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 18:54)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(01-11-2017 Saat: 18:52)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yapmanızı tavsiye etmem

eski grafiker usta amca beyimiz ^^ ama adam tavsiye istemedi yapılabilir mi diye sordu. çok konu okumaktan gözünüzün feri inmiş liderim ^^ :D zaten yapsalar bile tutturamazlar ki 8 9 yıllık sistemin üzerine geçmeye çalışamazlar merak etmeyin..

Yıl önemli değil mesela yandex google den sonra kuruldu lakin kullananı çok

Paranız ve reklam gücünüz varsa neden olmasın ;)
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net gibi bir sistem yerine aslında free domain oluşturup ornek.bz gibi bir forum kurma sitesi yapılabilirmi
kendi domainimizi nasıl oluşturabiliriz mesela bz bunu nasıl kayıt edeceğiz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 18:54)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Üstte cevabı verildiği için kendi yorumumu yaptım. Dediğin gibi düşünüyorum. Dolayısıyla söyledim. Yapmak istemese sormaz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ileride yapma girişimim olabilir oyuzden soruyorum 12 ye yeni girdim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öncelikle kolay gelsin,
sistemi satabilirim size baştan kodlayıp responsive tasarımlarla destek forumu teması dahil herşeyi baştan yapıp 50 Liraya MyBB 1.8 hizmeti ile sizlere sunabilirim domain ve hostingde dahil 50 tlye kabul ederseniz kapımı çalabilirsiniz. Ama gel yanımda ol destek ver derseniz destek veremem çünkü burada 7 8 yıllık hayatım var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ileride göster şirketi kurabilirsem kuracağım yani ek hizmet olarak yapabilirsem yapacağım

Host olucak o
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-11-2017 Saat: 19:02)isimsizlordo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ileride göster şirketi kurabilirsem kuracağım yani ek hizmet olarak yapabilirsem yapacağım

Host olucak o

şuan yönettiğim firmalar gibi olmak istiyorsan ohohoho ümidini kesmek gibi olmasında piyasada çok rakibin var resmi olarak belgeler alman gerek ondan sonra datacenter sunucuların vb filan falan güvenlikten anlaman lazım sunucuya optimizasyonlar yapman lazım sürekli güncellemen lazım cpanel lisansları vb şeyler lazım. Bilgin yoksa bu işlere girmemeni şiddetle öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aynı konu 4948749879416 kere açıldı be kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
createmybb3.com diye bir site var, kim bilir kaç yıldır mybb sürümlerini güncellememiş... eh dolayısıyla useride gün geçtikçe azalıyor bilmiyorum ama duyduğum bir bilgiye göre 10tlden önce kurulmuş.
ama 10tl istatistiklerini görmediğim için birşey diyemiyorum, büyük ihtimalle geçilmiştir ve seninde iki köklü rakibin olacak (belkide daha fazla) geçmen imkansız gibi birşey bu rakiplerini çünkü çoğu kişi 10tlyi biliyor ve bildiğinden vazgeçmez.. adam görmüş bir kere çünki ve tanınma sürecin olacak bu sürede hiç trafik almayacaksın belkide boşa oynayacaksın pes etmemen gerekli böyle bir dönemde düşüncem şu belki createmybb3.com'u geçebilirsin ama 10tl'yi geçmeni imkansız gibi görüyorum.

bu arada createmybb3.com'un ne kadar zamandır güncelleme yapmadığını öğrenmek isteyenler;
fck.createmybb3.com
eğer admin panelini kontrol etmek isterseniz;
nick: fck
pass: fck
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-12-2017 Saat: 15:01)forumstell Nickli Kullanıcıdan Alıntı: createmybb3.com diye bir site var, kim bilir kaç yıldır mybb sürümlerini güncellememiş... eh dolayısıyla useride gün geçtikçe azalıyor bilmiyorum ama duyduğum bir bilgiye göre 10tlden önce kurulmuş.
ama 10tl istatistiklerini görmediğim için birşey diyemiyorum, büyük ihtimalle geçilmiştir ve seninde iki köklü rakibin olacak (belkide daha fazla) geçmen imkansız gibi birşey bu rakiplerini çünkü çoğu kişi 10tlyi biliyor ve bildiğinden vazgeçmez.. adam görmüş bir kere çünki ve tanınma sürecin olacak bu sürede hiç trafik almayacaksın belkide boşa oynayacaksın pes etmemen gerekli böyle bir dönemde düşüncem şu belki createmybb3.com'u geçebilirsin ama 10tl'yi geçmeni imkansız gibi görüyorum.

bu arada createmybb3.com'un ne kadar zamandır güncelleme yapmadığını öğrenmek isteyenler;
fck.createmybb3.com
eğer admin panelini kontrol etmek isterseniz;
nick: fck
pass: fck

en doğrusunu yapıyorlar bence eskide kalıp güncellememekte. 1.8 güncellemelerinden sonra mybb battı gibi halen 2.0'ı bekliyoruz amannn neyse :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping