Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öğretmenlerinize not verebiliceksiniz!
Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) geçen haziran ayında yayımlanan Öğretmen Strateji Belgesi’nde de yer alan, öğrenci, veli, meslektaş, yöneticinin öğretmene not vermesinden oluşacak performans sistemi,12 ilde pilot olarak uygulanmaya başlıyor. Öğretmenler için performans değerlendirme sisteminin oluşturulması ve 4 yılda bir “yeterlilikler” sınavına alınmasının öngörüldüğü belgeye göre, 2 uygulama da 2018 sonuna kadar hayata geçecek. İşte bunlardan öğretmene performans sistemi hayata geçiyor. MEB, 12 ilin valiliğine gönderdiği yazıda pilot uygulamanın Ankara, Antalya, Balıkesir, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun ve Trabzon’da yaşama geçeceğini duyurdu. notlar,
NOTLAR HER ALANDA KULLANILACAK
Habertürk gazetesinde yer alan habere göre bu sistemde öğretmen, gelişimi ve mesleki yeterliliği açısından puanlanacak. Okul müdürü, meslektaş, öğrenci ve veli öğretmene “not” verecek. Bu sonuçlar da öğretmenin kariyer basamaklarında, terfi, hizmet puanının hesaplanmasında, yurtdışı görevlendirme gibi alanlarda kriter olarak kullanılacak.

2018'de hizmete geçicek gibi sözler söylendi fakat sistemi hazırlamışlar okuyan öğrenci olan arkadaşlarımız incelesinler bir bakalim. 
Kod:
https://opds.meb.gov.tr
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi onlar düşünsün :D
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burdan beni dinleyen veya izleyen hocalarıma sesleniyorum hepinize 0 üzerinde -0 vericem AĞLAYIN :D YALVALTARACAM SİZİ ÖNÜMDE EĞİLECEKSİNİZ AH HAHAHAHA AAH HHAHAHAHA
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 00:02)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi onlar düşünsün :D

Çocuklar işin cılkı'nı çıkaracaklar ama ^^ :D hocalarını tehdit eden öğrenciler de çoğalır artık. bu arada Atamdan bir söz bırakayım:Öğretmenler! Cumhuriyet sizden, fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür nesiller ister. (Atatürk)

ogretmen-guzel-sozler-1.jpg
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) Şimdi Bir Sınıfta 40 kişi olsa , hepsi hocaya 0 verse . Hoca sınıftamı kalıyor ? bana çok saçma geldi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Lisede bizi notla tehdit eden, yok onu yaparım yok bunu yaparım diyen hocalara gerekli puan verilebilir. Hak edenede hakkını verinde ^^ bencede saçma bir sistem olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öğretmenin otoritesini çok sarsabilecek bir uygulama
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Önce sınav sstemini düzeltsinlerde...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 22:08)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öğretmenin otoritesini çok sarsabilecek bir uygulama

Umarım maaşlarına vs. bir etkisi vardır bu notların. Tehtid etme sırası bize geçecek demekki :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping