Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domain Hosting VPS-VDS dc sponsoru by A.S
Merhabalar
Domain,Hosting,VPS,VDS hizmetleri vermekteyim.
Projelerinize göre değerlendirilebileceğim bir durum elimde çok proje var hepside gerçekleşti. Sizde hayallerinizin peşinden koşarsanız hepsi gerçekleşicek "Anakin Skywalker" lordunuzun sayesinde...
ihtiyacınız olan domaini almak için sadece bana projenizin ne olduğunuzu söylemek aynı şey hostingdede geçerli.. 
vps-vds ise benim gibi film,dizi sitesi yönetenler için geçerli fakat daha farklı düşündüğümden daha farklı düşünüp proje yapmayı gerçekleştirenlere bedava.
dedicated sunucu açmak isterseniz fakat normal piyasadakilerden daha farklı isterseniz 1 tane değil 4,5 tane dedicated de sağlayabilirim. 
eğer ki projeniz yoksaaaa.:
1 Yıllık domain : 3 TL
2 Yıllık Domain : 6 TL 
5 Yıllık Domain : 9 TL 
Projesi olan (hayali olan) hepinizden bir adım öndedir.
İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam benim pvp oyun projem var vds windows sağlayabilir misiniz ?
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2017 Saat: 19:41)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam benim pvp oyun projem var vds windows sağlayabilir misiniz ?

oyun v.b forum veya serverlere şu şekil sağlıyorum/
değişik fikirler olucak  (misalen online olabilir bunu tarayıcı üzerinden verebilir.)
ve diğer pvp serverlerinden farkı olucak
daha önce sana bir "tcfpsgame.com" üzerinde bir oyun projesi için alan adı ve hosting sağladım sistemi hala açık bıraktım,bir giripte güncellemedin yüzüne bakmadın bile dostum. Daha değişik fikrin olursa bunu düşünebilirim.. iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaş güvenilirdir. Başarılar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Benim blog projem var teknoloji üzerine 1 yıllık domain almak isterim 5tl gönderirim piyasa şuan tavanda .com 24tl felan uygunsa 5tl 1 yıl almak isterim iş bankası varsa daha iyi olur tabi eft kesmez iş bankası olursa 8tl atarım sorun olmaz tabi panel olursa reg galiba ama domain firması önemli
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2017 Saat: 22:12)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim blog projem var teknoloji üzerine 1 yıllık domain almak isterim 5tl gönderirim piyasa şuan tavanda .com 24tl felan uygunsa 5tl 1 yıl almak isterim iş bankası varsa daha iyi olur tabi eft kesmez iş bankası olursa 8tl atarım sorun olmaz tabi panel olursa reg galiba ama domain firması önemli

sadece domain mi dostum müşteri panelinide istiyor musun?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2017 Saat: 22:45)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-10-2017 Saat: 22:12)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Benim blog projem var teknoloji üzerine 1 yıllık domain almak isterim 5tl gönderirim piyasa şuan tavanda .com 24tl felan uygunsa 5tl 1 yıl almak isterim iş bankası varsa daha iyi olur tabi eft kesmez iş bankası olursa 8tl atarım sorun olmaz tabi panel olursa reg galiba ama domain firması önemli

sadece domain nedeni bloggera bağlamayı düşündüm müşteri paneli olursa çok iyi olur güvenlik bakımından host özellikleri iyise hosta düşünürüm

iş bankası olması önemli eft için direk uygulama ile ibana göndericem iş bankası hesabınıza ayrıca firmanıza güvenmem için site belirtmeniz lazım reg firmasını
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2017 Saat: 23:07)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(30-10-2017 Saat: 22:45)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

sadece domain nedeni bloggera bağlamayı düşündüm müşteri paneli olursa çok iyi olur güvenlik bakımından host özellikleri iyise hosta düşünürüm

iş bankası olması önemli eft için direk uygulama ile ibana göndericem iş bankası hesabınıza ayrıca firmanıza güvenmem için site belirtmeniz lazım reg firmasını

şuan banka seçeneklerimde iş bankası mevcut değildir. Ama hallederim bir kaç güne reg firmasıda : 1&1 ve Godaddy bazen de isimtescil ve yoncu'yu tercih ediyorum. ve firma olarak çalışmıyorum şuan kişisel olarak hizmet sağlıyorum firma olarak sağlarsam satmam gerekir ben projesi olanlara ücretsiz destek veriyorum. Firmamın ise kendi regleme sistemi mevcuttur. Windows IIS gibi gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
iş bankası tercihimdir sorunsuz 7/24 diğerlerine güvenmem. regde sorun olmadığı sürece 1and1 yada goddady sıkıntım yok ama yöncü tercih etmem sistemi kötüdür halledilir.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(30-10-2017 Saat: 23:16)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iş bankası tercihimdir sorunsuz 7/24 diğerlerine güvenmem. regde sorun olmadığı sürece 1and1 yada goddady sıkıntım yok ama yöncü tercih etmem sistemi kötüdür halledilir.

Reg'de hiçbir sıkıntı olmaz. discord veya wpden görüşelim ben size ilk başta ücretsiz hizmet sağlayayım beğenirseniz ilerde ücretliye geçmek isterseniz (bir sonraki yıllar) onlarda halledilir..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
domain aldım dün yinede sağolun hayırlı işler
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-10-2017 Saat: 20:58)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: domain aldım dün yinede sağolun hayırlı işler

Teşekkürler hayırlı olsun.
-Konu günceldir bu arada...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Uzun zaman sonra konuya güncel çekerek @Nophex kardeşime domain ve hosting sağlıyorum.
Kendisinin kişisel bir website açmasını istediğini gördüm, Mehmet kardeşimi çok sevdiğim için ücrette teklif etmeden beleş sağlıyorum şuan domaini aldım hostingi bağlıyorum
@Nophex özelden bilgileri sana iletirim kullanırsın...
Sizde domain ve hosting sahibi olmak istiyorsanız bana yazabilirsiniz (eğerki hayaliniz varsa paranız yoksa hiç dert değil anlatın yapalım.)
İyi Günler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eyvallah abi teşekkür ederim.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:22)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah abi teşekkür ederim.

24 saat veya 48 saat içinde SSL sertifikası da aktif olucaktır kardeşim güle güle kullan domain ve hosting 5 yıllık hediyem olsun sana dostum. 1 2 saat içinde denersin "https://" olarak siteyi kolay gelsin. Özelden yolladım sana bilgilerini.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:26)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017 Saat: 14:22)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah abi teşekkür ederim.

24 saat veya 48 saat içinde SSL sertifikası da aktif olucaktır kardeşim güle güle kullan domain ve hosting 5 yıllık hediyem olsun sana dostum. 1 2 saat içinde denersin "https://" olarak siteyi kolay gelsin. Özelden yolladım sana bilgilerini.

Girdi bile abi sağolasın. :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-11-2017 Saat: 14:35)Nophex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-11-2017 Saat: 14:26)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Girdi bile abi sağolasın. :)

ne demek hayırlı olsun/konu günceldir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 Yılık domai alabilir miyim 26 Ocak? @Anakin Skywalker
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-01-2018 Saat: 20:46)* A w P * Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 Yılık domai alabilir miyim 26 Ocak? @Anakin Skywalker

bu fiyatlar eskide kaldı güncel fiyatı discorddan öğrenebilirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yeni discord hesabı açmıştım. Arkadaşlık atarım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping