Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Çözüldü]-Bunun Neresi Konu Dışı?
Öncelikle iyi günler arkadaşlar bir sorum olacak kendi referansınızı tanıtırken vereceğiniz linki code taglarına almak konu dışı sayılır mı?

Ben code taglarına almama rağmen hem konum baltalanıyor hem de arkadaş gelmiş codetagına konu dışı link sunmak yasaktır yazmış bu konuyu rapor edince de konum kilitlleniyor

Bahsettim kural buyrun burada 4.madde
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=92862&pid=609434#pid609434

Alıntı:Hiçbir üye forum veya konu ile ilgisi olmayan siteyi paylaşamaz. Vereceği site destek veya yardım amacıyla paylaşılmış ise [code] etiketleri arasında yazılmalıdır. 
ve 15. maddede şu yazmaktadır
Alıntı:
  1. 10TL.NET dışı site tanıtımı, imzalarda 10tl.net dışı site bulunması, yönlendirilmiş 10tl.net sitesi paylaşımı yasaktır. 10TL.NET Dışı Yardım almak isteyenler [code] etiketleri arasında açtıkları konuya site adreslerini ekleyebilirler. Herhangi bir onay olmadığı sürece link kısaltma servisleri asıl link hemen altına eklenmediği sürece yasaktır.

1. İmzalarda, herkese açık ortamda 10tl.net dışı site paylaşımı, sosyal medya hesabı paylaşımı da yasaktır.

2. 10TL.NET dışı forumlarda yaşanan olaylar 10TL.NET'i ilgilendirmemektedir. Farklı forumlarda yaşanmış olaylar için Destek.10TL.NET sitesi üzerinde konu açıp hak aramaya çalışmayın. Bizi alakadar etmeyen bir durum. Benzeri biçimde 10TL.NET uzantılı sitelerin birbiriyle tartışmalarını Destek.10TL.NET sitesine taşımayın. Özel mesajla halledin
Eğer ben haksızsam haksızsın arkadaş demeniz benim için yeterli. Empati kurup aynı yapılan olay size gelse ne olurdu veya nasıl olurdu?
Konu Linki:http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=94145
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O linki yardım amaçlı olarak kabul etmiyorum. Yardım amaçlı olabilmesi için o sitenin bir konuda hizmet vermesi gerekir. Atıyorum CSS Gradient oluşturma sitesi gibi... Siz bir torrent sitesinin adresini belirtmiştiniz galiba doğru mudur? Şu halde yaptığım işlem de doğru.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Alıntı:10TL.NET Dışı Yardım almak isteyenler [code] etiketleri arasında açtıkları konuya site adreslerini ekleyebilirler.

Sadece yardım isteyenler ekleyebilirler.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
@m4rchst sitenin .com gibi domain bölümünü ayırdım yani kendi referansımı nasıl tanıtabilirim arkadaşım code tagına aldım ve boşlık bıraktım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(26-10-2017 Saat: 22:06)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @m4rchst sitenin .com gibi domain bölümünü ayırdım yani kendi referansımı nasıl tanıtabilirim arkadaşım code tagına aldım ve boşlık bıraktım

Boşluk bırakmanız bir şey ifade etmemekte. Önemli olan site adresinin olup olmaması. Bende gerekli işlemi yapmış bulunmaktayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@m4rchst dostum bak anlamıyorum sitenin olup olmaması diyorsun diyelim destek. 10tl. net yazdım bu siteye hit gitmezben konumu gösteriyorum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@oneturkman Hocam anlamıyorsunuz cidden site adresinin olup olmaması önemli bu konuda. Hit gidip gitmemesi değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@m4rchst kardeşim ben bu arkadaşa kendimi nasıl kanıtlarım onuda söyler misin? destek.10tl.netin ftpsine yükle demişin adamlar photshopu yada film ile ne yapabilir bura tema merkezi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@oneturkman Kendinizi kanıtlayacak bir şey yok ortada. Her şekilde haksız olan siz siniz daha yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsunuz. Pes doğrusu. Attığınız site bağlantısı yardım amaçlı olarak kabul edilmiyor bilginize. Konuyu bir üst yetkiliye havale ediyorum.

@Helper
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
O bu değilde bu konuda benim en çok taktığım şey Türkçe'mizin yanlış kullanımı..
Konuda gereksiz tartışmalara girmek yerine keşke bekleseydin
Üstümüz cevap yazdıktan sonra sorunun hala devam ederse bana öm atabilirsin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkesten özürlerimi sunuyorum bende farkettim hatalıymışım ...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sorun çözüldüğüne göre konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform