Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Photoshop Tema Çizimi PSD İstek
Arkadaşlar,tema çizimi istiyorum istenilen ücretleride ödemeye hazırım istenilen renk olsun yepyeni projem var. Çizecek kişiler yorumda yazarlarsa sevinirim. Projemi özelde söyleyeceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ne tür bir tema istiyorsanız çizebilirim psd'yide 15 ila 20 dakika arasında tüm dosyalarıyla teslim ederim. Özelden yollayabilirseniz ilgileniceğim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu konuya bir bakabilirsin belki yardımcı olabilir.

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=82548

- Aynı zamanda konu sahibinde etiketliyorum. @bilsoft
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2017 Saat: 17:42)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne tür bir tema istiyorsanız çizebilirim psd'yide 15 ila 20 dakika arasında tüm dosyalarıyla teslim ederim. Özelden yollayabilirseniz ilgileniceğim.
whmcs teması olucak sadece çizim + psd istiyorum. websiteyi düzenleyeyim hemen atıcam bilgileri Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çizimi yapabilirim, miktarda anlaşabilirsek. Her türlü rep - ref gösterebilirim.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşa hizmet sağlamaya başladım,istediği websitesine benzer bir çizim yapıp teslim edeceğim. Umarım iyi iş çıkar her iki taraf içinde hayırlı olması dileği ile iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2017 Saat: 20:58)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşa hizmet sağlamaya başladım,istediği websitesine benzer bir çizim yapıp teslim edeceğim. Umarım iyi iş çıkar her iki taraf içinde hayırlı olması dileği ile iyi forumlar.

Kolay gelsin :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2017 Saat: 20:59)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kolay gelsin :)

teşekkür ederim dostum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-10-2017 Saat: 20:58)Anakin Skywalker Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşa hizmet sağlamaya başladım,istediği websitesine benzer bir çizim yapıp teslim edeceğim. Umarım iyi iş çıkar her iki taraf içinde hayırlı olması dileği ile iyi forumlar.

Çok teşekkürler ilgilendiğin içinn sosyal medyadan rahatsız etmeme rağmen bana cevap vermenede ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. inşallah en yakın zamanda bekliyorum tasarımı senden kolay gelsinn.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping