Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yediğim en büyük darbe
Yaklaşık 14 aydır sevdasına tutulduğum güzeller güzeli sevdiğim kız, can kardeşim dediğim çocukla sevgili olmuş orda burda buluşup yiyişiyorlar. Ben reddedilme korkusu ile kıza daha açılamamışken o densiz kızla yiyişiyor. İhanet kadından gelmez mi ? 4 5 büyüğüme danıştım. 1 gündür etkisindeyim. Kızla ilk muhabbetimin tarihi kalbimde kazılıyken şuan belki yine WhatsApp'tan birbirlerine aşkımlı canımlı şeyler yazıyorlar. İhanet kadından gelmez mi ? 
Bu olaydan sonra sanalın 2017 yılından itibaren bana hiçbir şey katmayacağını,piyasanın artık şu Tumblr Boy'lardan arınması gerektiğini. Bilgisayarda zaman geçirmenin sadece bir hurafeden ibaret olduğunu anladım. Benim yakınlarım beni bilgisayar kurdu olarak tanır,okulda ünüm felan var ama bunların sadece hurafeden olduğunu, bu klavyede yazdığım kelimelerin bana fiziksel ve zihinsel olarak hiçbir şey katmadigina kanaat vererek bugün bilgisayarı satma kararı aldım. Bir kaç parçayı yarın yeni sahiplerine vereceğim. Artık sosyalleşmeye daha çok zamanım olacak. 
Gerçekten içim acıyor. Onları yan yana koymak gerçekten üzüyor beni. Sebebi ise bilgisayar yüzünden sosyalleşmem ve utangaçlığım yüzünden kıza açılamamışlıgım. Asosyallik gerçekten çok kötü. Yanlızlık gerçekten çok kötü. Kırılmak gerçekten çok kötü.
Kendinize iyi bakın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş olsun Berat'cım . Hayat her zaman güllük gülistanlık olmuyor ne yazıkki . Dediklerine son derece katılıyorum . Yeni hayatında başarılar dilerim , kendine iyi bak .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her şeyi dozunda bırakmak lazım tabii ki, bu önemli. Şuan yaşadığın olay sana daha iyi bir dünyanın,hayatın kapısını da açıyor olabilir. Dost hayatı böyle her zaman tanıdıklarıma demişimdir bir kız için veya böyle bir olay için kendini üzmenin bir anlamı yok. Zamanında yaşadım mı yaşadım, ama bundan tecrübe edinmesini de bildim. O yüzden iyi dostluklar kurmaya bak, bu tür konuları da boş yere beynini yormasına izin verme. İnşallah istediğin dilediğin yerlere gelirsin hayatında, Güle güle.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
her bir suçun bedeli vardır...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yazıyı anlayarak okursan sana çok şey katacaktır
Her şey insanın kafasında bitiyor. Sanalda vakit geçirmeyi seven biri olsam da fazlasıyla da sosyal bir insanımdır. Senin özgüvensiz olmandan dolayı kaynaklanıyor. Ayrıca çekinmek büyük bir beladır. Yemeyenin malını yerler. Sana tavsiyem şöyle; kişisel gelişim kitapları alıp okuman. Ben hem sanalda vakit geçiren ve sosyal biri olduğumu söyledim aslında ama bende 1.5 yıl ara verdim. Biraz dünyayı tanıdım ve sanal ile gerçeklik arasındaki dengeyi sağlayabiliyorum. 
-
Kişisel gelişim kitapları okumalısın (başlangıç olarak) devamında sana bir şeyler katabilecek kitapları okuman gerekiyor. Boş zamanlarında sana ilham verebilecek filmleri izlemeni tavsiye ederim. Bir iki hobi edin. Fotoğrafçılık olur, satranç olur ufkunu açar. Zihnini boşaltır. Geceleri bir arkadaşınla yürüyüş ya da koşu yap. Spor özgüven verir ve stresten uzak tutar (fitness'a da gidebilirsin). Karşı cinsten birkaç iyi dost edin. Konuşurken kelimelerini doğru seç ve göz teması kurmaya çalış (kuramıyoran karşındakinin göz rengini anlamaya çalış etkili yöntemdir). Ayriyetten bakımını ihmal etme. Misal bende tik oldu günde en az 2 genellikle 3 kere diş fırçalar 2 günde bir kesinlikle saçımı yıkarım. Bakımlı hissetmek özgüven katar ve iyi olduğun konu bilgisayarı da bırakman hata olur. İstersen bu konu hakkında uzunca bir makale yazabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu yaşta taktığın şeye bak. bu zamanın kızları çokta kafaya takılmamalı tumblr boy dediklerin şu dar pantolon giyenler pirsing takan erkekler :D onları biliyorum. zaten bu şımarık kızların sevdiği erkek tipleri onlar. onlar gibi olma kendin ol kısaca özet geçiyim kardeşim çık 3 5 ay sonra ayrıl yenisiyle çık 20 li yaşlarına geldiğinde bu tür ciddi ilişkileri düşün daha o tür ilişkiler için çoook erken gençlik çağındasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-10-2017 Saat: 01:54)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu yaşta taktığın şeye bak. bu zamanın kızları çokta kafaya takılmamalı tumblr boy dediklerin şu dar pantolon giyenler pirsing takan erkekler :D onları biliyorum. zaten bu şımarık kızların sevdiği erkek tipleri onlar. onlar gibi olma kendin ol kısaca özet geçiyim kardeşim çık 3 5 ay sonra ayrıl yenisiyle çık 20 li yaşlarına geldiğinde bu tür ciddi ilişkileri düşün daha o tür ilişkiler için çoook erken gençlik çağındasın

Anlamadığım şu, tumblr boy mu olduk şimdi de? tumblr boy dediğiniz kötü bir şey değil aslında ama neyse. Bende piercing takıyorum, küpe takıyorum, dar pantolon giyiyorum, çoğu kızla aynı anda konuşuyorum falan fistan bunlar beni kötü birisi mi ilan ediyor?

Her insan farklıdır, bir insanı dış görünüşüne, yaşına, dinine, ırkına, diline göre yargılarsanız her türlü kaybedersiniz. Arkadaşın yaşı küçük olabilir lakin bu sevemeyeceği anlamına gelmez, bazı arkadaşlarım var anaokulundan beri arkadaşlar orta okulda sevgili oldular ve şuan evliler. Genç diye sevemez diye bir şey yok şu akıldan bir vazgeçin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping