Anket Başlığı: Sizce ne renk olmalı ?
Mavi
51.61%
16 51.61%
Beyaz
48.39%
15 48.39%
Katılımcı sayısı: 31 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Header Oylaması # Destek Teması v2.0
Sizce header nasıl olmalı ? Gören üyelerin oylaması çok iyi olur :)
Mavi: https://i.hizliresim.com/rJ3rWV.jpg
Beyaz: https://cdn.discordapp.com/attachments/364429221520605185/371675992684625930/Adsz.png
( Beyaz olanın arama kısmına beyaz arka plan gelecek, üstteki çizgiler vs. mavi yapılacaktır.)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neden ikisinden biri olmak zorunda. Artık çoğu tasarımda (en basit örneği ile Youtube'da) çift renk seçeneği var Koyu ve Açık şeklinde. Benzer mantık çift renk yapabilirsiniz. Oy vermiyorum o sebepten.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 19:18)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden ikisinden biri olmak zorunda. Artık çoğu tasarımda (en basit örneği ile Youtube'da) çift renk seçeneği var Koyu ve Açık şeklinde. Benzer mantık çift renk yapabilirsiniz. Oy vermiyorum o sebepten.

Gece teması ve bu tema olacak. Sırf header için bir multi eklentisi neden eklemeliyiz ki :) @Edward
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 19:18)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Neden ikisinden biri olmak zorunda. Artık çoğu tasarımda (en basit örneği ile Youtube'da) çift renk seçeneği var Koyu ve Açık şeklinde. Benzer mantık çift renk yapabilirsiniz. Oy vermiyorum o sebepten.

Edward hocam, zaten gece teması eklenecek. Sadece headeri belirleyemedik. Gece temasında headere değişiklik vereceğiz.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mavi daha güzel duruyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mavi bana daha sempatik geldi . Kolay gelsin .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mavi daha göze hitap ediyor sanki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tek beyaz seven benmişim demek ki :D Eski temayı kullanırız ya np :D
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 19:19)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Edward hocam, zaten gece teması eklenecek. Sadece headeri belirleyemedik. Gece temasında headere değişiklik vereceğiz.

beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Gece teması ve bu tema olacak. Sırf header için bir multi eklentisi neden eklemeliyiz ki :) @Edward

bilgim yoktu, kusura bakmayın. beyaz daha hoş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyaz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mavi favori rengimdir. Bir sempatikliği, karizması var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyaz :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(22-10-2017 Saat: 19:30)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beyaz.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
* Aktif olup oylamayanlar lütfen oylasınlar, temayı herkes kullanacak çünkü..
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyaz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mavi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
beyaz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İkiside değil seçeneği var mı?
Yeni tema yapıyorsun eskiyle aynı çok büyük fark yok.bu headerlar için söylüyorum.10tl.net bir maskot şart artı destek ile 10tl aynı renklerde benzer görünümde olmalı.resmi 10tl destek sitesinin 10tl bağımsız olmaması gerekir.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2022 => 10TL'de 12 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyaz daha hoş
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şuan Kıran kırana bir anket var. :D Sonucu merak ettim cidden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping