Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce mantıklı mı?
Ben korsan ürüne 100% şekilde karşıyım. Ne bilgisayarımda, ne de telefonumda korsan içerik barındırırım, müsaade ederim. Ama bazı yazılımlar var ki gerçekten çok uçuk fiyatlarda satılıyor.
Sizce bir yazılıma makul fiyat nedir? 30-40 ₺ değer mi, yoksa 300-400 ₺ edebileceğini düşünüyor musunuz?
Ben yakın zamanda düşünüyorum böyle alışverişleri, sizlerinde görüşünü almak istedim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazılımına göre değişir ederi. Gerçekten işine yarayacak bir uygulamaysa ve kullanışlıysa kaç para verirsen ver, o programa değer.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Verdiğin parayı sana tekrar kazandırabilecek bir programsa kesinlikle satın almanı öneririm.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gelir sağlayabileceksen almanı tavsiye ederim. Photoshop alıcam ben de fakat 300 tl :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@beratdemir Aylıkta alabilirsin ben aylık alıyorum 29.25 ₺ gibi bir şeydi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(21-10-2017 Saat: 20:11)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @beratdemir Aylıkta alabilirsin ben aylık alıyorum 29.25 ₺ gibi bir şeydi.

Aylık alırsam aylık 30 tl kazanabileceğim bir iş olması gerekli
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üstünden kar elde edebileceğin şeylere para vermeni öneririm.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mesela 350 liraya aldığın birşey den haftalık 30 TL kâr etsen senin de kârina olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping