Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASi Adminliğe... Grafik Çalışması
0GyogZ.png
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Berat, yakıyor.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık, teşekkür ederim çalışma için çok başarılı olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 19:12)yusufkoc Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Berat, yakıyor.

Hangi berat öhöm :D
- Eline sağlık dostum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
"Efendim bir yalakalık tespit edildi" Eline sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 21:12)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Efendim bir yalakalık tespit edildi" Eline sağlık :)

Hayır yalakalık demeyelim bence şaka bile olsa, ekibimde bulunan sevdiğim bir kardeşim yaptı benim de gerçekten hoşuma gitti. Seçim çalışması gibi düşün. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hypnos Yalakalıkla ne alakası var arkadaş bir çalışma yapmış hemen yalaka diyemessin.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Direkt arkadaşa bir ithamda bulunmadım. Basit şeyleri bu kadar büyütmeye gerek yok bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Parti afişi;D sağ alttaki beyaz noktalar dışında güzel olmuş eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
" Teşekkürler . "
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hypnos Sen yorumu konu açan kişiye yapmıyormusun başkasınamı yapıyorsun anlamadım madem bir şey dedin arkasında dur hemen geri vites yapma.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gerginlik seviyesini düşürün. Rica ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalışmayı ben yaptım. Gayette konuşarak öyle aramızda eğlenerek yaptım. Yani birinden emir falan almadım lütfen buna göre yorumlar yapalım. Sırf bu lafları işitmemek için bir de (şimdi bana yüklenmeyi seviyorsunuz biliyorum :D)@Bretwskin  'e paylaşmasını rica ettim o da kırmadı sağolsun. Yav ne kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 21:44)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hypnos Sen yorumu konu açan kişiye yapmıyormusun başkasınamı yapıyorsun anlamadım madem bir şey dedin arkasında dur hemen geri vites yapma.

Adet gününde misin merak ediyorum 2 3 gündür keyfin kaçık. Aralarında olan geyiği veya arkadaşlık seviyesini bilmiyorsan yorumlayıp önyargıda bulunma
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 22:23)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(16-10-2017 Saat: 21:44)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hypnos Sen yorumu konu açan kişiye yapmıyormusun başkasınamı yapıyorsun anlamadım madem bir şey dedin arkasında dur hemen geri vites yapma.

Adet gününde misin merak ediyorum 2 3 gündür keyfin kaçık. Aralarında olan geyiği veya arkadaşlık seviyesini bilmiyorsan yorumlayıp önyargıda bulunma

Erman biz Ali ile sorunu çözdük. Uzatmaya gerek yok. İyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping