Konuyu Oyla:
  • Toplam: 6 Oy - Ortalama: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ismaililhan - Admin Başvurusu
Adınız & Soyadınız: İsmail İLHAN
Yaşınız: 18
Eğitim Durumunuz: Üniversite - Uluslararası Lojistik Ve Ticaret
Olmak İstediğiniz Rütbe: Admin
Üyelik Tarihiniz:10-28-2013
Rep Puanı:242
Bu Konuma Kadar Aldığınız Rütbeler: Grafiker Adaylığı, Grafiker,Uzman Grafiker,Baş Grafiker,3. Seviye Grafiker,Denetleme Ekibi Müfettiş,Denetleme Ekibi Baş Müfettiş,Denetleme Ekibi Lideri,Genel Şef
MyBB Bilgi Seviyeniz: Oldukça iyi.
Programlama ve Kodlama Bilgileriniz: Kodlama bilgin orta denecek seviyede denebilir.
Kendinize ait programlamanız yada kodlamanız:  -
Neden Bu Rütbeyi İstiyorsunuz?: 3 Yıldır forumun en kötü zamanında en iyi zamanında kesintisiz desteğim, Aktifliğim, çalışmalarım en azından forum bu zor zamanlardan çıkıp buralara kadar geldiyse bunda benimde payım olduğu düşünüyorum.İşi benimsemem v.b Ben bu rütbeyi son 3.admin olarak gelmek istiyorum, Gerek aktiflik,hızlı sorun çözümü açısından
Destek Forumunun Sahibi Olsaydınız Hangi 3 Şeyi Değiştirirdiniz?: Tema(Değişiyoruz), HiyerArşi, Denetleme Ekibi düzenlemeleri(üstünde çalışıyorum).
Kendinize Ait En Beğenmediğiniz Özelliğiniz?: Hızlı sinirlenmem ama sinirimi bastırıp olayları olduğu gibi değerlendirmem.
Normal Bir İnsan Açlığa Maksimum Olarak Ne Kadar Dayanabilir?: Ölene kadar.
Eklemek İstedikleriniz: Denetleme Ekibi Liderliğine getirilmem aslında bir nevi Admin adaylığına getirilmem idi bence. Şuan ki rütbede de bunun ön provasını yapıyor gibiyim. HiyeArşiye inanıyorum. Zaten doğru kararında verileceğinden eminim.
@TaaRRuz @admin  

(16-10-2017 Saat: 19:22)isimsiz.. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar 3 senedir tanıyorum herkesin forumu saldığında bile aktif olan bir yönetici :)

(16-10-2017 Saat: 19:56)Ainsworth Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerçekten hak ettiğini düşünüyorum. Forumun senin gibi insanlara ihtiyacı var. Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Daha yeni genel şef oldunuz.
-Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar..
* Tabii ki hakediyorsun :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hocam, hak ediyorsun.
PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 18:43)Amélie Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar..
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim İsmail. İnşallah herşeyin hayırlısı olur.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hocam.
Hayırlısı neyse o olsun. :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. Keşke asipatronla aynı zamanda açmasaydınız. Adminlerin önünde zor bir tercih var.
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. Hakkınızda hayırlısı olur inşAllah.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar 3 senedir tanıyorum herkesin forumu saldığında bile aktif olan bir yönetici :)
Değer verdiğim İnsanlar :
ASiPaTRoN
ismaililhan
#Captain
#Pirate
Power
Bilsoft
Novruz
Albırt Enişten

Eski Günler Eski Maziler #2015

#GünümüzünSorunuEGOİZM
PGM
Teşekkür verenler:
Gerçekten hak ettiğini düşünüyorum. Forumun senin gibi insanlara ihtiyacı var. Başarılar.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler değerli mesajlarınız için.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Aktiflik var, tecrübe var. Göreve layıksın. Ama ben admine ve seçim yaparken yardım alacağı kişilere acıyorum. Allah onlara kolaylık versin :)
Başarılar İsmail, geçmişte tartışmalarımız oldu zamanla da düzeldi onlar. Hayırlısı, bakalım neler olacak :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Bana göre şimdilik biraz yetersiz eski isimlerine baktığımda "ismaililhan" gibi güzel ve şık bir isim dururken şimdi "MİKA" şeklinde bir takma isminiz var ne anlama geldiğini bilmiyorum fakat bir süre daha beklemeniz gerekiyor bana göre dedim bazı arkadaşlarımız gelip hemen niye yetersiz demesinler hak edebilirsin orası ayrı konu fakat biraz olgunlaşmanızda fayda var diyorum günümüz 2017'sinde pek çok farklı oyun nickleri olsun filmdeki isimler olsun kullanan insanlar yok. Dışardan bakılması da önemli. ve admin olursanda sistematik sorunları halletmen için sistemin kurucusu kim ise onunla iletişime geçmeni istiyorum. Çünkü admin olmuş kişilere baktığımda sistem kurucusu hariç diğer kişilerde st ftpsi var başka ftp bulunmamakta bana göre ftpyide sizlere teslim etmeli tabi buna ben karışamam ama neyse başarılar dilerim umarım olursun yukarda söylediklerimden sonra bile güvenilir ve dürüst bir insansın. tekrardan başarılar dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 20:27)CagatayhanEsenturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana göre şimdilik biraz yetersiz eski isimlerine baktığımda "ismaililhan" gibi güzel ve şık bir isim dururken şimdi "MİKA" şeklinde bir takma isminiz var ne anlama geldiğini bilmiyorum fakat bir süre daha beklemeniz gerekiyor bana göre dedim bazı arkadaşlarımız gelip hemen niye yetersiz demesinler hak edebilirsin orası ayrı konu fakat biraz olgunlaşmanızda fayda var diyorum günümüz 2017'sinde pek çok farklı oyun nickleri olsun filmdeki isimler olsun kullanan insanlar yok. Dışardan bakılması da önemli. ve admin olursanda sistematik sorunları halletmen için sistemin kurucusu kim ise onunla iletişime geçmeni istiyorum. Çünkü admin olmuş kişilere baktığımda sistem kurucusu hariç diğer kişilerde st ftpsi var başka ftp bulunmamakta bana göre ftpyide sizlere teslim etmeli tabi buna ben karışamam ama neyse başarılar dilerim umarım olursun yukarda söylediklerimden sonra bile güvenilir ve dürüst bir insansın. tekrardan başarılar dilerim.

Aslında idol kelimesini kullanmak doğru olabilir takma isim için. Bu güzel yorumun içinde teşekkür ederim. Dediğiniz ftp konusu da değerlendirilir konuşulur tekrar teşekkür ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, hayırlısı olsun.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform