Konuyu Oyla:
  • Toplam: 6 Oy - Ortalama: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASiPaTRoN Admin Başvurusu
Adınız & Soyadınız: Kaan
Yaşınız: 22
Eğitim Durumunuz: Üniversite
Olmak İstediğiniz Rütbe: Admin Adaylığı/ Admin.
Üyelik Tarihiniz:09-03-2012
Rep Puanı:600
Bu Konuma Kadar Aldığınız Rütbeler: Grafiker Adaylığı, Grafiker, Bölüm Şefi, Tema Uploader, Genel Şef Adaylığı, Genel Şef, Denetleme Ekibi Müfettiş, Bölüm Şefi Ekibi Lideri...
MyBB Bilgi Seviyeniz: Oldukça iyi.
Programlama ve Kodlama Bilgileriniz: Programlama düşük, kod bilgisi orta düzeyde.
Kendinize ait programlamanız yada kodlamanız: webasalet.com/forum.webasalet.com projeleri...
Neden Bu Rütbeyi İstiyorsunuz?: Sizce de zamanı gelmedi mi çoğunluğun dediğinin olmasının? Bu rütbeye talip oluş amacım rütbeyi elde etmek için değil, yok sayılmamak içindir. Bu rütbeye talip oluşum yanmış bir destek forumunun küllerinden doğmasına fayda sağlamak, çoğunluğu dinlemek adaletli kararlar vermek. Başka bir nedeni yok.
Destek Forumunun Sahibi Olsaydınız Hangi 3 Şeyi Değiştirirdiniz?: Kadro, Hiyerarşi, Disiplin.
Kendinize Ait En Beğenmediğiniz Özelliğiniz?: Fazla düşünmek... Bu konuyu açmadan evvel birkaç saat düşündüm mesela fakat artık kaybetmenin bir anlamı yok daha çok çalışmaya ateşlemekten başka.
Normal Bir İnsan Açlığa Maksimum Olarak Ne Kadar Dayanabilir?: Ne tür bir açlık? Birden fazla açlık çeşidi var bana göre. Yemek açısından soruyorsanız eğer ben bilim adamlarına güvenirim, 10-14 gün olması muhtemel. Fakat "bilgi açlığı" insanı çileden çıkarabilir.
Eklemek İstedikleriniz: Rütbenin güzel rengine değil görev almaya talibim. Yönetimde bulunmak ve destek forumunu eski güzel günlerine çevirmek istiyorum. Uygun görülürse şans verildiğine pişman olunmayacak işler yapacağım. Bir kez de çoğunluğun isteği olsun, bu konuyu değerlendirin. Seçilmem halinde her şey sabırla olacak, istenen adalet sağlanacak. Eğer bu konuya "daha erken" gibi bir cevap gelecek ise Yönetim Bölümünde kapalı, tarafsız bir anket talep etmekteyim. Göreve gelmemi %55'den az bir kitle isterse, bu konuyu kapatalım.
Okuyan herkese saygılarla.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar diliyorum.
Hak etmişlinizi belirtmeme gerek yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar arkandayım bazıları istemeyecektir onlar kendilerini iyi biliyor isim söylememe gerek yok.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar hocam kesinlikle göreve gelmesini istediğim kişilerdensiniz . Eski günlerin tadını almak bizimde hakkımız :) .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. Destek10tlDiriliş:)
Dönmesini istediğiniz kişiler konusunda istediğim 2 3 kişi döndü
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kaan bu görevi alırsa bende dönmeyi düşünebilirim, arkasındayım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(16-10-2017 Saat: 01:26)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaan bu görevi alırsa bende dönmeyi düşünebilirim, arkasındayım.

Ben de dönerim :) Sonuna kadar hakeden tek kişi <3
Uzun zamandır sohbet ediyoruz gerek mutlu gerek üzgün olduk halden anlayan biridir Kaan abi :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hocam admin adayı yada admin olursanız bilsoft hocam da donebilirmis bende yeniden aktif olabilir her daim burdayim ins. olursunuz. hak ediyor yazmama gerek yok suphem yok.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah isteğin olur başarılar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar. Kesinlikle hakkediyorsun kaan abi.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bilemiyorum bende dönebilirim :D

Başarılar kaan abi
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sonuna kadar hakediyorsun.Bilsoft ve Beratta dönerse çok güzel olacak senin sayende :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim. Hakkınızda hayırlısı olur inşAllah.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kaan abi başarılar dilerim. İnşallah başımıza geçersin :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar Kaan hoca , beni unutma :D
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
Yorum yapmaya gerek yok sanırsam :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dün gece saatlerinde açtığım başvuru konuma henüz 24 saatini doldurmadan desteğini gösteren herkese çok teşekkürlerimi sunarım. Bir forumda sadece yetkili olarak değil esasen önce iyi bir insan olarak nasıl dostluklar kazanılabileceğini burada bir kez daha gösterdiniz. Forumun eski, güzel günlerine dönmesi için görev almaya hazırım.
Konunun muhatabı olan @admin in vereceği bir şans onu pişman etmeyecektir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adminler aktiflik istiyorsa kesinlikle alınması gerekiyor.
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping