Türk Pawno Platformu
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APB Türkiye Tema Çizim Çalışması

(01-09-2018, 02:05 PM)#Ares# Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  sanat bir patlamadır hımm gerçektende bir ustanın ellerinden geçen çizimler kendini belli ediyor çoğu kişi karanlık temadan hoşlanmaz ne vardırki sanırım ben karanlık için yaratılmışım gibi beni cezbediyor :)
ellerin dert görmesin bilal :)

Dostum adamın eski konusunu neden hortlatıyorsun?
Takdir ediliyorsan değil,Taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.

Teşekkür verenler:
(01-09-2018, 02:08 PM)#Surx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(01-09-2018, 02:05 PM)#Ares# Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  sanat bir patlamadır hımm gerçektende bir ustanın ellerinden geçen çizimler kendini belli ediyor çoğu kişi karanlık temadan hoşlanmaz ne vardırki sanırım ben karanlık için yaratılmışım gibi beni cezbediyor :)
ellerin dert görmesin bilal :)

Dostum adamın eski konusunu neden hortlatıyorsun?

Yeni üyelerimiz kuralları hatırlamıyor olabilir, boşverin. Hoşgörüyle karşılayalım. Tekrarı olmaz. :)
webasalet & cepblog founder
Zaten kral biziz?
Teşekkür verenler:
Yorumlar için teşekkürler.. Temanın demosunu görmek isteyenler için aşağıya link ekliyorum, forum boş olduğundan sorun olmaz sanırım. Son düzenlemeler ile birlikte çizimden daha güzel olduğuna inanıyorum.

Kod:
www.apbtürkiye.com
˙·٠•● Bilsoft Design ●•٠·˙

Özel tema yapmıyorum, çizdiğim kod dökülmemiş temalara BURADAN ulaşabilirsiniz. Onun dışında grafik işlerine uzun bir süre ara verdim.

Oradan bakınca neyimi görebiliyorsun?
İçimi? Dışımı? Karakterimi? Kişiliğimi? Düşüncelerimi? Sevgimi? Nefretimi? Değerimi ? Değerini ?
Görmediğin hiç bir şeyin peşine düşme.. / Not : Terazi Erkeği.

-

Teşekkür verenler:
Çok sağlam olmuş emeği geçen herkesin eline sağlık.
Destek.10tl.net - Admin
Her türlü soru ve sorunlarınız için Ö.M yolu ile ulaşabilirsiniz.
MİKA ^^
Mükemmeliyetçilik adına..

Teşekkür verenler: bilsoft-O
Adamım gördüğüm en iyi mybb teması

#HAILSITHIS
# Önemli olan Tasarımı yapmak değil, kafanda kurgulamaktır.
# Taklitler aslını her zaman yükseltmez. Taklit edilenlerin sözüdür. Seni taklit edenden başarılı değilsen, bu senin başarısızlığındır. - Her zaman zirveye oyna!

Elinize sağlık hocam. Tasarımlarınızın sade ve gerçekçi görünümleri başarılı. Şuradan bir menü çıkartalım, burada da bir şeyler olsun deyip de aşırıya kaçılmaması güzel. Olan ve olabilecek özelliklerle gidilmiş. Yani tasarım yapılırken üretim kısmı da düşünülmüş. Elinize sağlık tekrardan, başarılar.

Ek olarak, tasarımlar için grid sistemini duymuştum. Bilginiz vardır belki. Kolaylık açısından faydalı olacaktır.
Kod:
https://960.gs/
Fonksiyonlar bizi kod israfından kurtararak daha az kod ile aynı işi yapmamızı sağlar.
m o d m e r k e z i

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal