Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10'dan 7'ye geçmek ...
Selamun aleyküm arkadaşlar. Benim laptopum aslında windows7 idi. Ben format ile windows 10'a geçmek istedim ve geçtim. win10'u bir internet kafe sahibine yüklettim format ile. w10 kaçak/çakma/sahte olduğu için gerçekten çok kötü.. Ben tekrar w7 ye geçmek istiyorum. Sizce nasıl olacak bu iş?
Tekrar mı internet kafe sahibine götüreyim? Yani w7 yi o yüklesin.
Eğer kolay bir şekilde oluyorsa ben yükleyeyim w7 yi.
Cevaplarınızı bekliyorum...
Ayrıca not düşeyim, w7 nin performansı w10un performansından kat kat daha iyi.
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Format atmak da bir şey yok ki sadece talimatları düzgün bir şekilde yaparsan kendinde halledersin boşa para vermeye gerek yok.
Ayrıca windows 7 ultimate tavsiye ederim internette iso şeklinde bulabilirsin.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kraljmehmet Eğer SQL'le veya büyük programlarla işiniz olmayacaksa Professional yükleyin. Ultimate kurumsal bir sürüm çünkü. Bu sürümde bazı kurumsal programlar olduğu için olması gerektiğinden daha yavaş çalışabilir. Professional'da daha iyi performans alırsınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Win 3.1, win 95 gibi sistemlerde olduğu üzere msdos üzerinde kod yazılımı desek değil, bildiğin basit tıklamalık arayüz ile windows kurulabiliyor artık. Kendine 4-8 gb'lık bir usb bellek bul, daha sonra internetten 7'yi indirip USB'ye kur. İnternetten araştırıp yeşillen, dolu video var. Ben 2 yıldır kullanıyorum 10'u çokta memnunum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tesekkurler.
@Schulz hocam, ben simdi w7 yukleyecegim. Kendi basima nasil yapabilirim? Benim yukleyecegim programlar; camtasia, ps cc, ve birkaç program. Kendi basima yuklesem driverleri falan nasıl yukleyecegim? Bana aciklayici bir sekilde anlatir misiniz hocam?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@kraljmehmet Windows 7 yüklü USB'yi veya CD'yi bilgisayarınıza takın. Yeniden başlatın ve USB'yi veya CD'yi boot edin. (İnternetten araştırabilirsiniz) Gerisi kolay. Windows 7 kurulum ekranı çıkar. İnternetten araştırabilirsiniz.

O tür programlar için Professional gayet yeterli ve uygun. Driverlar için internetten IOBIT Driver Booster Pro programını indirin, bütün driverları tek tek tespit edip kendisi otomatik yüklüyor.

Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Windows 7 sadece programlarda hız katar sana. Özellik bakımından win10 un üstüne birşey bilmiyorum ben. Windows 7 dende sıkılırsınız elbet
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence arada çok az bir fark var windows 10 tam performans almak için ayarlarsan, bazı ayarlar var.. ben öyle kullanıyorum gayette memnunun aslında.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Schulz hocam, ben bu işlerde yeni olduğum için pek güvenemiyorum linklere. Önerdiğiniz bir site var mı?
Windows 7 Professional 64 bit yüklemek istiyorum.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ö.M. Gönderildi
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dün bilgisayarımda siyah ekran sorunu yaşadığım için windows 7 format attım. Ultimate x64. Driverları yüklüyorum şuan. Formatı en az 8 GB 'lık bir flash belleğiniz var ise atabilirsiniz. İsoyu usbye yazdırmayada gelirsek rufus programını kullandım ben sorun yaşamadım.

Driverlara gelirsek driver packsolution yada driver booster programları ile yükleyebilirsiniz.
Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Miracle hocam tamam da usb den nasıl yükleneceğini ben hala anlamış değilim. Boot falan deniliyor fakat ben anlamadım.
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burdan anlatmak zor olur. İnternette bununla ilgili bir sürü video var. İzliyebilirsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping