Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese Merhaba
Bu konu neden bu kadar uzatıldı anlayabilmiş değilim. Ne güzel işte arkadaş geri dönmüş hoşgeldin yazın bırakın.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne zamandan beri doğrular konuşulmaya başlasa hep iyi tarafında hakkı yeniliyor. Üzerimde emeği olan herkesede buradan teşekkür ederim herkese iyi forumlar ve tek birşey söylemek istiyorum ama bu seferde ban yerim diye çekiniyorum :)
@admin 5 senedir buradayım ve belkide ilk kez böylesine karşı çıkmışımdır böyle bir yönetime. Umarım sizde hatanın kimde veya kimlerde olduğunun farkındasınızdır. Burada güzel insanlar var,emek verenler var öğrenip öğretenler var ve sizde iyi birisiniz. Gözünüz arkada kalmasın diye buradaki topluluğu forum hayatına küstürmeyin.
@#MİKA Sanada helal olsun ancak azıcıkta hakkım varsa helal etmiyorum İsmail haberin olsun.
@TaaRRuz artık admin diye değil sana sen diye hitap edicem ve sen beni yine şaşırtmadın ama olsun canın sağolsun umarım bir gün özüne dönmen dileği ile umarım bir gün yaşattıklarını yaşarsın :)
@ASiPaTRoN Kardeşim senden tek bir isteğim var etiket ediyorum onu sen zaten biliyorsun. Burayı ite çomağa bırakma
Herkese hayırlı geceler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 23:04)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandan beri doğrular konuşulmaya başlasa hep iyi tarafında hakkı yeniliyor. Üzerimde emeği olan herkesede buradan teşekkür ederim herkese iyi forumlar ve tek birşey söylemek istiyorum ama bu seferde ban yerim diye çekiniyorum :)
@admin 5 senedir buradayım ve belkide ilk kez böylesine karşı çıkmışımdır böyle bir yönetime. Umarım sizde hatanın kimde veya kimlerde olduğunun farkındasınızdır. Burada güzel insanlar var,emek verenler var öğrenip öğretenler var ve sizde iyi birisiniz. Gözünüz arkada kalmasın diye buradaki topluluğu forum hayatına küstürmeyin.
@#MİKA Sanada helal olsun ancak azıcıkta hakkım varsa helal etmiyorum İsmail haberin olsun.
@ASiPaTRoN Kardeşim senden tek bir isteğim var etiket ediyorum onu sen zaten biliyorsun. Burayı ite çomağa bırakma
Herkese hayırlı geceler

Seni ben geri döndürmüştüm, çok sevinmiştik :)
Hayırlı geceler dilerim, hayatında başarılar abi :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 23:04)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne zamandan beri doğrular konuşulmaya başlasa hep iyi tarafında hakkı yeniliyor. Üzerimde emeği olan herkesede buradan teşekkür ederim herkese iyi forumlar ve tek birşey söylemek istiyorum ama bu seferde ban yerim diye çekiniyorum :)
Herkese hayırlı geceler

Sebebi nedir bunun? Lider konunu kapatmam mı? İşimi yaptığım için suçluysam ben özür dilerim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Üyeler veya yetkililer farketmez.
Arkadaşımız buraya geri dönmüş,fikrinizi istemiyor sizden hoşgeldin sefa getirdin deyin konudan çıkın.İlla bir konuda sorun çıkarmak gerekiyor mu?,böyle yaparsanız geri gelen üyeler tekrar gider,biraz daha hoşgörülü ve saygılı davranalım.Ve bende 1 buçuk yıldır burdayım.Son günlerde kim kime geçirirse şeklinde oluyor.Birisi laf atıyor öteki cevap veriyor birisi konuya atlıyor ve konu büyüyor.Burası tartışma forumu değil burası destek.10tl.net!,burası 10tl.net forumlarının destek alacağı forumdur.Evet forumumuzun biraz eksikleri var yetkililer ve başka detaylar bakımından ama lütfen bunları hoşgörelim.
Kimseye öğüt vermiyorum veya emir vermiyorum bu sadece bir ''tavsiye'' lütfen daha dikkatli olalım.
Ve ayrı olarak,İsmail'in son günlerde çok üstüne geliniyor,adam ne yapsın şaşırdı yahu,adamın üstüne gitmeyin o burdaki tüm forumla bir anda ilgilenemez...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@#MİKA yetkin’i yapmış gibi gösterip yapmadığın içindi yorumum
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 23:09)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#MİKA yetkin’i yapmış gibi gösterip yapmadığın içindi yorumum

Gerçekten böyle düşünüyorsan hakkımda şikayet konusu açabilir veya adminlere bildirebilirsin. Burada yetki atanamayanlar tarafından kötü oluyoruz doğrudur, işinde kuralı bu galiba.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şikayet konusumu? Sen ciddimisin? Sana şikayet konusu açılırmı tövbe de ismail
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 23:14)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şikayet konusumu? Sen ciddimisin? Sana şikayet konusu açılırmı tövbe de ismail

Burada bana karşı kendini ifade bile edemiyorsun mesela bu ilk konu bu kadar adamın bana bir düşmanlığı yokken yetkiden alınmış/atanamamış birisinin bu yorumu yapması. Benim burada kimse ile derdim yok ne gibi derdim olabilir? Dahada uzatmayalım istersen...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu tarz tartışma içeren konuları kilitleyin ki konu uzamasın. Şuan konunun açık olduğu her dakika foruma ve üyelere zarar veriyor bilginiz olsun. Yaşananların tartışılma yeri bu konu değil, olmamalı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Forumun genel bakışı çok kirlendiği gerekçesiyle konu kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping