Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Destek.10tl.net Hakkındaki Fikirleriniz
Merhaba arkadaşlar konuları/fikirleri/istekleri/talepleri bir konuda buluşturmak için burayı kullanacağız şimdilik herkes için kolaylık olacağını düşünüyorum gücümüz yettiği kadar istekleri/fikirleri yerine getirmeye çalışacağız.

-Şuanlık Forum oyunlarına uygulanacak kısıtlamalar ile ilgili çalışıyorum.
-Forum oyunlarına kısıtlamalar getirildi.
-10TL.net Genel Sorunlar ve Çözümleri isimli soru cevap konusu açıldı. ;TIKLA.

Burayı güncel tutalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1. Hiyerarşi sistemi düzenlensin.
2. Yetkililere adaylık sistemi geri getirilsin. (Bune canım her önüne gelen yetkili oluyor)
3. Kategorilerde düzenleme yapılsın.
4. Tema değişilsin. (Yenisi kodlanıyor biliyorum)
5. Aktif olan yeni bir admin alınsın ve baştan aşağı bütün problemi gidersin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1.İsmail admin olsun
2.İsmail admin olsun
3.İsmail admin olsun :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 14:51)Schulz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1. Hiyerarşi sistemi düzenlensin.
2. Yetkililere adaylık sistemi geri getirilsin. (Bune canım her önüne gelen yetkili oluyor)
3. Kategorilerde düzenleme yapılsın.
4. Tema değişilsin. (Yenisi kodlanıyor biliyorum)
5. Aktif olan yeni bir admin alınsın ve baştan aşağı bütün problemi gidersin.

1. seçenek; hakkında düşünüyoruz.
2. seçenek; 1. seviye aslında aday sayılır şuan ki sistemde ona göre yukarıya yükselişler oluyor onları da gittikçe zorlaştırıyoruz gerçekten emek vereni yukarıda tutucağız.
3. seçenek; Hangi kategoriler mesela örnek gerekli.
4. seçenek; Tema yapımı bittiğinde kullanıcağız.

@Schulz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@MİKA

Kategoriler biraz sistematik olabilir.
Mesela;

10TL.NET Bölümü
--
Duyurular
*Forum Duyuruları
*10TL.NET Duyuruları
Öneri & Şikayet
Yönetici Başvuruları
...

MyBB Bölümü
--
Modifikasyonlar
Dersler
Temalar
*Tema Yapımı
MyKodlar
....

Diye. Yani bir ağaç grafiğini düşünün. Algoritmalardaki gibi. O tarz bir kategori sisteminden bahsediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düşünce olarak artık pek birşey yok düşünecek. Önceden ne olduysa yine aynı şeyler oluyor bir oyun dönüyor bende çözemedim birisi veya birileri birilerini el üstünde tutmaya çalışıyorlar ve bunu gerçekten başarıyorlar. 3 ay oldu ben yetkimi alalı bir yerden yere vurulmadığım kalmıştı,sanırım o da yakında olacak :)
2012 den beri bu platformdayım 5 sene oldu yahu 5 sene bu az bir zamanmı Allah aşkına? Artık biraz üyeleri,yetkilileri eleştireceğinize hatayı bizlerde arayacağınıza artık bir kendinize bakın belki o zaman hem fikir olabiliriz. Tek önerebileceğim şey hak yerini bulsun az da olsa adaletli davranın bence bu tüm foruma yeter. Bu forumda inşallah bu son mesajım değildir. İyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üye yok ki adam akıllı :D Herkes yetkili olmuş.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 14:54)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1.İsmail admin olsun
2.İsmail admin olsun
3.İsmail admin olsun :)

Biraz olgun olalım. Amacın bu konuya bir fayda sağlamaksa bu şekilde olmaz, amaıcn konuyu sabote etmekse başarılısın.Bu yüzden yeniden düşün öyle yaz.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hedef sayısı artırılabilir. Uzman üye geri eklenmeli. Ek olarak tasarımcı üye, kodcu üye gibi ekstra seçenekler olabilir. Trait gibi üyeler 3 yol seçebilir. Uzman üye mybb bilgisi diğer ikisini biliyorsunuz zaten. Tasarımcı üyenin grafiker olma şansı daha yüksek olsun gibi ve adaylık sistemi bulunsun. Schulz'un dediği gibi hiyerarşiyi yayabiliriz
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 18:45)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: .

Sence cidden sorulmuş bir konuya böyle mesaj yazılır mı ?
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Eğerki sabote etmek gibi bir amacın varsa ve gıdım zekiysen yetkini kullanmazsın zaten. Gereksiz cevap verme diyorum. İsmail ciddi bir şekilde önerileri almak istemiş ve sen burada geyik yapmışsın. Herşeyi yeri ayrı. Bu ayrımı kavraman lazım gerçekten olgun bir kişiliğe sahipsen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Mesela buda yanlışlarımızdan bir tanesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
*Çözüldü konu eki getirilmeli daha öncede konu açarak belirtmiştim, çözülen sorunlara yetkililer tarafından eklenebilmeli.
*Overview'in altında 468x60 boyutunda 2 adet reklam alanı olmalı ve o kısma reklam verebilmek için yüksek miktarlarda sp ödenmeli -1000, 2000 gibi-.
Örn.: 
JlG9pn.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Forum evet tartışma,eğlence,sohbet yeri ama abartınca da komik olmuyor. Yöneticiysen ciddiyet senin için daha fazla ön planda olmalı. Fazla gülmek bir yerden sonra can yakar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 19:06)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: *Çözüldü konu eki getirilmeli daha öncede konu açarak belirtmiştim, çözülen sorunlara yetkililer tarafından eklenebilmeli.
*Overview'in altında 468x60 boyutunda 2 adet reklam alanı olmalı ve o kısma reklam verebilmek için yüksek miktarlarda sp ödenmeli -1000, 2000 gibi-.
Örn.: 
JlG9pn.png
Bu zaten dükkanda var fakat satışta değil.
3pYgOM.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 19:27)MiracLe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(07-10-2017 Saat: 19:06)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: *Çözüldü konu eki getirilmeli daha öncede konu açarak belirtmiştim, çözülen sorunlara yetkililer tarafından eklenebilmeli.
Örn.: 
Bu zaten dükkanda var fakat satışta değil.
Dükkana ben eklettirdim zaten haberim var :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ip.b deki gibi konuyu açan kişinin çözüldü ekleyebileceği bir plugin var mı? Çözen yorum en tepeye yıldızlı şekilde çıkar. Soru & Cevap kategorisi için kullanılabilir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Öyle bir plugin varmı bilmiyorum ama yakın zamanda [Çözüldü]'ön ekini uygulamaya geçireceğiz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-10-2017 Saat: 20:16)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Öyle bir plugin varmı bilmiyorum ama yakın zamanda [Çözüldü]'ön ekini uygulamaya geçireceğiz.

Plugine gerek yok ya elle eklenir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping