Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Finix Script Projesinden Görüntüler ve Tanıtımı
Merhabalar,

Bir kaç gün öncesinden çalışmalarına başlamış olduğum, Finix adlı script projemin tanıtımını ve şuandaki görüntüleri paylaşıyorum. Finix, bir online tabanlı işletme scriptidir. Örnek olarak bir dükkanımız var. Sattığımız ürünleri, stoktaki ürünleri, kalan ürünleri, alınan ödemeleri, bekleyen ödemeleri, tarihiyle beraber bunun içerisine kaydedebiliyoruz. İçerisinde onlarca özellik olacağı için sıradan bir veritabanından çok farklı olacak. Verileri karşılaştırma, toplama, tarih hesaplama, matematiksel işlemler, önermeler vs... gibi.

Tabi bunun bir ileri boyutu da var. Şubeler ve Genel Merkezler için de scriptin bölümlerini hazırlamayı düşünüyorum. Şubelere ait özel bir Finix hesabı olacak. Aynı şey Genel merkezler içinde geçerli. Şubelerin bütün verileri bu finix hesabına kayıtlı olacak. Genel merkezler, şubelerin finix hesabından çektiği verileri karşılaştırıp global bir istatistik çıkarabilecekler.

Genel Merkez, Şube vs... kastım bir yerde 2-3 tane daha yeri olan dükkanlardır. Öyle şirket gibi şeyler aklınıza gelmesin. Öyle şirketlerden talep geleceğini zaten sanmıyorum ama gelirse de hiç fena olmaz :D

Proje yukarıdaki anlattıklarımdan çok daha geniş çaplı. Hepsini ve her detayını burada anlatamıyorum ve muhtemelen aylarımı alacak. Şuanlık kullanıcı girişi kısmını hazırladım. Üyelikler tamam veritabanında da hesap bilgileri kayıtlı. Kullanıcı girişi kısmından bilgileri girip giriş yapa basınca doğrudan ana sayfaya yönlendiriyor. Bu bölüm tamamdır kısacası. Tabi daha çok geliştirilecek elbette.

vJ81lz.png

Bundan bir veya 2 ay sonra ilk BETA sürümünü yayınlamayı düşünüyorum. O zaman da bu işlerde yardımcı olacak işin ehli usta arkadaşlarla beraber ekip kuracağım.

Selametle kalın.
İyi geceler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin, başarılar.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar kolay gelsin,tahminen bitimi ne kadar sürecek?
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@EmSaLSiZ, Teşekkür ederim. Release sürümü için bir kaç ay geçeceği kesin. BETA sürümü için 1-2 ay sonra yayınlanabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
LO1oa0.png

Sistemin iç kısmı %20 oranla dizayn edildi. 'Hello World, Merhabalar, Yenicik' adlarındaki theadlar tamamiyle veritabanından çekilmiştir. Script'ten çok olumlu sonuçlar alıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kolay gelsin. Doğru yolda ilerliyorsun. En kötü ihtimal sonucunde başarıya ulaşamazsan bile tecrübe edinmiş olacaksın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu senin hayalindi zaten başarılar. Bende bir kaç hafta içinde php ile bir şeyler düşünüyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
WG1GAP.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Scriptte belirli değişiklikler yapıldı. 1 veya 1 buçuk hafta sonra ilk betasını yayınlamayı düşünüyorum. Şimdiden hayırlı olsun.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping