Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanist Teması - PSD'den Mybb'ye Dönüşüm
Smile 
Kodlama : Murat#Baykam
Çizim : Hypnos

Bugün bitirdim resimden yapmak benim için güzel bir çalışma oldu sadece index çizimi olduğundan postbit sade yaptım renkleri ve bir çok yeri düzenledim .

MagMo6.png

QpYdvA.png

0Gb94B.png

g9V1Y5.png

Çizimleriniz mybb'ye dönüşmektedir :)
PSD Verirseniz daha hızlı yapabilirim .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Demo verirmisin

- eline sağlık
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 17:23)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Demo verirmisin

Resim yetmedi sanırsam .

Hilalforum.10tl.net bakabilirsin .

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Murat ona resim değilde Psd veya çizim diyebilirsin. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 17:29)ismaililhan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Murat ona resim değilde Psd veya çizim diyebilirsin. Elinize sağlık.

Düzelttim . Teşekkürler

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Aşırı başarısız.
Bunu beklemezdim senden baykam.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 17:40)Schulz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Aşırı başarısız.
Bunu beklemezdim senden baykam.

Çizimi Hypnos yapmış, Murat Baykam ise kodlamış. Başarısız görmüyorum. Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çizimle kodlama birbirine fazla benzemiyor, eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konudan Beklentimi Karşılamadı :/
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ne beklediğinizi belirtseniz bide ona göre düzeltse. nasıl fikir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben beğenmedim.Ellerinize sağlık.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-10-2017 Saat: 12:22)EmSaLSiZ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben beğenmedim.Ellerinize sağlık.
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 21:58)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ne beklediğinizi belirtseniz bide ona göre düzeltse. nasıl fikir?

Ne bekliyorlar belirtmeye gerek bile yok aslında, birşeyler belirtmediğine göre senin beklentini karşılamış heralde? ne mutlu sana.
Bu bi tema bile değil bana göre, kategorilere pentagram iconu ekleyip satanist adını verip koymuşsunuz ortaya. Alınmayın diyemem ama "Satanist Teması" kelimesinde anlam kaymasına sebep olmuşsunuz. Bunu MyBB ile alakası olmayan 0'dan başlayan bir insan bile max. 40 dakika yada daha az bir araştırma ile yapabilir. Siz bu tema dediğiniz şeyi 2008 veya 2009 yılında yapmış olsaydınız, elinize sağlık diyebilirdim ama cidden bu olmamış yani. Üzdünüz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-10-2017 Saat: 13:41)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-10-2017 Saat: 21:58)byr1ddick Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ne beklediğinizi belirtseniz bide ona göre düzeltse. nasıl fikir?

Ne bekliyorlar belirtmeye gerek bile yok aslında, birşeyler belirtmediğine göre senin beklentini karşılamış heralde? ne mutlu sana.
Bu bi tema bile değil bana göre, kategorilere pentagram iconu ekleyip satanist adını verip koymuşsunuz ortaya. Alınmayın diyemem ama "Satanist Teması" kelimesinde anlam kaymasına sebep olmuşsunuz. Bunu MyBB ile alakası olmayan 0'dan başlayan bir insan bile max. 40 dakika yada daha az bir araştırma ile yapabilir. Siz bu tema dediğiniz şeyi 2008 veya 2009 yılında yapmış olsaydınız, elinize sağlık diyebilirdim ama cidden bu olmamış yani. Üzdünüz.

Sana gerçekten cevap yazmayı çok isterdim lakin ben mybb kullanmadığımdan ve temalarımı ücretli hazırlattığımdan benim beklentimi karşılamasına gerek yok bunu bil yeterli :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hocam Sizin Gibi Adamlar Lazım Foruma :) Defualt Tema 2-3 Oynama Ve Psd to mybb demiş ben buna gülerim. şu diğer arkadaşa deyinmek isterim ücretli tema yapıyorum felan demiş bu arkadaşın yaptığını beğeniyorsan senin temalarını almadan ne olduğunu düşünebiliyoruz :D
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-10-2017 Saat: 23:24)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Hocam Sizin Gibi Adamlar Lazım Foruma :) Defualt Tema 2-3 Oynama Ve Psd to mybb demiş ben buna gülerim. şu diğer arkadaşa deyinmek isterim ücretli tema yapıyorum felan demiş bu arkadaşın yaptığını beğeniyorsan senin temalarını almadan ne olduğunu düşünebiliyoruz :D

ben beğendim diye birşey dedim mi? hani okumadan niye yorum yapiyorsun onu anlamiyorum. illa forumumun adresini verip spoiler mi yapalım? kullandigim altyapi mybb deil diyorum anlamiyor musun 

//ücretli tema yapmıyorum satın alıyorum ücretli tema yapmak ne alaka ha bide ben tema yapcam mybb olcak ve ücretli. güldurme
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beyler konuyu kirletmeyelim tartışma devam etmesin lütfen sorununuz varsa özelden halledebilirsiniz
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:iyib -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping