Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2017 Ekonomik Krizi (düşünceleriniz)
Evet arkadaşlar düşüncelerinizi merak ettim siyaset yapmadan sohbetimizi yapalım, Artan vergiler çeşitli istekler krizi adım adım geldiğinin habercisi sizin düşünceleriniz nedir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Savaş çıkacak, doğal olarak vergiler arttı.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birçok spor kulübünün milyonlarca liralık vergi borçlarını silip/%100'e varan indirimler yapıp, vatandaşın MTV'sine %40 zam yaparsan..
Ülkemde asgari ücret alan insanla, milyon liralar kazanan futbolcu bile %15 vergi öderse zaten KRİZ kaçınılmaz son. Futbolcu vergisi %30-35 çıtalarına çıkartılmalı. Yeterli asker sağlandıktan sonra bir de bedelli askerlik meselesi patlayacaktır öyle tahmin ediyorum.
Şuanda esasında kriz yaşanıyor ama herkesi etkilemiyor, birçok şirket daralmış durumda.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Örneğin dünyagöz,ün 2 aydır borçlarını ödemekte zorluk yaşadığı söyleniyor. Şuan rüzgarları hissediyoruz gibi bu sefer teğet değilde başka bir şekilde geçicek gibi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ekenomik nedir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Pardon ama ekenomik değil ekonomik olacak o :)

Yerli her şeye önem verilmesi lazım .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İmla hatasıdır, onu da bilmek lazım tabii.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İğneleme ile imla hatası arasındaki farkı bilmeniz gerek.

Benim düşünceme göre yusufun dediği gibi 3. dünya savaşı yakında diyebilirim. Başlatacak olan ülke bir veliahtın suikaste uğramasını bekliyor sanırım. Ekonomik olarak savaşa hazır olma durumu desem devleti savunuyor gibi olurum. Milletimiz zamlara alıştı. Elindekinin değerini bil, buna da şükret, bulamayan varcı bi halkız. Ses çıkarmadıkça altımızdan tünel kazmaya devam edeceklerdir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Savaş bu günün dünyasında çok ama çok zor.

Düşmanınızı şaşırtarak, terör, sabotaj ve suikast ile demoralize edin.Geleceğin savaşı budur. - Adolf Hitler

Ki savaş çıkan ülkelerde bunu çok net görüyoruz. İki avrupa desteği alan radikal islamcılar ortadoğuda oradan buradan fırlıyorlar. 2023 hayallerini bir kenara bırakırsak ben dış ülkelere olan düşmancıl tavrımızdan dolayı Türkiye Cumhuriyetinin bu rejimle en fazla 100 yıl ayakta kalacağına inanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 20:10)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Savaş bu günün dünyasında çok ama çok zor.

Düşmanınızı şaşırtarak, terör, sabotaj ve suikast ile demoralize edin.Geleceğin savaşı budur. - Adolf Hitler

Ki savaş çıkan ülkelerde bunu çok net görüyoruz. İki avrupa desteği alan radikal islamcılar ortadoğuda oradan buradan fırlıyorlar. 2023 hayallerini bir kenara bırakırsak ben dış ülkelere olan düşmancıl tavrımızdan dolayı Türkiye Cumhuriyetinin bu rejimle en fazla 100 yıl ayakta kalacağına inanıyorum.

Şayet Cumhuriyet ile devam edecekse devletimiz(edilmelidir), Türkiye Cumhuriyeti asırlarca ayakta kalabilecek birlik ve beraberliğe sahip. Konu açıklamasında da zaten siyaset yapmadan sohbet edelim denmiş.
"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir."  Mustafa Kemal Atatürk
Umarım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 20:16)A S i Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-10-2017 Saat: 20:10)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Savaş bu günün dünyasında çok ama çok zor.

Şayet Cumhuriyet ile devam edecekse devletimiz(edilmelidir), Türkiye Cumhuriyeti asırlarca ayakta kalabilecek birlik ve beraberliğe sahip. Konu açıklamasında da zaten siyaset yapmadan sohbet edelim denmiş.
"Ey Türk Gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir."  Mustafa Kemal Atatürk
Umarım...

Malesef günümüzde Mustafa Kemal Atatürk unutturulmaya çalışılırken bu dönemde isteklerine cevap vermek çok zor bizler için. Tartışma olmadığı sürece herkesin düşüncesini yazıp çekilmesinde sakınca yok bence abi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Kod:
dış ülkelere olan düşmancıl tavrımızdan dolayı Türkiye Cumhuriyetinin bu rejimle en fazla 100 yıl ayakta kalacağına inanıyorum.
Bu cümleye kesinlikle katılıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-10-2017 Saat: 20:22)Hypnos Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-10-2017 Saat: 20:16)A S i Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Umarım...

Malesef günümüzde Mustafa Kemal Atatürk unutturulmaya çalışılırken bu dönemde isteklerine cevap vermek çok zor bizler için. Tartışma olmadığı sürece herkesin düşüncesini yazıp çekilmesinde sakınca yok bence abi.
Sen de haklısın tabii. Biz burada tartışıyoruz sonuçta, herkes kendi fikrini saygı çerçevesinde beyan edebilir. Hani bazı arkadaşlar diyordu ya dün banlanmadan önce "burada tartışmak da yasak, fikrimizi söyleyemiyoruz burada" vesaire. Onlar da umarım görüyorlardır bunu :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu Ülke ilkeler üzerinde kuruldu. Ve İlkelerde yok olmazlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ülkelere yapılan yaptırımlar durdurulmalı aksi takdirde yaptırım uygulanan ülkeler örneğin kuzey kore komşularına zarar verecektir ve bu 3. dünya savaşının fitilini ateşleyecektir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping