Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Değişik bir tasarım
sevdiğim bir karakterin repliklerine özel tasarım yapmak istedim
tasarım:
V3XDov.png
hd link:https://i.hizliresim.com/V3XDov.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Büyük i olunca tüm coolluğu kaçıyor
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-10-2017 Saat: 18:03)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Büyük i olunca tüm coolluğu kaçıyor

benim gözüme hoş geldi senin görüşün görüşlere açığım :D teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hoş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık, gramer hatası :(
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar grammer filan bilmem ben bildiğim şekilde konuşur yazımı yazarım "Lord Graffy Griffin" ismini kendim bulup kendime nick olarak edindim "Anakin Skywalker" ile birlikte kullanıyorum grammer filan lütfen ama lütfen demeyin ben tasarım konusu atıyorum ve burası Türkiye, ingilizce dilindeki hatalara takılmayın. Sanki doğru yazınca para veya başka şey kazanıyoruz isteyen istediğini yazmakta da özgür belli kurallar çerçevesinde.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-10-2017 Saat: 18:15)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar grammer filan bilmem ben bildiğim şekilde konuşur yazımı yazarım "Lord Graffy Griffin" ismini kendim bulup kendime nick olarak edindim "Anakin Skywalker" ile birlikte kullanıyorum grammer filan lütfen ama lütfen demeyin ben tasarım konusu atıyorum ve burası Türkiye, ingilizce dilindeki hatalara takılmayın. Sanki doğru yazınca para veya başka şey kazanıyoruz isteyen istediğini yazmakta da özgür belli kurallar çerçevesinde.

Fakat hatalar düzeldiğinde tasarım (ingilizce bilen kişiler için) daha çok güzelleşir. Ayrıca görünüşe de etkisi var. Neyse nasıl seviyorsanız öyle, benim hoşuma gitmedi.
Elinize sağlık.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-10-2017 Saat: 18:17)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(04-10-2017 Saat: 18:15)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar grammer filan bilmem ben bildiğim şekilde konuşur yazımı yazarım "Lord Graffy Griffin" ismini kendim bulup kendime nick olarak edindim "Anakin Skywalker" ile birlikte kullanıyorum grammer filan lütfen ama lütfen demeyin ben tasarım konusu atıyorum ve burası Türkiye, ingilizce dilindeki hatalara takılmayın. Sanki doğru yazınca para veya başka şey kazanıyoruz isteyen istediğini yazmakta da özgür belli kurallar çerçevesinde.

Fakat hatalar düzeldiğinde tasarım (ingilizce bilen kişiler için) daha çok güzelleşir. Ayrıca görünüşe de etkisi var. Neyse nasıl seviyorsanız öyle, benim hoşuma gitmedi.
Elinize sağlık.

Yurt dışındada işler yapıyoruz böyle eğlenceli vakit dolduracak tasarımlar değil tabiiki kurumsal firmalara özel tasarımlar. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping