Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pluss İndex Tasarım
Flat UI Framework kullanılmıştır sende yararlanmak istiyorsan tıkla

Yukarıda belirttiğim gibi düzenleyerek böyle klasik bir tasarım yaptım , bir de günün sözü scripti ekledim .

edit: kodlama çalışmasıdır .

d75jVX.png
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana çok basit geldi
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-09-2017 Saat: 16:17)devrimumut Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bana çok basit geldi

Buna basit denmez, minimalist tasarım denir. Benim alanımda çok güzel olmuş..

Minimalist yaşam nedir?

Minimalist yaşam, insan hayatındaki maddi ve manevi unsurları ihtiyaçlara göre sınırlayıp en aza indirgeyerek, daha fazla odaklanabilirlik, hareket serbestliği, yaşam konforu ve kalitesi kazandıran yaşam şekli anlayışıdır.

Neden minimalizm?

Özellikle son 10 yılda bilgi ve iletişim teknolojilerindeki ilerleme sebebiyle yaşamın artan hızı ile her geçen gün katlanarak artan bilgi yoğunluğu, ürün çeşitliliği ve bolluğu, değişen alışveriş ve tüketim alışkanlıklarımız, özetle değişen yaşam şeklimiz sebebiyle kaldırabileceğimizden daha fazla bilgi yoğunluğuna, kullanabileceğimizden daha fazla ürün ve tüketim seçeneğine boğulmuş durumdayız.
Daha çok tüketiyor, daha çok çalışıyor, daha fazla öğrenmeye çabalıyoruz. Daha çok tüketiyoruz, sebebini bile bilmeden. Bize sunulan her şey artık daha fazla, ama daha mutlu değiliz. Oysa ki mutlu olmak için yaşıyoruz, demek ki yanlış olan bir şeyler var. Tüm bunları yaparken ise yaşam akıp gidiyor, biz ise anı yaşıyamadan, sürekli bir şeylere yetişmeye çalışıyoruz sürekli. Ancak yaşam, yaşadığınız ana odaklanıp tadını çıkarabildiğinizde güzeldir.
Günümüzde teknoloji, hayatımızı kolaylaştırdığından çok daha fazla bizi esir ediyor, üzerimize yeni sorumluluklar yüklüyor ve zamanımızı giderek daha fazla çalıyor. Oysa ki teknolojinin hayatımızı kolaylaştırması, bizlere zaman kazandırması gerekmiyor muydu!
Yeni yaşam şeklimizin ortaya çıkardığı sonuç şu: İnsan olarak bizler artık çok daha değerliyiz. Daha fazla çalışıyoruz, daha fazla üretiyor, daha fazla tüketiyoruz, ancak kendimizle ilgilenebilecek vaktimiz giderek azalıyor. İnsan olarak giderek daha fazla bireyselleşiyoruz. Çünkü yakın çevremizden başkasına, hatta kendimize ayıracak zamanımız bile pek kalmadı.
Yaşam tarzımıza yeni bir yaklaşım getirerek bu durumu değiştirebiliriz. Ne kadar değiştireceğimiz, ne kadar adım atacağımızla alakalı. Hayatımızı, çevremizi ve ilişkilerimizi sadeleştirerek daha kaliteli, konforlu ve özgür bir yaşama sahip olabiliriz.

Tüm dev firmalar logolarını bu felsefeye göre düzenledi. Google vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beğenmedim geliştirmelisiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel, geliştirilebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben beğendim . Kolay gelsin
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler arkadaşlar
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
bg olmamış
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform